Σκέψεις... I

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Στην Κουβεντούλα υποτίθεται υπάρχει μια ροή και μια συζήτηση. Εδώ ο καθένας λέει αυτό που σκέφτεται - άλλο που μερικές φορές αυτό που σκέφτεται σχετίζεται με όσα μόλις διάβασε.

Σκέψη: Είσαι τόσο πολύ μαλάκας που δεν το πιστεύω πως χαράμισα ένα χρόνο για να είμαι με ένα εγωιστικό και μικροπρεπές κάθαρμα σαν εσένα και δεν το κατάλαβα. Και το ακόμα χειρότερο είναι πως ακόμα κλαίω για σένα, για ένα άκαρδο και ψυχρό δίποδο που έχει και το θράσος να μου λέει πως "αν δεν έκανα τίποτα για σένα, προφανώς δεν θα ήσουν μαζί μου. Κι αν είσαι μαζί μου παρόλο που δεν έκανα τίποτα (!!!) είναι δικό σου το πρόβλημα!!!"

Σάλτα γ@μήσου @ρχίδι!! Αλλά δεν φταίει κανείς, έχεις δίκιο, εγώ φταίω!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

m3Lt3D

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Αμπελόκηποι (Αττική). Έχει γράψει 983 μηνύματα.
Ειναι δυσκολη η ωρα..Πολυ αλκοολ,(4 παρα αναγκαστηκαν να με γυρισουν σπιτι γιατι δεν ημουν καλα φανταστειτε:P),δεν θυμαμαι καν αν πηγα με καποια ή οχι( ή καποιο :P (πλακα κανω)).

Τι σκεφτομαι;Μια κοπελα φυσικα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

thanous18

Περιβόητο μέλος

Ο thanous18 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4,131 μηνύματα.
το μπουκαλι αδειασε...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rascal_gd

Περιβόητο μέλος

Ο Call me Joe!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 4,194 μηνύματα.
Θελεις παντα να σε κυνηγανε. Να φωναζουν την αγαπη τους για σενα. Να αποδεικνηουν τη συμπαθεια τους προς εσενα! Να σε ποθουν και να ειναι ενα βημα παντα πιο πισω σου..


Αν δεν φτανει απλα η αγαπη μου για σενα που στη δειχνω τοτε γιατι καθομαι και σου μιλαω ακομα;!:worry:


















Σκαταααααα..:redface:

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Πόσο καιρό να ξυπνήσω τόσο νωρίς; :look:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

love_angel

Επιφανές μέλος

Η vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 11,721 μηνύματα.
σκεψη#1:δευτερη μερα που το παω σερι χωις υπνο...
θελω υπνο..:angelnot:

σκεψη#2:ειμαι καλομαθημενο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

venividivici

Τιμώμενο Μέλος

Η venividivici αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 23,236 μηνύματα.
μήπως θέλετε ξύλο να στρώσει η επιδερματίδα σας;;;;;;;;;;;;;;
ε;;;;
λέω ε;;;;;;;;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Phoebe

Διακεκριμένο μέλος

Η Κομπάρσα α αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 7,312 μηνύματα.
Αχ... θέλω να βρεθεί κάποιος, να με αρπάξει από το χέρι και να μου πει ''Πάμε Μιλάνο ΤΩΡΑ (και γενικότερα στην Ιταλία ή στο εξωτερικό δεν θα με χάλαγε :ρ)'' και εγώ να φύγω... χωρίς να κοιτάξω πίσω μου και αν γυρίσει και μου πει "Ξέρεις... δεν έχω λεφτά...'' θα του πω εγώ '' Δεν πειράζει καρδιά μου... δεν θέλουμε λεφτά... φύγαμε όπως είμαστε''

Αχ... θέλω αλλαγές... βαρέθηκα αυτό το στάσιμο... μήπως να αλλάξω πάλι τα μαλλιά μου για να εκτονωθώ; Μήπως;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Achilles

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο King of Myrmidons αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,699 μηνύματα.



Και'γω αυτό περιμένω.

Να με αρπάξει μία από το χέρι
και να μου πει πάμε.

Πάμε στα Φινλανδικά Φιόρδ,
να φτιάξουμε ένα ξύλινο σπιτάκι
και να ψαρεύουμε βακαλάους.


