Σκέψεις... I

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

love_angel

Επιφανές μέλος

Η vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 11,721 μηνύματα.
παγωσα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,877 μηνύματα.
Μακρυα απ'τις μικρες πασοκες!! Ειδικα κοπελες σαν την μαρα_κουταμαρα..:P

Γιατί; Τι κακό έχει η κοπέλα βρε;:eek:


Απ'την αλλη ειναι μια πολυ καλη περιοδος για να κανεις σχεση με μια χαρουμενα αφηνιασμενη μικρη πασοκτζου..:whistle: Οποτε θα μου φανει πολυ χρησιμο το βιβλιο σου, βαλντερ..;) (θα παρω και το αιμα μου πισω κατα καποιο τροπο:P)

Τη μια λες μακριά, την άλλη λες "πολύ καλή περίοδος". Διάλεξε!:P

Ακολουθεί σατιρικό κείμενο:

(Σημείωση: Εαν είστε ευερέθιστος/η σε ποιοτικά αστεία, αποφύγετε την ανάγνωση του παρόντος)

Οι περιπέτειες του Χρηματούλη με το αντίθετο φύλο - Πασόκες vs Δεξιούλες:

Δεξιούλα:

Δευτέρα 5 Οκτωβρίου 2009 και ο Χρηματούλης μπήκε στο e-steki για να αποφύγει τον απόηχο των εκλογών και να ηρεμήσει λίγο. Αλίμονο όμως, η χαρά του ήταν μικρή, μιας και το κουδούνι χτυπά μανιασμένα. Σηκώνεται και από το ματάκι της πόρτας παρατηρεί μια ξανθιά μπούκλα... Ευθύς αμέσως η πόρτα ευρίσκεται εις θέσην 90 μοιρών σε σχέση με το δοκάρι! Ρωτάει όλο χαμόγελο "Τι θα ήθελε η δεσποινίς"... Εκείνη απαντά με ναζιάρικο ύφος "ζάχαρη" και παρόλο που ο ήρωάς μας ετοιμάζεται να της πει "πόση ακόμα επάνω σου πια;", συγκρατείται! Φέρνοντάς της το δοχειάκι με τη ζάχαρη τη ρωτά τι τη θέλει κι εκείνη του απαντά πως είναι για φραπέ μιας και θέλει να ναι σε ενγρήγορση για το βράδυ που η ΔΑΠ έχει πάρτυ στο Candy Bar.

Πασόκα:

Η Πασόκα χτυπά το κουδούνι κι ο Χρηματούλης ανοίγει για 2η φορά, πιό διστακτικά, μιας και η πολλή ζάχαρη πρίν, του έπεσε βαριά.
Το θέμα ήτο απολαυστικό! Ένα κορίτσι μέτριου μεν αναστήματος, μελαχρινό με σπόρ σωματάκι και γατίσια ματάκια δε, κοιτάζει τον αγαπημένο μας ήρωα με βλέμμα πολλά υποσχόμενο, και με απίστευτη φωνή του λέει": Είμαστε από τη CapitalNET και.....μπλα μπλα μπλα".... τα λόγια πια δεν έχουν σημασία. Το θέαμα και μόνο μετράει. Όταν τελειώνει η ακατάσχετη διαφημισεολογία, ο Χρηματούλης έχει μια βαρυσήμαντη απορία: "Όταν λες είμαστε, τι ακριβώς εννοείς; Το ξέρω ότι είσαι κούκλα που αξίζεις για δέκα κοπέλες, αλλά εγώ μια σε βλέπω". Έρχεται η πληρωμένη απάντηση λοιπόν της Πασόκας: "Γιατί; Σκοπεύεις να αρνηθείς να αγοράσεις; Είμαστε λοιπόν! Εγώ πωλήτρια κι εσύ πελάτης πλέον! Σε θέλω και σε θέλω τώρα στην CapitalNET! Τέλος!" Η πόρτα κλείνει και ο Χρηματούλης με την Πασόκα, όλο χαρά ελέγχουν τις καλωδιώσεις και το πόσα Mbit δίνει η CapitalNET στο ανέβασμα! (γιατί κατέβασμα δεν βλέπεις ούτε αντι-βιάγκρα να πάρεις)


Δεξιούλα (Round 2):

