Σκέψεις... I

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

thanous18

Περιβόητο μέλος

Ο thanous18 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4,131 μηνύματα.
Ειμαι χαζη.Δεν παιζει.:emm:
παλι καλα..το καταλαβε μονη της και με εβγαλε απο τη δυσκολη θεση...:P:P:D:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

artemaki

Διάσημο μέλος

Η Άρτεμις αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Κορυδαλλός (Αττική). Έχει γράψει 3,249 μηνύματα.
παλι καλα..το καταλαβε μονη της και με εβγαλε απο τη δυσκολη θεση...:P:P:D:D
:!:
Ευχαριστω ρε. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

*Serendipity*

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η *Serendipity* αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 167 μηνύματα.
Σκέφτομαι ότι.......είναι όλα όμορφα πια....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,504 μηνύματα.


:hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rascal_gd

Περιβόητο μέλος

Ο Call me Joe!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 4,194 μηνύματα.
ειμαι και απο αυτο!
απλα δε το χει ανακαλυψει ο γουντι αλεν ακομα!!:redface::P:D
Aμα ανακαλυψει το πλουσιο ταλεντο σου, βλεπω να παιρνεις τη θεση της σκαρλετ στις επομενες ταινιες του..:P:hehe:

Υγ Και στη συνεχεια και τη θεση της στα "οφθαλμολουτρα"..:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

moonlight

Διάσημο μέλος

Η moonlight αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,767 μηνύματα.
τα νευρα μουυυυυυυυυυυ:rant::rant::rant::rant:
ποση ωρα θα τρυπατε τοιχους????????????????????????
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DrStrangelove

Περιβόητο μέλος

Ο DrStrangelove αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μοντέλο. Έχει γράψει 5,311 μηνύματα.
Με εκτιμούν και με σέβονται, δεν με αγαπάνε, τεράστια η διαφορά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

artemaki

Διάσημο μέλος

Η Άρτεμις αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Κορυδαλλός (Αττική). Έχει γράψει 3,249 μηνύματα.
Σκεφτομαι πολλα πραγματα.
Τι θα κανω?:emm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

thanous18

Περιβόητο μέλος

Ο thanous18 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4,131 μηνύματα.
σκεφτομαι τι ωραια που ηταν σημερα!!!!!:jumpy::jumpy::jumpy::jumpy::jumpy:
-----------------------------------------
:!:
Ευχαριστω ρε. :P
τιποτα ...:P για αυτο ειμαστε και εμεις εδω...:fss: :D:D:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
αυτό που όλοι οι γονείς μωρών (όπου μωρό από 2 μηνών ως 18 μηνών) νομίζουν ότι ενδιαφέρει τους κοινούς θνητούς πώς έφαγε το μωρό, πώς εχ*** το μωρό, αν έχει καούρες και αν ξεκίνησε να τρώει φρούτα και πότε και τους είναι αδύνατο να καταλάβουν ότι δεν μπορούν αυτό το δευτερόλεπτο να σου μιλάνε για αυτό για το οποίο ξυπνάς κάθε πρωί να κάνεις [τη δουλειά σου] και το επόμενο για το τι έκανε ο πρίγκηπας και η πριγκηπισσα στο σπίτι και ...κυρίως... ΟΤΙ ΔΕΝ ΣΕ ΕΝΔΙΑΦΕΡΕΙ ΚΑΘΟΛΟΥ ΟΜΩΣ(!), έχει αρχίσει να μου τη δίνει στα νεύρα!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iria*

Νεοφερμένος

Η ιρια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 113 μηνύματα.
Ότι πεινάω και τ μόνο που έχει είναι κτ ρεβύθια απ χτές ..τ οποία δν παίζει ν αγγιξω!:sick:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mindcircus

