Σκέψεις... I

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Λουκρητία

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ειρήνη. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 1,905 μηνύματα.
εκτελεις και καθηκοντα τραπεζας??:lol: δωσε δωσε ...να δωσω και στη βαμπι.... η ρουφιανα θα μου φαει τα λεφτα μου...:P:P
Τοκογλειφος αγορι μου. :fss:
Αααα, ολ εντ ολ!
Αμα ειναι να τα φαει ΑΥΤΗ, δεν τα δινω. ^^ :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

moonlight

Διάσημο μέλος

Η moonlight αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,767 μηνύματα.
ωρες ωρες απορω διαβαζοντας καποια πραγματα.. τοση αναγκη εχουν καποιοι απο σημμασια πια??:worry::confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vkey

Επιφανές μέλος

Η Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 8,253 μηνύματα.
Και νυστάζω...έλα κλείσε μου το φως....

Κwλοαπόσταση....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rascal_gd

Περιβόητο μέλος

Ο Call me Joe!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 4,194 μηνύματα.
"Δεν σε θελω". Γιατι δε το λες;; Τοσο απλο ειναι.. Ελα να με κανεις ευτυχισμενο. Ελα και ψυθιρισε μου στο αυτι: "δεν σε θελω"..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mindcircus

Περιβόητο μέλος

Η mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,956 μηνύματα.
"Δεν σε θελω". Γιατι δε το λες;; Τοσο απλο ειναι.. Ελα να με κανεις ευτυχισμενο. Ελα και ψυθιρισε μου στο αυτι: "δεν σε θελω"..

μπα σε καλο σου μεκανες και γελασα σορυ!:)
ωρε αυτι, ψυθυρος και δε σε θελω δεν πανε!
τι ζητας κι εσυ?
κι εγω να γινω αορατη για ενα 24ωρο πλιζ!:tongue::laugh:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
Και νυστάζω...έλα κλείσε μου το φως....

Κwλοαπόσταση....

H xειρότερη είναι αυτή που σωματικά είναι μόλις λίγα χιλιοστά ...

[not for u or anyone in particular απλώς σκέψη]
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,507 μηνύματα.
It is better to keep your mouth shut and be thought a fool than to open it and remove all doubt. (Mark Twain)

....υπό την μεγαλειώδη προϋπόθεση της αυτογνωσίας πάντα. Διότι τελικά χωρίς αυτογνωσία δεν πας πουθενά σήμερα, τουλάχιστον όχι εκεί που θες να πας.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

artemaki

Διάσημο μέλος

Η Άρτεμις αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Κορυδαλλός (Αττική). Έχει γράψει 3,249 μηνύματα.
Χμμμ.
Τι να κανω?
Χμμμ.
Τιποτα.
:P

Eπισης σκεφτομαι οτι κατι πρεπει να γινει.Ψιλοφοβαμαι.Δεν με νοιαζει ομως.:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

yozerehs

Τιμώμενο Μέλος

Ο yozerehs αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4,969 μηνύματα.

artemaki

Διάσημο μέλος

Η Άρτεμις αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Κορυδαλλός (Αττική). Έχει γράψει 3,249 μηνύματα.

Vampi

Περιβόητο μέλος

Η Vampi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,185 μηνύματα.
They will see. We'll fight until eternity
Come with me We'll stand and fight together
Through our strength we'll make a better day
Tomorrow we shall never surrender.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rascal_gd

Περιβόητο μέλος

Ο Call me Joe!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 4,194 μηνύματα.
μπα σε καλο σου μεκανες και γελασα σορυ!:)
Για να γελασεις το πα!! Ειναι κωμικοτραγικα τα πραγματα..:P
κι εγω να γινω αορατη για ενα 24ωρο πλιζ!:tongue::laugh:
Τωρα λες βλακειες!! Το δικο μου γινεται και θα ηταν πολυ γλυκο αν μου το ελεγαν..:inlove:

"Δεν σε θελωωω"
:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mindcircus

Περιβόητο μέλος

Η mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,956 μηνύματα.
Για να γελασεις το πα!! Ειναι κωμικοτραγικα τα πραγματα..:P

Τωρα λες βλακειες!! Το δικο μου γινεται και θα ηταν πολυ γλυκο αν μου το ελεγαν..:inlove:

"Δεν σε θελωωω"
:P

γλυκο να σου πουν -δε σε θελω?-
ααα εσυ εισαι καλοοοος!
δεν εισαι παραξενος, αλλα βολικοτατος, μια χαρα σε βρισκω ρας!!:P

Προσθετω ακομα ενα ρας, (αυτο λεγεται ενιοτε μαζοχισμος)χοχο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

love_angel

Επιφανές μέλος

Η vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 11,721 μηνύματα.
εισαι τερμα βλακας λεμε!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,507 μηνύματα.
εισαι τερμα βλακας λεμε!!

Συντακτικό λάθος: Η λέξη τέρμα δε συντάσσεται με τη λέξη βλάκας. Δεν υπάρχει τέρμα στη βλακεία, πολυαγαπημένο μελαχρινούδι μου!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

love_angel

Επιφανές μέλος

Η vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 11,721 μηνύματα.
το ξερω βαλουδι!


αλλα ειναι φραση που τη λεμε με τη παρεα μου επιτηδες λαθος! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

artemaki

Διάσημο μέλος

Η Άρτεμις αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Κορυδαλλός (Αττική). Έχει γράψει 3,249 μηνύματα.
[ame]https://www.youtube.com/watch?v=lQ_zxCWa2dI[/ame]

:!:

:lol::lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rascal_gd

Περιβόητο μέλος

Ο Call me Joe!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 4,194 μηνύματα.
Ειναι μερικοι που φορανε παντελονια και θελουν να αποκαλουν τους εαυτους τους αντρες. Αντρες που χτυπανε με πλαγιο τροπο, με χαζοπροσβολιτσες και με σποντες. Κατι τσουσεκια που οταν βαλουν ενα στοχο πατανε επι πτωματων για να το καταφερουν και με χτυπηματα στους αλλους προσπαθουν να ισχυροποιησουν τη θεση τους. Στο τελος δεν καταφερνουν τιποτα, εκτος κι αν νομιζουν οτι αυτο που κερδισαν μ'αυτο το τροπο που το κερδισαν, εχει αξια!! Αυτα τα τσουσεκια φορανε παντελονια αντι για φουστανια. Παντα μου προκαλουσαν αηδια. Χειροτερη και απο εναν δηλωμενο gay.

Υγ Οχι-οχι. Ενας περηφανος gay ειναι πραγματικος αντρας..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

love_angel

Επιφανές μέλος

Η vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 11,721 μηνύματα.
Ειναι μερικοι που φορανε παντελονια και θελουν να αποκαλουν τους εαυτους τους αντρες. Αντρες που χτυπανε με πλαγιο τροπο, με χαζοπροσβολιτσες και με σποντες. Κατι τσουσεκια που οταν βαλουν ενα στοχο πατανε επι πτωματων για να το καταφερουν και με χτυπηματα στους αλλους προσπαθουν να ισχυροποιησουν τη θεση τους. Στο τελος δεν καταφερνουν τιποτα, εκτος κι αν νομιζουν οτι αυτο το τροπο που το κερδισαν εχει αξια!! Αυτα τα τσουσεκια φορανε παντελονια αντι για φουστανια. Παντα μου προκαλουσαν αηδια. Χειροτερη και απο εναν δηλωμενο gay. Οχι-οχι. Ενας περηφανος gay ειναι πραγματικος αντρας..


ποιος σε πειραξε??
:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Fashion designer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
αμαν αυτος ο σερβερ :mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 2 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 16 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top