Σκέψεις... I

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

blue_butterfly

Τιμώμενο Μέλος

Η Ριρίκα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 25,456 μηνύματα.
γεια...
παω σινεμα...
κατα τις 11 παρα θα ειμαι πισω...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

self-instructive depressing

Περιβόητο μέλος

Ο self-instructive depressing αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 6,397 μηνύματα.
αντίο 2010
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

love_angel

Επιφανές μέλος

Η vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 11,721 μηνύματα.

Nininaou

Διάσημο μέλος

Η Ρηνούλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 2,455 μηνύματα.
Όλοι αρρωσταίνουν! :mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Τι ωραίος καιρός σήμερα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Madrugada*

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Madrugada* αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 808 μηνύματα.
https://www.zougla.gr/ Ψυχοπαθής με 22άρι? :eek: :'(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Achilles

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο King of Myrmidons αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,699 μηνύματα.


Όρσε!




Λαμόγια του κερατά.


Φάγατε..

..Φάγατε..

..Φάγατε..

..Φάγατε..

..Φάγατε..

..Φάγατε..




Και μετά ζητάτε θυσίες,


όρσε






και ξανά όρσε





Βρυκόλακες.

Μπροστά σας ο βρυκόλακας των καρπαθίων
είναι παιδικός ήρωας.


Μας πίνετε το αίμα
με το μπουρί της σόμπας.




 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DrStrangelove

Περιβόητο μέλος

Ο DrStrangelove αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μοντέλο. Έχει γράψει 5,311 μηνύματα.
σκέψη 1. Τα δεύτερα χειρότερα Χριστούγεννα της ζωής μου κατά πάσα πιθανότητα και εκτός απροόπτου. Κάτι Χριστούγεννα πένθιμα θυμάμαι μόνο πριν καμμιά 25αρια χρόνια.

σκέψη 2. ένας απατεώνας μπορεί να είναι ψυχικά ασθενής, όπως και ένας ψυχικά ασθενής να είναι και απατεώνας, όποιος λέει έλα μωρέ, άρρωστος είναι δεν ήξερε τι έκανε, έχει δίκιο, αλλά αυτό δεν τον καθιστά λιγότερο απατεώνα. Οι κλεπτομανείς τί είναι ; Η αρρώστια τους κάνει λιγότερο απατεώνες ;

σκέψη 3. Στην Ελλάδα οι περισσότεροι επιχειρηματίες είναι της πλάκας. Τσιφούτηδες, χωρίς όραμα και πολλές φορές αμόρφωτοι και χοντράνθρωποι, ειδικά αυτοί οι λεγόμενοι "αυτοδημιούργητοι" νεόπλουτοι που τολμάνε να κάνουν σύγκριση με τους παλιούς επιχειρηματίες - τζάκια. 'Ο,τι δεν φτάνουμε το κοροιδεύουμε. Καλύτερα μεγαλοκαρχαρίας παρά μικρομάγαζο και αρπαχτή.

σκέψη 4. έχω αρχίσει και εκτιμώ και σέβομαι τις πόρνες απ'αυτά που ακούω, μαθαίνω, διαβάζω και συνειδητοποιώ μέρα με τη μέρα. Τις "μικρές" και τις "μεγάλες", τις φτωχές ή τις πολυτελείας, τις πραγματικές ή τις φανταστικές, τη Μαγδαληνή ή την Τζένη των Πειρατών. Καμμιά φορά κάνω επικίνδυνες συγκρίσεις με τις καθώς πρέπει "κυρίες" και τρομάζω.

σκέψη 5. Δεν υπάρχει χειρότερο καρκίνωμα από τον φαρισαισμό πιστεύω και έχει πλημυρίσει τον πλανήτη. 'Ενα άπληστο ειλικρινές κυνικό καθίκι μπορώ να το αντέξω, έναν φαρισαίο μου'ρχεται ώρες ώρες να θέλω να του σπάσω τα μούτρα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Νωεύς

Τιμώμενο Μέλος

Ο Ιάσων αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Άγιο Πνεύμα (Σέρρες). Έχει γράψει 5,713 μηνύματα.
... έναν φαρισαίο μου'ρχεται ώρες ώρες να θέλω να του σπάσω τα μούτρα.

