Σκέψεις... I

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

rascal_gd

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Call me Joe!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 1,364 μηνύματα.
ποιος σε πειραξε??
:(
Γενικα μιλαω. Ειναι κατι που μ'εχει ενοχλησει πολλες φορες. Δεν εβγαλα το συμπερασμα τωρα..;)

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DrStrangelove

Περιβόητο μέλος

Ο DrStrangelove αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μοντέλο . Έχει γράψει 4,021 μηνύματα.
Και τότε του είπε, πόσο μ' αρέσει αυτό...εδώ στον ήλιο.. τα μάτια σου δακρυσμένα φαίνονται ακόμα πιο πράσινα. Κι εκείνος είπε, ναι αλλά ο σκοπός σου δεν πρέπει ν' αγιάζει τα μέσα κατ'εξακολούθηση...δεν βρίσκεις ; Φύγαμε.

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Νωεύς

Τιμώμενο Μέλος

Ο Ιάσων αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Άγιο Πνεύμα (Σέρρες). Έχει γράψει 4,820 μηνύματα.
Τσουτσέκια= λουλούδια!

Vampi

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Vampi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,343 μηνύματα.
An angel fell.

rascal_gd

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Call me Joe!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 1,364 μηνύματα.

thanous18

Δραστήριο μέλος

Ο thanous18 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 799 μηνύματα.
οτι εχω μαθημα σε λιγο ρε γμτ...

Vampi

Πολύ δραστήριο μέλος

Δεν μπορώ να βρω ξύστρα γαμώτο.

prinCess.

Περιβόητο μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, επαγγέλεται Fashion designer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 5,886 μηνύματα.

Vampi

Πολύ δραστήριο μέλος

Βρήκα. :P Αλλά είναι πλαστική. :mad:
:P

Ερωφίλη

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Κομπάρσα βου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 911 μηνύματα.
Ψήνομαι άγρια λέμεεεεεεε!!! :D

Φύγαμε για Σύρο;;;;

Εεε δεν άκουσα;;;

Ναιιιιιι :clapup:

artemaki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Άρτεμις αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Κορυδαλλός (Αττική). Έχει γράψει 899 μηνύματα.
Eεεε μωρε.
Δεν φταιω εγω που δεν κανει "Μπιιιιιιιπ".
Για να μην λες.
:P

M4dn3sS

Δραστήριο μέλος

Ο M4dn3sS αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 649 μηνύματα.
Δεν σκέφτομαι,το μυαλό μου πέθανε,ζωή σε λόγου μας.

Λουκρητία

Δραστήριο μέλος

Η Ειρήνη. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών, επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 768 μηνύματα.
Αυριο εχει V for Vendetta. :D
Θα το δουμε για χμμ, 5η φορα?
Εχω χασει το μετρημα. :p
Τι καλαααα. :D

Pure_Seduction

Διάσημο μέλος

Ο Pure_Seduction αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 2,016 μηνύματα.
λες?

Lacta144

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Μαρία-Ειρήνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών . Έχει γράψει 323 μηνύματα.
Δεν ξέρω τι μου γίνεται...!

blue_butterfly

Τιμώμενο Μέλος

Η Ριρίκα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 13,243 μηνύματα.
γιατι εγω ξερω τι μου γινεται...

artemaki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Άρτεμις αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Κορυδαλλός (Αττική). Έχει γράψει 899 μηνύματα.
Neither do i.

yozerehs

Συντονιστής Forum

Ο yozerehs αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 2,159 μηνύματα.
Πονάει σε κάποιο σημείο η μέση μου. Τι ήθελα και εγώ να κάνω την απότομη κίνηση; :mad::(

hale

Δραστήριο μέλος

Ο Δημητρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 464 μηνύματα.
2 μέρες έμειναν μόνο και μετά....

blue_butterfly

Τιμώμενο Μέλος

Η Ριρίκα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 13,243 μηνύματα.
σαββατοκυριακοοοοοοοοοοοοο!!!!!!!!!!!

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 2 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 5 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...