"Γαμώτι γαμώτι γαμώτι" ακούγεται μια φωνή παραπονεμένη στο διάδρομο και ύστερα μυξοκλάμματα. Ο Χρηματούλης ως μέγας ανθρωπιστής και μη μπορώντας να στέκεται άπραγος ενώ μια αθώα (θα δούμε πόσο αθώα) ψυχή ταλαιπωρείται, σπεύδει να βοηθήσει την κατάσταση. Τη ρωτά τι έχει και εκείνη του απαντά ότι μόλις ξέχασε τα κλειδιά μέσα στο νέο Audi TT που της πήρε ο μπαμπακούλης και βρίσκεται σε κατάθλιψη γιατί στις 9 πρέπει να βρίσκεται στις Μούσες στο καθιερωμένο εβδομαδιαίο πάρτι της ΔΑΠ. "Πήρα τον κολλητό μου να μου προτείνει μια λύση και πρότεινε να καλέσω εταιρία για Ταξί, την Durex με προορισμό το κρεβάτι του, όμως εγώ θέλω να πάω στις ΜΟΥΣΕΕΕΕΣ" φωνάζει φυσώντας τη μύτη της στο Μυξομαντιλέξ.

Η λύση βρέθηκε στο υπερσύγχρονο Saab 9.3 Aero του Χρηματούλη, το οποίο με σθένος, μετέφερε την πληγωμένη Δεξιούλα στον προορισμό της.

Πασόκα (Round 2):

Έχοντας μόλις γυρίσει από τη δουλειά της και έχοντας ήδη πάρει 1000 ευρώ ως μισθό του μήνα, το πολυαγαπημένο σοσιαλομελαχρινούρι, έχει ετοιμάσει στον Χρηματούλη ένα θαυμάσιο....σάντουιτς! Και μηδαμινή οικιακή κούραση για την Πασόκα μας και γεύμα διαίτης που σέβεται τις σωματικές φιλοδοξίες του Χρηματούλη. Άλλωστε όπως συμπεραίνουμε, η αγαπημένη μας, διαλέγει μόνο τον καλύτερο και τον διατηρεί καλύτερο! Έπειτα ακολουθούν 4 ώρες εξοντωτικού σεξ, ώστε να καούν οι θερμίδες από αυτό το ένα σάντουιτς και μάλιστα εις ολόκληρον.

Δεξιούλα (Round 3):

Η Δεξιούλα γνωρίζοντας τον Χρηματούλη τόσο καιρό, αρχίζει πλέον να βάζει τα δυνατά της για να τα φτιάξει μαζί του. Το πρώτο βήμα είναι ένα κομμάτι βαμβάκι με μια σταγόνα αίμα (αδιαθεσία) επάνω του, έξω ακριβώς από την πόρτα του. Έπειτα εκείνη φεύγει γρήγορα μη τη δει κανείς. Ο Χρηματούλης το κοιτάζει απορημένος και φοβάται μήπως κάποιος χτύπησε. Δεύτερο βήμα, τηλέφωνα με απόκρυψη στις 2 τη νύχτα με Μύρωνα Στρατή να τραγουδά. Περίεργο.... Θα ορκιζόταν ο Χρηματούλης ότι το ακούει και από τον πάνω όροφο στο τέρμα! Αφού οι κόποι δεν ευόδωσαν, η Δεξιούλα ετοιμάζεται για το τελειωτικό και ευθύ βήμα! Κολλάει ένα post-it στην πόρτα του Χρηματούλη, με σημείωση "Θέλω αγκαλίτσες και οικογένεια, τώρα!", για να λάβει την εξής αποστομωτική απάντηση σε post-it στην πόρτα του ασανσέρ "Λυπάμαι για την ανάγκη σας, αλλά απαγορεύεται η είσοδος αδέσποτων στην πολυκατοικία!".

Την επόμενη ημέρα, Δεξιούλα και κολλητός, φιλιούνται στα σκαλιά της πολυκατοικίας, παθιασμένα! "Σχέση, σχέση;"... ρωτάει μια γιαγιάκα το ζευγάρι. "Σοβαρά;;;; Ποιός με ποιά καλέ;;;" απαντά η Δεξιούλα....

Πασόκα (Round 3):

Τα λόγια είναι περιττά για την μελαχρινή οπτασία... Η σχέση έχει ήδη προχωρήσει, χωρίς πολλές κουβέντες και διευκρινήσεις. Η Πασόκα αγαπά τον Χρηματούλη αν και προτιμά να το δείχνει κυρίως στις πράξεις. Επιπλέον, έχει ήδη γνωρίσει την μέλλουσα πεθερά της, την κυρία Επιταγή, και έχουν πάει πολλές φορές για ψώνια μαζί. Το δε πρώτο παιδί, θα ονομαστεί Ανδρέας και θα γεννηθεί πρωί, με την ανατολή του -πράσινου- ήλιου.

