Σκέψεις... I

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

thanous18

Περιβόητο μέλος

Ο thanous18 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4,131 μηνύματα.
ο κυριος γιωργος την εκανε τη ζημια σιγουρα...!!!
:lol::lol::lol:
και τι δουλεια ειχε στης κυρας-Μαρικας??:hmm: Γιωργο πηγες να την αποπλανησεις??:D:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PGeorge4

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο PGeorge4 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Κοζάνη (Κοζάνη). Έχει γράψει 1,740 μηνύματα.
και τι δουλεια ειχε στης κυρας-Μαρικας??:hmm: Γιωργο πηγες να την αποπλανησεις??:D:D
Γιατί ότι μ*****α γίνεται πρέπει να την φορτώνομαι εγώ και να μου καταλογίζεται ανυπόστατα πράγματα ? :fss: :fss: :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

thanous18

Περιβόητο μέλος

Ο thanous18 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4,131 μηνύματα.
Γιατί ότι μ*****α γίνεται πρέπει να την φορτώνομαι εγώ και να μου καταλογίζεται ανυπόστατα πράγματα ? :fss: :fss: :P
καποιο λακο εχει η φαβα:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Μελιώ

Δραστήριο μέλος

Η -Το Νου Σου Στην- Αμέλεια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 695 μηνύματα.
Κορίτσια να προσέχετε !



Ουφ ! ουφ !


:(




Μία νέα κλίκα δρα στην πόλη, και κλέβει αυτοκίνητα που οδηγούν αποκλειστικά
γυναίκες!!

Συμβαίνει κυρίως στα φανάρια.

Αυτοί οι τύποι πλησιάζουν το αυτοκίνητο
με την πρόφαση ότι καθαρίζουν παράθυρα, με σκοπό να αποπροσανατολίσουν την

γυναίκα οδηγό και να τις κλέψουν το αυτοκίνητο.



Συνέβη ήδη σε εμένα 3 φορές :(


την Πέμπτη





και 5 φορές το Σάββατο…


........................................

............................................

..............................

...Αλλά δεν κατάφερα να τους βρω και την Κυριακή!!!















:P:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

blue_butterfly

Τιμώμενο Μέλος

Η Ριρίκα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 25,456 μηνύματα.
ο κυριος γιωργος ειναι ικανος για ολα ακομα και για τα χειροτερα...!!!
παντα θα σε μπλεκω...!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Darkness

Περιβόητο μέλος

Η Darkness αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,129 μηνύματα.
:( γιατι ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

blue_butterfly

Τιμώμενο Μέλος

Η Ριρίκα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 25,456 μηνύματα.
γιατι θα τον μπλεκω παντα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alessandra

Διάσημο μέλος

Η Δεν έχω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,716 μηνύματα.
:)..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kalypso

Περιβόητο μέλος

Η lily allen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Μηχανολόγος μηχανικός και μας γράφει απο Μονακό (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
Αναρωτιέμαι.. Γιατί να έχω φίλους στο φεισμπουκ άτομα με τα οποία πλέον δε μιλάω; Γιατί να έχω άτομα τα οποία πιθανότατα δε θα ξαναδω ποτέ, κυρίως επειδή δεν θα επιδιώξω να τα δω ποτέ και βασικά ..δεν με ενδιαφέρει; Γιατί να έχω τον πρώην και να σκέφτομαι ότι δεν είναι σωστό να τον σβήσω γιατί μπορεί να πέσω τυχαία πάνω του στη σχολή και είναι ντροπή;.. Γιατί το "πρέπει" να είναι πάνω από το "θέλω";..


ωχου πια... στο δγιάολο αυτού του είδους τα πρέπει!
και αν ήμασταν αληθινοί φίλοι, ή υπήρχε περίπτωση να γίνουμε (λέμε τώρα), δεν θα συνέβαινε επειδή έχουμε ο ένας την εικονίτσα του άλλου στο φεισμπουκ! ελεος :S


πς. έπεσε μαζικό ντιλιτ. ναι, έχω πήξει αυτό τον καιρό και δε θέλω να πιέζομαι με τίποτα- ούτε καν με τη σκέψη ότι πιέζομαι.. :whistle:


Σκέψη 2. καληνύχτα. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mindcircus

