Σκέψεις... I

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Phoebe

Διακεκριμένο μέλος

Η Κομπάρσα α αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 7,312 μηνύματα.
Σκέψη 1: 10 και σήμεραααααααααα!!!!!! Αααααααααααααα!!!!!! Θα φύγω και η μούντζα μου θα είναι όλη δική τους!
Πως μπορεί μια ωραία εμπειρία να καταστραφεί αν συναναστρέφεσαι με ηλίθιους ειρωνικούς ανθρώπους; Αι στα δγιαλα όλοι τους! Ευτυχώς υπάρχουν και οι εξαιρέσεις!

Σκέψη 2: Γιατί με βάζεις σε τέτοιο δίλημμα;;;; Μονοήμερο Κωνσταντινούπολη ή συναυλία Delinquent Habits;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Πφφφ...ακομα?!:mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mindcircus

Περιβόητο μέλος

Η mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,956 μηνύματα.
1. Της Γ. 31 ετους, με ονειρα και σχεδια βεβαια γαμου και παιδιων, της εκοψαν μετα απο 6ετη προυπηρεσια στον ιδιο χωρο, πειρα, καλες σχεσεις με τους ''πελατες της'' κοντα στα 400 ευρω. ναις. παμε απτην αρχη παλι. Σα τους φοιτητες ενα πραμα, τους εν γενει αλλα κατα βουληση ανεργους.

2. Της Ν. ετων 30 (με τα ιδια σχεδια) δεν ''ειναι'' , λεει, ''φετος η χρονια'' της στη δουλεια. Μεσα στην παρατηρηση και την απειλη. Χμ.. ας σκεφτω λιγο παραπανω, αντε θα το κανω κι αυτο. Που το πανε?

3. Της Ε. ετων 23 χωρις τις υποχρεωσεις των παραπανω παροτι προιδεασμενη, της προτειναν εξτρα δουλεια με 100 και ευρω πανω. Σιγα μη πει κι οχι. Μεχρι τα ..αντα της που θα την''κοψουν'' κι αυτη, προλαβαινει να γεμισει το στρωμα με ...χρυσαφι!(μη χ#σω- σορυ, παρεσυρθειν παλι).

4. Η Ζ. 22, αλλα σπουδασε, αλλα κανει!(και θελει να φυγει! ντροπη της!!!:confused: )μα γιατι? Κριμα κι αδικο.(χμ ναι ..) Τι ειπες? Ονειρα? Σε ποιον πλανητη ζεις να ρθω που με αρεσει?

5. Την Ξ. την πηραν τελευταια στιγμη, 3 μερες πριν υπογραψει τη συμβαση να της πουν ''καλη μου 40αρα γυναικα, με δυο παιδια στο δημοτικο, με νοικι και συζυγο που βγαζει ισα με το χιλιαρικο, δε θα σε χρειαστουμε. καλη τυχη, λυπουμαστε πολυ. βεβαια αν χρειαστουμε κατι, θα σε παρουμε'' καγκελο η Ξ. Εμ κι εσυ που πας με δυο παιδια και αντρα των χιλιων??:mad: (επρεπε να το λεγαν σε μενα αυτο, ειμαι γνωστη για την ομιλητικοτητα μου:P )

6. Ενα κομματι παιζει τωρα ασχετα, που λεει ''αυτοι που με οριζουνε αυτοι που με πετανε, με ριχνουν στο κενο?!'' τυχαιο κι αυτο? :hmm:

7. ωρα για ..υπνο(μεταφορικο):eek:, αρκετες σκεψεις για σημερα, μην το παραφορτωσουμε.. το παραφορτωμενο..:blink:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
"Οι χειρότεροι από τους τρόπους και τις πράξεις μου δεν μου φαίνονται τόσο άσχημοι, όσο μου φαίνεται άσχημο και δειλό να μην τολμώ να τους ομολογήσω" ~ Μονταίνι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,877 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Ομιλία του Ναυάρχου William Adama:
We refuse to accept the responsibility for anything that we've done, like we did with the Cylons. We decided to play God, create life. And when that life turned against us, we comforted ourselves in the knowledge that it really wasn't our fault, not really. You cannot play God then wash your hands of the things that you've created. Sooner or later, the day comes when you can't hide from the things that you've done anymore.

Ζούλεψα απ' το Νεράιδι που έβαλε ωραίο quote και μου ρθε στο μυαλό ένα αγαπημένο μου με πολύ νόημα, ειδικά στην τελευταία γραμμή και το βλέπω καθημερινά σε όλους σχεδόν τους ανθρώπους αλλά και στη ζωή μου όταν φταίω εγώ!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

love_angel

Επιφανές μέλος

Η vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 11,721 μηνύματα.
γιατι εισαι τοσο μακρια μου?:(


μεταφορικα και κυριολεκτικα...
κουραστηκα να παλευω να σε ξεπερασω τοσα χρονια μεσα απο αλλες σχεσεις.
καταλαβε το επιτελους... :/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vampi

Περιβόητο μέλος

Η Vampi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,185 μηνύματα.
Θα πάω στη Σκωτία, θα πάω στη Σκωτία. νια νια νια :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

blue_butterfly

Τιμώμενο Μέλος

Η Ριρίκα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 25,456 μηνύματα.
και εγω θα παω στη Γαλλια...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PGeorge4

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο PGeorge4 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Κοζάνη (Κοζάνη). Έχει γράψει 1,740 μηνύματα.
Θα πάω στη Σκωτία, θα πάω στη Σκωτία. νια νια νια :P
:lol:
Mε ποιον ? :fss: :D :hug: (:hug: στο καστρο ΧD :P)
και εγω θα παω στη Γαλλια...
Γινεται να πας και να μεινεις εκει για παντα ?:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

M@r@ki

Δραστήριο μέλος

Η M@r@ki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 506 μηνύματα.
Κι εγώ στην Αθήνσ τα Χριστούγεννα..:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

blue_butterfly

Τιμώμενο Μέλος

Η Ριρίκα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 25,456 μηνύματα.
αν μου αρεσει θα μεινω... :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vampi

Περιβόητο μέλος

Η Vampi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,185 μηνύματα.
Ανώμαλε. :lol:
Προσπαθείς να με παραπλανήσεις. :fss:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

blue_butterfly

Τιμώμενο Μέλος

Η Ριρίκα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 25,456 μηνύματα.
ντροπη σου γιωργο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vampi

Περιβόητο μέλος

Η Vampi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,185 μηνύματα.
Όχι, καλά κάνει.

:fss:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PGeorge4

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο PGeorge4 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Κοζάνη (Κοζάνη). Έχει γράψει 1,740 μηνύματα.
Ανώμαλε. :lol:
Προσπαθείς να με παραπλανήσεις. :fss:
:!:
Οχι ρε:P
Τι καταλαβες ? αυτο που λεγαμε πριν εννοω:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vampi

Περιβόητο μέλος

Η Vampi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,185 μηνύματα.
Κατάλαβα ρε βλάκα. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

blue_butterfly

Τιμώμενο Μέλος

Η Ριρίκα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 25,456 μηνύματα.

PGeorge4

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο PGeorge4 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Κοζάνη (Κοζάνη). Έχει γράψει 1,740 μηνύματα.
Aλλου που δεν θελει :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vampi

Περιβόητο μέλος

Η Vampi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,185 μηνύματα.
Σκάσε. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

blue_butterfly

Τιμώμενο Μέλος

Η Ριρίκα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 25,456 μηνύματα.
ελα βρε γιωργο τωρα...
ντρεπεται...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 3 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 16 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top