Ιστορική σημείωση: Στο ίδιο μαιευτήριο γεννήθηκε και το παιδάκι της Δεξιούλας με την ετικέτα στη θέση "Πατέρας:______" να αναγράφει: "Είναι στο ταμείο και πληρώνει!"
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δεσμώτης

Περιβόητο μέλος

Ο Δεσμώτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 45 ετών. Έχει γράψει 4,605 μηνύματα.
Ο χορός των μπιζελιών

Το χοντρό μπιζέλι χορεύει τσιφτετέλι
χορεύει τσιφτετέλι στο χορό των μπιζελιών
και τα κολοκυθάκια χτυπάνε παλαμάκια
πάνω στην πρασινάδα και πάνω στο γκαζόν.

Μʼ ένα πράσινο καινούργιο παπιγιόν
προχωρώ για τον χορό των μπιζελιών
Ηρθʼ η ώρα πια και γω, ήρθʼ η ώρα πια και γω
να χορέψω με λαχτάρα, αγκαλιά με μια 'γκινάρα
το πρώτο μου ταγκό.

Βλήτο και σπανάκι χορεύουνε συρτάκι
χορεύουνε συρτάκι στο χορό των μπιζελιών
κι η μπάμια η μεγάλη χορεύει πεντοζάλη
πάνω στην πρασινάδα και πάνω στο γκαζόν.

Μʼ ένα πράσινο καινούργιο παπιγιόν
προχωρώ για τον χορό των μπιζελιών
Ηρθʼ η ώρα πια και γω, ήρθʼ η ώρα πια και γω
να χορέψω με λαχτάρα, αγκαλιά με μια 'γκινάρα
το πρώτο μου ταγκό.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ophelia

Διάσημο μέλος

Η Μάρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,434 μηνύματα.
Aστα αυτα. Βγηκες να πανυγηρισεις τη νικη του ΠΑΣΟΚ!! :P

Μπααααα...δεν είμαι φαν του κινήματος!! :P:P Απλά είμαι χαζή που δεν σκέφτηκα οτι θα γινόταν της τρελής στο γύρνα!! Και καλά εγώ, κουταμάρα είμαι βλακείες λέω...οι άλλοι οι έξυπνοι, κανείς δεν το σκέφτηκε;! :whistle:

Ράσκαλ παιδί μου, σου μοιάζω για πρασινοφρουρός;;! :hehe:

ΥΓ: Μάρα μην παρεξηγηθείς για το "μεθύσετε" ναι; :P

Χαχα...δεν παρεξηγώ!! :) Για μια τεκίλα πήγα η καημένη και έκανα 6 ώρες να γυρίσω με τον πανικό που γινόταν...:eek::P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rascal_gd

Περιβόητο μέλος

Ο Call me Joe!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 4,194 μηνύματα.
Ράσκαλ παιδί μου, σου μοιάζω για πρασινοφρουρός;;! :hehe:
Mαρα παιδι μου, εγω καταπρασινη σε βλεπω στην οθονη μου..:P


Σκεψη: Θελει πεταμα.:mad: Για το μοντεμ μου μιλαω..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δεσμώτης

Περιβόητο μέλος

Ο Δεσμώτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 45 ετών. Έχει γράψει 4,605 μηνύματα.
Έμαθα πως η κα Φάνη Πάλλη Πετραλιά
είναι εκτός Κοινοβουλίου...

Πιστεύω ότι θα έχει τέσσερα παρά κάτι χρόνια
να σκεφτεί την προσφορά της στην εξοικονόμιση
χρημάτων για τη χώρα, διπλασιάζοντας
τον αριθμό των ενσήμων που χρειάζεται κάποιος
για να έχει περίθαλψη ...

Αφήνοντας έτσι 35.000 ανθρώπους
εκτός ασφαλιστικού συστήματος...

Άξιος ο μισθός σας, κυρία μου.

(Η πολιτική του κομμωτηρίου
γίνεται κάποτε η πλέον απάνθρωπη.)

Los poulos ή αν προτιμάτε γαλλιστί le poulait.