Μέχρι τα βαθιά,βαθιά γεράματά μας.




 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pure_Seduction

Επιφανές μέλος

Ο Pure_Seduction αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 9,834 μηνύματα.
δεν ειμαι εδω για κανενα και απο εδω και απο ολα λειπω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 31,009 μηνύματα.
Αν είσαι σαν τις άλλες αγάπες
Ούτε να σ' αγγίξω δεν αντέχω πια
Μα αν είσαι η μεγάλη αγάπη
Πες το και θ' ανοίξω πάλι την καρδιά

Δεν έχω περιθώρια για λάθη
Δε θέλω να γυρίσω στα παλιά
Μα αν είσαι η μεγάλη αγάπη
Πες το και θ' ανοίξω πάλι την καρδιά
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

zanin

Διάσημο μέλος

Η zanin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και μας γράφει απο Ηράκλειο (Αττική). Έχει γράψει 2,838 μηνύματα.
ειναι βαριά, βαριά
η μέρα στη δουλειά...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Fashion designer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
ωχ ωχ. κακοκαιρια προβλεπωωω:jumpy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 292010

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Ωχ.Λες?:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

artemaki

Διάσημο μέλος

Η Άρτεμις αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Κορυδαλλός (Αττική). Έχει γράψει 3,249 μηνύματα.
Τις τελευταιες μερες δεν κοιμαμαι καλα.
Σημερα το πολυ να κοιμηθηκα 1 ωρα.
Και αυτη στον καναπε.Ε ρε τι τραβαμε.

:/
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 292010

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Ειναι δυσκολη η ωρα..Πολυ αλκοολ,(4 παρα αναγκαστηκαν να με γυρισουν σπιτι γιατι δεν ημουν καλα φανταστειτε:P),δεν θυμαμαι καν αν πηγα με καποια ή οχι( ή καποιο :P (πλακα κανω)).


Τι σκεφτομαι;Μια κοπελα φυσικα.

Τα τσιγάρα,τα ποτά και τα ξενύχτια.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

roseberry

Διάσημο μέλος

Η roseberry αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,130 μηνύματα.
διαβασμα διαβασμα διαβασμαααααααααααα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jrot6

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο jrot6 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 43 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Βόρεια Μακεδονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,535 μηνύματα.
Θελω να ξυπναω πιο ξεκουραστος καθε πρωι, χωρις ομως να ανγκαζομαι να κοιμαμαι νωρις..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rascal_gd

Περιβόητο μέλος

Ο Call me Joe!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 4,194 μηνύματα.
Θελω να ξυπναω πιο ξεκουραστος καθε πρωι, χωρις ομως να ανγκαζομαι να κοιμαμαι νωρις..
Κι εγω θελω να πεταξει ο γαιδαρος..:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mindcircus

Περιβόητο μέλος

Η mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,956 μηνύματα.
Σκέψη: Είσαι τόσο πολύ μαλάκας που δεν το πιστεύω πως χαράμισα ένα χρόνο για να είμαι με ένα εγωιστικό και μικροπρεπές κάθαρμα σαν εσένα και δεν το κατάλαβα. Και το ακόμα χειρότερο είναι πως ακόμα κλαίω για σένα, για ένα άκαρδο και ψυχρό δίποδο που έχει και το θράσος να μου λέει πως "αν δεν έκανα τίποτα για σένα, προφανώς δεν θα ήσουν μαζί μου. Κι αν είσαι μαζί μου παρόλο που δεν έκανα τίποτα (!!!) είναι δικό σου το πρόβλημα!!!"

Σάλτα γ@μήσου @ρχίδι!! Αλλά δεν φταίει κανείς, έχεις δίκιο, εγώ φταίω!


Καλε, εσυ μαρεσεις.
Κι εγω καπως ετσι τα λεω, μπορει και χειροτερα. Μαλλον θα πρεπει να μη βριζουμε γυναικες πραμα:happy:'

Σκεψη: Ποσο μαρεσουν οι γυναικες που ειναι χυμα?? Πολυ!
Σκεψη δυο: Περιεργα πραματα συμβαινουν σημερα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 4 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 16 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top