Περιβόητο μέλος

Η mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,956 μηνύματα.
αυτό που όλοι οι γονείς μωρών (όπου μωρό από 2 μηνών ως 18 μηνών) νομίζουν ότι ενδιαφέρει τους κοινούς θνητούς πώς έφαγε το μωρό, πώς εχ*** το μωρό, αν έχει καούρες και αν ξεκίνησε να τρώει φρούτα και πότε και τους είναι αδύνατο να καταλάβουν ότι δεν μπορούν αυτό το δευτερόλεπτο να σου μιλάνε για αυτό για το οποίο ξυπνάς κάθε πρωί να κάνεις [τη δουλειά σου] και το επόμενο για το τι έκανε ο πρίγκηπας και η πριγκηπισσα στο σπίτι και ...κυρίως... ΟΤΙ ΔΕΝ ΣΕ ΕΝΔΙΑΦΕΡΕΙ ΚΑΘΟΛΟΥ ΟΜΩΣ(!), έχει αρχίσει να μου τη δίνει στα νεύρα!!!


xχαχ τι μου θυμισες τωρα! περσυ σε χωρο δουλειας με καμια 30 αρια γυναικες:eek: (φρικη) μεγαλυτερες απο μενα (3 ημαστε σχεδον ηλικιακα μαχρι 28-30) να μιλανε ολη την ωρα για θανατους, καρκινους, πεθερες καλες, πεθερες ηλιθιες, πεθερες πεθαμενες, μηνμοσυνα πεθερων:clapup:,μεχρι κι ολη τη διαδικασια της καισαρικης εμαθα, και επαθα σοκ, μονο τα βιντεακια τους οταν γεννουσαν δεν ειχαν φερει, πως τρωει ο μπαμπης, πως χεζει ο περικλης, ποσο καλα τα παει η αννουλα στο σχολειο, ποσο καθαρα ποσο τελεια ειναι τα παιδια τους(μονο τα δικα τους:clapup: ) ειχε αρχισει απο νωρις να με εκνευριζει. ευτυχως και αυτες τις δυο τρεις κι οποτε βλεπομασταν καναμε παρτυ, λεγαμε τα δικα μας. τις υπολοιπες ωρες που δεν ειχα τα κοριτσια διπλα μου επαιρνα μπ3 (με κινδυνο βεβαια αλλα σορυ δε τη παλευα αλλο με τις παλαβιαρες! ) :laugh::rant:

ρε ρεζ, λες να γινουμε ετσι??
φτου φτου απαπα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
ρε ρεζ, λες να γινουμε ετσι??
φτου φτου απαπα!

ελπίζω όχι :P

Αν και εδώ έχουμε και αντρική βερσιον μιας και έχω 2 μαμάδες και 4 μπαμπάδες παρακαλώ (εκ των οποίων ένας με δίδυμα κοριτσάκια οπότε έχουμε και σπουδή στο πόσο πιο γρήγορα ή όχι αυτό που γεννήθηκε πρώτο adapts to changes :P) και τείνω να καταλήξω ότι είναι χειρότερη από τη γυναικεία :P


λευτερία στη μειοψηφία που προτιμά να μην μαθαίνει πώς βρωμίζει μια πάνα πριν αυτό είναι απολύτως απαραίτητο :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,504 μηνύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Burp

Δραστήριο μέλος

Η Burp αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Νορβηγία (Ευρώπη). Έχει γράψει 786 μηνύματα.
βαρέθηκα να είμαι λογική σε μια κοινωνία που μόνο λογική δν έχει:mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cibyllian

Περιβόητο μέλος

Η Μπούι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,205 μηνύματα.
Aααααααααχ !!!! ΤΑ ΕΙΠΑ ΚΑΙ ΗΣΥΧΑΣΑ!!!!!!!!!! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mindcircus

Περιβόητο μέλος

Η mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,956 μηνύματα.
βαρέθηκα να είμαι λογική σε μια κοινωνία που μόνο λογική δν έχει:mad:
'


ε μην εισαι! τα ιδια λεω σε μια φιλη καρκινιτσα, αυτη η λογικη σας σας παραλογικευει!:P
εγω παντως τη θαυμαζω την τετραγωνη λογικη, μαλλον επειδη δεν μπορω να την εχω;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

love_angel

Επιφανές μέλος

Η vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 11,721 μηνύματα.
'


ε μην εισαι! τα ιδια λεω σε μια φιλη καρκινιτσα, αυτη η λογικη σας σας παραλογικευει!:P
εγω παντως τη θαυμαζω την τετραγωνη λογικη, μαλλον επειδη δεν μπορω να την εχω;)


ειμαστε οι καρκινοι λογικοι??:confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,504 μηνύματα.
Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 3 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 16 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top