Έξω και ο κιθαρωδός αλογο-σκούφης, έξω και άλλοι κράχτες του πολιτικού συστήματος όπως ο Ζαγορίτης (οοολε), Κασσίμης (οοολε), Σταύρου (όλεεεε), Φώλιας (όλεεεεε), Καλαντζάκου (όλεεε), Βαληνάκης (όλεεε), Ορφανός (όοολεεε)), Αντώναρος (όλεεεε), Αχιλλέας Καραμανλής(όόόόόόόλεεεεεεεεεεεε)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ηρώ

Διακεκριμένο μέλος

Η Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Αρχιτέκτονας. Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.
Έξω και ο κιθαρωδός αλογο-σκούφης, έξω και άλλοι κράχτες του πολιτικού συστήματος όπως ο Ζαγορίτης (οοολε), Κασσίμης (οοολε), Σταύρου (όλεεεε), Φώλιας (όλεεεεε), Καλαντζάκου (όλεεε), Βαληνάκης (όλεεε), Ορφανός (όοολεεε)), Αντώναρος (όλεεεε), Αχιλλέας Καραμανλής(όόόόόόόλεεεεεεεεεεεε)
Ο Aντώναρος θα επιστρέψει έπειτα από την παραίτηση Σουφλιά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rascal_gd

Περιβόητο μέλος

Ο Call me Joe!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 4,194 μηνύματα.
Έξω και ο κιθαρωδός αλογο-σκούφης, έξω και άλλοι κράχτες του πολιτικού συστήματος όπως ο Ζαγορίτης (οοολε), Κασσίμης (οοολε), Σταύρου (όλεεεε), Φώλιας (όλεεεεε), Καλαντζάκου (όλεεε), Βαληνάκης (όλεεε), Ορφανός (όοολεεε)), Αντώναρος (όλεεεε), Αχιλλέας Καραμανλής(όόόόόόόλεεεεεεεεεεεε)
Μη φοβασαι des.. Ερχονται καλυτεροι!! Και με βαθεια εμπειρια!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fantasmenos

Τιμώμενο Μέλος

Η Διαταραγμένη Προσωπικότητα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Θεολόγος και μας γράφει απο Μαυροβούνιο (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,026 μηνύματα.
life is good και όχι δεν πήρα τηλεόραση LG
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

moonlight

Διάσημο μέλος

Η moonlight αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,767 μηνύματα.
Έμαθα πως η κα Φάνη Πάλλη Πετραλιά
είναι εκτός Κοινοβουλίου...

:D να και ενα ευχαριστο νεο πρωινιατικα !!! το ποσο μου την εδινε αυτη η γυναικα μιλαμε...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
:D να και ενα ευχαριστο νεο πρωινιατικα !!! το ποσο μου την εδινε αυτη η γυναικα μιλαμε...

το αυτό για την δεν-σταματάω-να-μιλάω-με-εκνευριστική-φωνή-ακόμα-και-αν-με-φιμώσουν-κατερίνα παπακώστα :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Darkness

Περιβόητο μέλος

Η Darkness αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,129 μηνύματα.
Μα τί έχουν πάθει όλοι και με αποφεύγουν?
Δε σημαίνει δηλαδή ότι επειδή είμαι καλή μαθήτρια τους σνομπάρω κιόλας.
Αλλά ξέρω ποιος ή μάλλον ποια φταίει.
Αυτή τους στρέφει όλους εναντίον μου.
Λες και δεν την ακούω όταν λέει "Κοίτα το φυτό, όλα τα ξέρει!", "Μμμμμ, είναι δυνατόν να μην το ήξερε και αυτό..?..".
Εκεί που μου την μπαίνει μπροστά σε όλους μου έρχεται να της χώσω μια ξεγυρισμένη σφαλιάρα, όλη δική της.:mad:
Αλλά η αξιοπρέπεια θα με φάει εμένα, το βλέπω.

