Σκέψεις... I

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Νίκος95

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών και μας γράφει απο Σταυρούπολη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,158 μηνύματα.
Σκεφτομαι να ρωτησω το Νικο αν ειναι καλα..:xixi:
Νικο ολα καλα ?? :D

ας τα λεμε. προσπαθω βασικα και ενταξει αχαριστος δεν ειμαι κατι καταφερνω:D εσυ?

σκεφτομαι οτι το προφιλ που εκανα πριν κανα χρονο στο youtube εχει 999 επισκεψεις:jumpy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Darkness

Περιβόητο μέλος

Η Darkness αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,129 μηνύματα.
ας τα λεμε. προσπαθω βασικα και ενταξει αχαριστος δεν ειμαι κατι καταφερνω:D εσυ?

σκεφτομαι οτι το προφιλ που εκανα πριν κανα χρονο στο youtube εχει 999 επισκεψεις:jumpy:
:what::what: τι εκανες ακριβως ???
Και εγω ας τα λεμε καλα..:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

napstor

Δραστήριο μέλος

Ο napstor αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 715 μηνύματα.
οτι νυσταζα τοσο χθες που πηγα ειδα λιγο το xXx
πορνο το βραδυ,ε?καλο ακουγεται,θα το δοκιμασω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Νίκος95

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών και μας γράφει απο Σταυρούπολη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,158 μηνύματα.
λογαριασμο χρηστη οχι τιποτα σπουδαιο.
ποιο τραγουδι να παω για λιστενιν στα αγγλικα? ειπα οτι θα παω το Psychosocial απο Slipknot αλλα δεν ξερω...

πορνο το βραδυ,ε?καλο ακουγεται,θα το δοκιμασω.
ναι με εκρηξεις εκατο νεκρους το λεπτο και φυσικα θηρια πρωταγωνιστες...:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

napstor

Δραστήριο μέλος

Ο napstor αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 715 μηνύματα.
ναι με εκρηξεις εκατο νεκρους το λεπτο και φυσικα θηρια πρωταγωνιστες...:P
σοβαρα μιλας?ειχε και νεκρους απο το πολυ μαμησι?και οταν λες θηρια πρωταγωνιστες,για ποσο μεγαλα μεγεθη μιλας?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cibyllian

Περιβόητο μέλος

Η Μπούι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,205 μηνύματα.
Άντε άνθρωπέ μου .... ξεκουβάλα σιγά σιγά!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Νίκος95

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών και μας γράφει απο Σταυρούπολη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,158 μηνύματα.
σοβαρα μιλας?ειχε και νεκρους απο το πολυ μαμησι?και οταν λες θηρια πρωταγωνιστες,για ποσο μεγαλα μεγεθη μιλας?

νεκρους ναρκωτικα εκρηξεις ενας με παραμορφωμενο προσωπο!:jumpy: να φανταστεις ο πρωταγωνιστης πηδηξε και απο την γεφυρα αλλα και την γεφυρα εναν κολομβιανο βασανιστη δυο ελικοπτερα με μινιγκαν καμια εκατο στρατιωτες και μετα πολλες τσεχες και τσεχους:P

τι σκεφτομαι? δεν ξερω...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

M4dn3sS

Δραστήριο μέλος

Ο M4dn3sS αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 746 μηνύματα.
ΓΙΑΤΙ; :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

napstor

Δραστήριο μέλος

Ο napstor αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 715 μηνύματα.
νεκρους ναρκωτικα εκρηξεις ενας με παραμορφωμενο προσωπο!:jumpy: να φανταστεις ο πρωταγωνιστης πηδηξε και απο την γεφυρα αλλα και την γεφυρα εναν κολομβιανο βασανιστη δυο ελικοπτερα με μινιγκαν καμια εκατο στρατιωτες και μετα πολλες τσεχες και τσεχους:P
φιλε μου,αυτο που ειδες δεν ηταν ενα απλο πορνο αλλα υπερπαραγωγη.ακου εκει πηδηξε ενα κολομβιανο βασανιστη,καμια 100 στρατιωτες και τσεχες.αμα μπορεις στειλε κανα λινκ,εσυ πρεπει να καλοπερασες χθες στο βραδυ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

petalouda

Νεοφερμένος

Η petalouda αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 7 μηνύματα.
Σκέφτομαι να ψάξω λίγο το forum γιατί αν και είχα γραφτεί πριν ενάμιση χρόνο, τώρα μπήκα μετά από πολύυυ καιρό!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.
Πάλι τα ίδια...


Booooooooooooooooooring.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Νίκος95

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών και μας γράφει απο Σταυρούπολη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,158 μηνύματα.
πεταλουδα οντως θελει ψαξιμο
ναπστορ με πηρε ο υπνος δεν καλοπερασα:P

σε δεκα λεπτα εχω μαθημα και θα παω τελευταια στιγμη:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

confusius

Δραστήριο μέλος

Η confusius αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 493 μηνύματα.
Σκέφτομαι ότι ίσως έπρεπε να κοιμηθώ λιγότερο,αλλά νύσταζα ρε γμτ!

Κι επίσης σκέφτομαι ότι πρέπει με κάποιο τρόπο να τα καταφέρω να φτάσω μέχρι την κουζίνα για να κάνω καφέ,πριν ξανακοιμηθώ στην καρέκλα:P:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

M4dn3sS

Δραστήριο μέλος

Ο M4dn3sS αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 746 μηνύματα.
Ο κοσμος εχει κανει καποιες λεξεις καραμελες...μονο τις λεει και δεν κανει τιποτα για να αποδειξει,επισης,δεν εκτιμα τιποτα,αντιθετως σου ριχνει και ενα χεσιμο περιποιημενο και στρωνεις χαρακτηρα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

self-instructive depressing

Περιβόητο μέλος

Ο self-instructive depressing αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 6,397 μηνύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

zanin

Διάσημο μέλος

Η zanin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και μας γράφει απο Ηράκλειο (Αττική). Έχει γράψει 2,838 μηνύματα.
cinema:
1. ψηλά στον ουρανό;;
2. άδοξοι μπάσταρδοι;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nininaou

Διάσημο μέλος

Η Ρηνούλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 2,455 μηνύματα.
αχχχχχχχχ, να πάρω τώρα να τον πιάσω στον ύπνο; :happy:

(Θα γελάσουμε πάλιιιιι)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,502 μηνύματα.
Θα ήμουν αχάριστος αν ζήταγα να είχε συμβεί πιό νωρίς αυτό ή να το βουλώσω και να συνεχίζω να χαίρομαι σα βλαμμένος;:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Θα ήμουν αχάριστος αν ζήταγα να είχε συμβεί πιό νωρίς αυτό ή να το βουλώσω και να συνεχίζω να χαίρομαι σα βλαμμένος;:D
Τι άλλο ήθελες, να στο δώσει στο πιάτο;
Με τόσα που 'κανε ένα θα σου πω : σκάσε και κολύμπα~!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

love_angel

Επιφανές μέλος

Η vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 11,721 μηνύματα.
νομιζω οτι ηρθε ο καιρος να ορθοποδησω μονη μου. χωρις εσενα.
ουτος η αλλος αυτο μου δειχνει και η συμπεριφορα σου απεναντι μου.
δε πειραζει. ασε με να ποναω μοναχη μου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 2 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 16 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top