Περιβόητο μέλος

Η mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,956 μηνύματα.
Γιατι να υπαρχει το φειςμπουκ και να ταλαιπωρει τοσους φιλους μου-που τους βλεπω φεις του φεις- και γιατι να χαιρομαι τοσο πολυ που δεν εφτιαξα??:)

καλυψακι, μια βλακεια ειναι το φεις, το πηρα γραμμη απο την αρχη και ποτε δεν εφτιαξα για τους λογους που πες παραπανω.
βασικα, δεν υπαρχει καν λογος να χει κανεις φειςμπουκ. το μονο καλο ειναι τα φραγκα που βγαζουν οι δημιουργοι του.:hmm:

η μαζικη διαγραφη ειναι μαστ τελευταια απο το φεις, παιδια καιρος ηταν, ωρα για αληθινα χειροπιαστα πραματα!
ας σταματησουν οι αυταπατες!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δεσμώτης

Περιβόητο μέλος

Ο Δεσμώτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 45 ετών. Έχει γράψει 4,605 μηνύματα.
Το Μελιώ, μου θύμισε λίγο από Πωλ Νιούμαν στο Cool Hand Luke,
αλλά σε dirty εκδοχή. :redface:


Σκέψη: Αυτό το καθάρισμα τζαμιών με στηθοζούπινγκ, γιατί να ιντριγκάρει τόσο? :P

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,823 μηνύματα.
Πάλι κλάμα με τα χάπι εντ στις σειρές!:cry_x::cry_x::cry_x:

Τι θέλω και βλέπω ρομάντζα;:cry_x:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pure_Seduction

Επιφανές μέλος

Ο Pure_Seduction αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 9,834 μηνύματα.
ακομα δν αρχισαμε καλα καλα και παιρνω την πρωτη εργαστηριακη μου απουσια(ειμαι αρρωστη):(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

self-instructive depressing

Περιβόητο μέλος

Ο self-instructive depressing αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 6,397 μηνύματα.
Η ζωή είναι παράλογη. Είναι ατίθαση. Στη ζωή, οι αντιφάσεις δεν είναι συμπληρωματικές. Η ζωή δεν πιστεύει στον διχασμό του ''είτε αυτό/είτε εκείνο''. Η μέρα γίνεται νύχτα, η νύχτα γίνεται μέρα. Λείωνουν και γίνονται ένα...

τι εννοείς <<οι αντιφάσεις δεν είναι συμπληρωματικές>> ; Σπάω το κεφάλι μου εδώ και 2,5 λεπτά :confused:

"σε παρακαλω μη με ενοχλεις." μου ειχε πει καποτε..

Αχ , θυμήθηκα τα νιάτα μου και κάτι ωραία αναζωγονητικά μεθύσια : πόσες φορές είχα συνομιλήσει με πόρτες δωματίων σε ξενοδοχείο μέχρι να βρω την σωστή πόρτα :sly:


πρεπει επιτελους να μαθω να μην λεω οτι σκεφτομαι, να κανω ολιγον τη χαζη , να κανω οτι δεν γνωριζω πραγματα που αφορουν τη χωρα τον πλανητη , να αρχισω και γω να ασχολουμαι μονο με νυχια και μαλια:worry:

τι θες τη δυναμικοτητα σ'ενα κοσμο που αρεσκεται στα γλυκα και φαινομενικα χαζα? :/:

μα για να ξεχωρίζεις βέβαια , άκου ερώτηση :mad:

π.σ. σκέψη : κορπς ;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;; ;

π.σ.2 ;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

roseberry

Διάσημο μέλος

Η roseberry αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,130 μηνύματα.
σκεφτομαι οτι δεν εχω τι να φαω:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evooni

Νεοφερμένος

Η evooni αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Νέα Σμύρνη (Αττική). Έχει γράψει 34 μηνύματα.
σκέφτομαι ότι μισώ τα αρχαία
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 292010

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
:D:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

myrto.s

Πολύ δραστήριο μέλος

Η myrto.s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,379 μηνύματα.
σκεφτομαι κάτι ''αχ ελένα'' στο dy\dx
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alessandra

Διάσημο μέλος

Η Δεν έχω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,716 μηνύματα.
Γύρισε ο Φάλκον,
γύρισε ο Φάλκον.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

myrto.s

Πολύ δραστήριο μέλος

Η myrto.s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,379 μηνύματα.
πουντος πουντος?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 16 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top