Γεια...:xixi:
Ειχα δει το μηνυμα σου και ηθελα να απαντησω και δεν μπορουσα..:'(
Λοιπον...:zilia::P
Αυτο με τα φυτα που λες ειναι ενα φαινομενο που το βρισκεις σχεδον σε ολα τα σχολεια.. Καποια απο τα ατομα που χαρακτηριζονται "φυτα" ειναι ή τα πιο εκνευριστικα ατομα προς τους αλλους ή τα πιο δημοφιλοι και πολλα ατομα θελουν να τους εχουν διπλα τους για να φενονται πωςε εχουν κυρος.. Σε εσενα σημβαινει λογικα το πρωτο.. Το γεγονος οτι εισαι καλη μαθητρια δεν ειναι κακο. Μην κανεις την βλακεια που κανουν καποια ατομα που ενω ειναι καλλοι μαθητες δεν διαβαζουν και τοσο πολυ για να το παιξουν μαγκες και για να αρχισουν να τους μιλανε ολοι οι υπολοιποι. Αυτο που θελω να σου πω με αυτο ειναι να συνεχισεις να εισαι οσο το δυνατο πιο καλη μαθητρια. Απλα τα ατομα που χαρακτηριζουν οι αλλοι "φυτα" ειναι τα ατομα που εχουν συνεχως το χερι σηκωμενο σε ολη την ωρα του μαθηματος, τα ατομα που σνομπαρουν τους αλλους οταν δεν ξερουν κατι, τα ατομα που γελανε δυνατα ή και κρυφα οταν ο αλλος κανει λαθος .. Μηπως κανεις καποιο απο αυτα και εσυ ??:)
Φιλικες συμβουλες.. :
* Αν ο καθηγητης/η καθηγητρια ρωτησει κατι σε καποιο ατομο δεν χρειαζεται να σχολιασεις ακομα και αν κανει μια ωρα να απαντησει..
* Μη φωναζεις σαν τρελη "εγω ...να το πω ?"... επισης και το σπαστικο... "καλα δε το ξερει ουτε αυτο?"
* Ασε πρωτα να δεις αν το ξερουν και αλλα παιδια και μετα σηκωσε και εσυ το χερι..
* Και κατι ακομα.. Μη συμπληρωνεις τον αλλο οταν σε μια ερωτηση δεν πει ουτε τα μισα, οταν μιλα να τον σεβεσαι. Οταν τελειωσει μπορεις πολυ απλα να πεις "κυρια να συμπληρωσω κατι ακομη?":P
Δεν ξερω αν συμβαινει κατι απο τα παραπανω αλλα εγω στα ειπα..:D

Ακομη...
Γιατι δεν πιανεις αυτη την κοπελα να την ρωτησεις πιο ειναι το προβλημα της απεναντι σου ??? :hmm: πιστεψε με δεν εχεις να χασεις τιποτα..:P

Πρωσπαθησε να πλησιασεις αυτα τα παιδια.. Δεν ξερω πως ειναι η σταση σου απεναντι τους αλλα μη το παιζεις εγω τα ξερω και εσυ οχι..:)
Αν θες τιποτα στειλε πμ..:xixi:
Ελπιζω να μη σε πειραζει που σχολιασα το ποστ σου.. :sorry:



Με εκτιμηση η ΒΑΜ ΒΑΜ..:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,877 μηνύματα.
ΠΟΝΑΩΩΩΩΩΩ!!!!!!!:mad::mad::mad: Το χεράκι μου δε μπορώ να το κουνήσω.....:(:(:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Phoebe

Διακεκριμένο μέλος

Η Κομπάρσα α αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 7,312 μηνύματα.
Την Τετάρτη αρχίζουμε ισπανικά;;;;; Ναιιιιιιιιιιιιιιιιι!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :clapup::clapup::clapup:

Πάμε για το Basico!!!!!!!! :D:D:D Graciela Maria De La Depp Ferreira part 2! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

love_angel

Επιφανές μέλος

Η vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 11,721 μηνύματα.
''οταν δουλευω ειμαι 52 κιλα... οταν δε δουλευω παω και 55''


ΜΩΡΕ ΤΙ ΜΑΣ ΛΕΣ!!! τοσα πολλα??

ειχαμε μιασ σκασιλα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Falcon

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο - αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών. Έχει γράψει 363 μηνύματα.
Κάνω ένα flashback..


Είδε κανείς τον άβαταρ και την υπογραφή μου;
Ή μήπως και αυτή η ερώτηση θίγει τη Δ.Ο. ;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Darkness

Περιβόητο μέλος

Η Darkness αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,129 μηνύματα.
Κάνω ένα flashback..


Είδε κανείς τον άβαταρ και την υπογραφή μου;
Ή μήπως και αυτή η ερώτηση θίγει τη Δ.Ο. ;

εσυ δεν ειχες αβαταρ ??:P
που πηγε ?? :what:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Falcon

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο - αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών. Έχει γράψει 363 μηνύματα.
Σκέφτομαι ότι η Δ.Ο. θα έχει την απάντηση στην ερώτηση της ΒΑΜ ΒΑΜ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Darkness

Περιβόητο μέλος

Η Darkness αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,129 μηνύματα.
Σκέφτομαι ότι η Δ.Ο. θα έχει την απάντηση στην ερώτηση της ΒΑΜ ΒΑΜ
οκ...το πιασα...;)


:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rascal_gd

Περιβόητο μέλος

Ο Call me Joe!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 4,194 μηνύματα.
:D να και ενα ευχαριστο νεο πρωινιατικα !!! το ποσο μου την εδινε αυτη η γυναικα μιλαμε...


:hehe::lol::laugh::vroum:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 2 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 16 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top