Φίλε μου Δόκτορα, εκείνες οι ώρες.. πάνε τσάμπα στον αγύριστο!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

yozerehs

Τιμώμενο Μέλος

Ο yozerehs αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4,969 μηνύματα.
Πώς αλλάζουν τα δεδομένα... Μια απλή γνωριμία ήταν και τώρα... :!::D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PGeorge4

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο PGeorge4 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Κοζάνη (Κοζάνη). Έχει γράψει 1,740 μηνύματα.
Πώς αλλάζουν τα δεδομένα... Μια απλή γνωριμία ήταν και τώρα... :!::D

Kαι τωρα ? :!:
Θα παντρευτεις με την αρτεμιδα ?:!::jumpy::P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 30,989 μηνύματα.
σκέψη 1. Τα δεύτερα χειρότερα Χριστούγεννα της ζωής μου κατά πάσα πιθανότητα και εκτός απροόπτου. Κάτι Χριστούγεννα πένθιμα θυμάμαι μόνο πριν καμμιά 25αρια χρόνια.

Ωραία είναι να νιώθεις θύμα και να κλαις τη μοίρα σου, αλλά τελικά τη ζωή μας εμείς την καθορίζουμε, κι όταν αφήνουμε να μας την καθορίσουν οι άλλοι είμαστε άξιοι της μοίρας μας.

Πες λοιπόν δυνατά, ΟΧΙ, δε θα επιτρέψω σε κανέναν να μου κάνει τα Χριστούγεννά μου άσχημα. Θα κάνω το παν για να τα κάνω όμορφα, ΟΠΩΣ ΜΟΥ ΑΞΙΖΕΙ. Αυτά τα πένθιμα Χριστούγεννα που θυμαμαι πριν 25 χρόνια θα παραμείνουν τα πιο άσχημα της ζωής μου.

Το παρελθόν δεν μπορείς να το αλλάξεις. Το παρόν και το μέλλον όμως μπορείς.

Μπερδεύτηκα στην πορεία και δεν ξέρω αν αυτά τα λέω σε σένα ή σε μένα...

Μη με παρεξηγείς...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

yozerehs

Τιμώμενο Μέλος

Ο yozerehs αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4,969 μηνύματα.

Alessandra

Διάσημο μέλος

Η Δεν έχω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,716 μηνύματα.
Είναι ένας έρωτας που σε συνταράζει συθέμελα.

Άντε, πες το , μας κούρασες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Fedde le Grand

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Fedde le Grand αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,586 μηνύματα.
πως θα πω αυριο τα καλαντα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

artemaki

Διάσημο μέλος

Η Άρτεμις αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Κορυδαλλός (Αττική). Έχει γράψει 3,249 μηνύματα.
Πώς αλλάζουν τα δεδομένα... Μια απλή γνωριμία ήταν και τώρα... :!::D
Tωρα το θυμηθηκες? :P
Kαι τωρα ? :!:
Θα παντρευτεις με την αρτεμιδα ?:!::jumpy::P
Ρε δεν πας καλα. :lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Fashion designer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
....οτι παντα εχω δικιο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PGeorge4

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο PGeorge4 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Κοζάνη (Κοζάνη). Έχει γράψει 1,740 μηνύματα.
πως θα πω αυριο τα καλαντα

Πας στο σπιτι χτυπας κουδουνι ..
Ντριν ντριν...
Ανοιγει .
Φωναζεις με το καλαντο στο χερι παρε κανα μεγαλο σαν λοστο :P :Ληστεια!!!:mad:
100% επυτιχια .
Η μπορεις να πας να πεις και τα καλαντα σε death metal εκδοση να νομιζει πως ηρθε ο διαολος στην πορτα της :mad2:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Fashion designer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
θελω και γω καλαντααααααααααα:'(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PGeorge4

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο PGeorge4 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Κοζάνη (Κοζάνη). Έχει γράψει 1,740 μηνύματα.
Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 2 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 16 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top