Σκέψεις... I

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Ερωφίλη

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Κομπάρσα βου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 1,648 μηνύματα.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
Θα το αλλάξεις γιατί έχεις ήδη άτομα που σε νοιαζόμαστε εδώ, κι ας λένε ότι θέλουν όλοι. Έχεις εμένα και όσους σου έβαλαν θετικές στο πόστ και πόσους τάχα ακόμα! Χαλάρωσε "η κυρία Ελένη είναι εδώ και σας αγαπάει" που έλεγε μια διαφήμιση για ζώδια παλιά. Χαζούλι!:hug:
Τι καλός!:D
Θα αλλαξω για τον Valder ρε μαμωτο!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

thanous18

Περιβόητο μέλος

Ο thanous18 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4,131 μηνύματα.
θανο πλακα κανω φυσικα!!!!:P

τον σκεφτομαι,τωρα καλο ειναι αυτο???
αν σκεφτεσαι αυτο που νομιζω ... εχεις πεθανει...:mad2:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pure_Seduction

Επιφανές μέλος

Ο Pure_Seduction αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 9,834 μηνύματα.
αν σκεφτεσαι αυτο που νομιζω ... εχεις πεθανει...:mad2:
ναι ρε γαμωτο μου εβαλε τη φυτιλια γμτ:mad:

αλλα θα σταθω Κυρια:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

love_angel

Επιφανές μέλος

Η vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 11,721 μηνύματα.
περνανε οι μερες... αλλα αντι να μου λειπεις ολο και λιγοτερο...
καθε μερα μου λειπεις και περισσοτερο.

γιατι ρε γ@μωτο... γιατι?:/:

και περυσι τα χριστουγεννα στα ιδια σκ@τ@ ημασταν...
το χει η εποχη?:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mindcircus

Περιβόητο μέλος

Η mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,956 μηνύματα.
Σκεψεις...

πρασινα, γαλαζια, καστανα, μαυρα, γκριζοπρασινα.. πρασινα...
75...78....83....90 κατι...
μεγαλα δυνατα... λεπτα τετραγωνα... εντονα αγρια... μεγαλα δυνατα...
ευγενια γοητεια... αγριαδα δυναμη... σεξουαλικοτητα δυναμη... σεξουαλικοτητα γοητεια...
σημασια αδιαφορια... αδιαφορια σημασια... σημασια και αδιαφορια...
γαληνη και ηρεμια... ενταση κι εμπειρια...


(φεξε μου και γλιστρησε αν ουδεις καταλαβε):redface:

''χωρις να το μαθει ποτε, δακρυσε...
ισως γιατι επρεπε να δακρυσει,
ισως γιατι οι συμφορες ερχονται...''


''...κρατησε τα όνειρά σου.. οι συνετοί δεν έχουν έτσι ωραία σαν τους τρελούς...''
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rascal_gd

Περιβόητο μέλος

Ο Call me Joe!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 4,194 μηνύματα.
I think πρεπει να το περασω κι αυτο. Αλλα αυτη τη φορα πρεπει να το φτασω μεχρι τελους. Βημα-βημα.. Ειτε εχω για παρεα τη χαρα ή τη μοναξια..


Και πρεπει επιτελους να κλαψω. Να κλαψω. Να ριξω ποταμια δακρυα..


Αν θα ειναι και η σωστη επιλογη αυτο θα το δειξει ο καιρος. Οπως και να χει δεν πρεπει να κραταω τον πονο μεσα μου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
Πρέπει να κοιμηθώ αλλά βαριέμαι:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rascal_gd

Περιβόητο μέλος

Ο Call me Joe!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 4,194 μηνύματα.
Πρέπει να κοιμηθώ αλλά βαριέμαι:P
Ντροπη σου!!:pfff:

Αλλοι θελουν να κοιμηθουν και δεν μπορουν και συ βαριεσαι απλως;;:mad::redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
Νι:redface:

Είναι πιο ωραία να κοιμάσαι μέρα παρά βράδυ..Υπάρχουν φορές που ΔΕΝ βλέπω μέρα,δηλαδή ξυπνάω 5-6 το απόγευμα:clapup::clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rascal_gd

Περιβόητο μέλος

Ο Call me Joe!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 4,194 μηνύματα.
Νι:redface:

Είναι πιο ωραία να κοιμάσαι μέρα παρά βράδυ..Υπάρχουν φορές που ΔΕΝ βλέπω μέρα,δηλαδή ξυπνάω 5-6 το απόγευμα:clapup::clapup:
Εμενα μου λες Θεοδωρα;;.. :redface::P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
Νι,σε εσένα μιλάω:P

Το πήρα απόφαση,θα κλείσω το pc και θα κοιμηθώ!

*Καληνύχτα:) (Αν δεν κοιμηθείς θα σε φάει ο λύκος:tongue:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Achilles

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο King of Myrmidons αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,699 μηνύματα.
'

Ρε συ Ντούσαν
θες να μας τρελάνεις;

Πας να μοιάσεις του Τεν Κάτε;

Τι ενδεκάδα ήταν αυτή;

Βαρέθηκες να κυνηγάς στόχους
και το γύρισες στο φιλικό;




 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
?:/::hypno::wacko::no::look::ermm::|:'(:happy:
Wtf? Και τωρα;...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

e-sofia

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Σοφια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών, επαγγέλεται Designer και μας γράφει απο Καβάλα (Καβάλα). Έχει γράψει 1,522 μηνύματα.
Τι να μαγειρέψω πάλι?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Phoebe

Διακεκριμένο μέλος

Η Κομπάρσα α αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 7,312 μηνύματα.
Σκέψη 1: Μα δεν είναι δυνατόν!!!! Από τον Δεκέμβρη είχα πει οτι θα πήγαινα στην σχολή και αυτή έκλεiσε σήμερα επ' αόριστον λόγω γρίπης!!! Το έχω ξαναπεί δεν έχουμε καθόλου καλή χημεία με αυτή την σχολή! :worry::P

Σκέψη 2: Αχ αυτό το παιδί...

Σκέψη 3: Τραγελαφικές καταστάσεις φίλε μου... τραγελαφικές!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

e-sofia

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Σοφια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών, επαγγέλεται Designer και μας γράφει απο Καβάλα (Καβάλα). Έχει γράψει 1,522 μηνύματα.
Μου άρεσε αυτό!!
Να κάνω μακαρόνια κοφτό ή σπαγγέτι?
Σάλτσα με μπόλικο τυρί.... άρα κοφτό!!!
κιμά δεν ξεπαγώνω τώρα.... άστο για άλλη φορά
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γεωργια*

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Γωγω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 396 μηνύματα.
Επρεπε να παω στο μαθημα ρε γαμωτο μου..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

venividivici

Τιμώμενο Μέλος

Η venividivici αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 23,236 μηνύματα.
ποτέ δεν κατάλαβα γιατί μας λείπει η παρουσία κάποιου που επέλεξε να είναι απόντας στη ζωή μας......
πάμε για άλλα....
πάτε για άλλα....
πάνε για άλλα....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,502 μηνύματα.
ποτέ δεν κατάλαβα γιατί μας λείπει η παρουσία κάποιου που επέλεξε να είναι απόντας στη ζωή μας......
πάμε για άλλα....
πάτε για άλλα....
πάνε για άλλα....

Μπορείς να συνεχίσεις να ζείς, όμως ποτέ δε θα μπορέσεις να πάψεις να τον/την αγαπάς. Αν φυσικά έχεις γνωρίσει τι σημαίνει πραγματική αγάπη. (όχι εσύ, γενικά)

Αυτή η αγάπη λοιπόν ενίοτε μεταφράζεται και ως έλλειψη ακριβώς επειδή απομακρύνθηκε και είναι πολύ σπάνιο έως αδύνατο να την ξανασυναντήσουμε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 3 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 16 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top