Σκέψεις... I

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Lacta144

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Μαρία-Ειρήνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 1,098 μηνύματα.
Σκέφτομαι ότι τα απόγευμα θα πατήσω το πόδι μου στο δημοτικό μου μετά από 3 χρόνια...!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

koukoumalou

Νεοφερμένος

Η koukoumalou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 7 μηνύματα.
μμμ..τι σκεφτομαι τωρα..το καλοκαιρι,την θαλασσα,την κατασκηνωση,τον...... ,την παρεα μου.. κ.α. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nikos

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Τρίκαλα (Τρίκαλα). Έχει γράψει 155 μηνύματα.
Σκέφτομαι πως Β.Α.Ρ.Ι.Ε.Μ.Α.Ι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

yozerehs

Τιμώμενο Μέλος

Ο yozerehs αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4,969 μηνύματα.
Σκέφτομαι την Βιολογία Γενικής Παιδείας που πρέπει να διαβάσω για αύριο!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

N@D!@

Νεοφερμένος

Η N@D!@ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 56 μηνύματα.
τις διακοπες :jumpy:και τον:inlove:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PAOKARA_Kilkis

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 36 ετών και μας γράφει απο Λαμία (Φθιώτιδα). Έχει γράψει 1,073 μηνύματα.
Σκέφτομαι να είχα 2-3 κοριτσάκια τώρα να με κάνουν μασάζ τώρα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nikos

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Τρίκαλα (Τρίκαλα). Έχει γράψει 155 μηνύματα.
Σκέφτομαι να είχα 2-3 κοριτσάκια τώρα να με κάνουν μασάζ τώρα...

χαχαχα....Πόσο σε καταλαβαίνω....:D:D:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dimitra95

Δραστήριο μέλος

Η Δήμητρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ψυχικό (Αττική). Έχει γράψει 782 μηνύματα.
Σκεφτομαι πως θα επρεπε να ζητησω συγγνωμη απο καποιον που τν πληγωσα..:(:'(:'(:'(
..Και πως πρεπει να διαβασω θρησκευτικα γιατι δινω την Παρασκευη!
..Και μετα ισως παω για ψωνια!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

andriana_

Νεοφερμένος

Η Ανδριανα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 4 μηνύματα.
Σκεφτομαι πως κανει πολληηη ζεστη!! ουφφ!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

СнЯŸŞЏ

Νεοφερμένος

Η χρύσα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών και μας γράφει απο Μεγάλα Καλύβια (Τρίκαλα). Έχει γράψει 7 μηνύματα.
σκεφτομαι οτι πρεπει να παω χοευτικο σε λιγο
τι σε λιγο στις 9 εχω...:D:bye:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PAOKARA_Kilkis

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 36 ετών και μας γράφει απο Λαμία (Φθιώτιδα). Έχει γράψει 1,073 μηνύματα.
Εγω τώρα εκτός απο το μασάζ σκέφτομαι και πως να σκοτώσω μια μύγα που με ενοχλεί ταμάλα....:D:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

love_angel

Επιφανές μέλος

Η vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 11,721 μηνύματα.
δε θελω να διαβασω!!

ουτε να κοπω ομως...:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Πως από τα 22,5?/μηνα που μου είπαν στο 134 πως χρεώνεται το connx που θέλω, βρέθηκα μετά από 2 μήνες με λογαριασμό 169?, ακόμα δεν έχω καταλάβει.. Οκ έγινε μεταβίβαση από το όνομα του πατέρα μου σε εμένα (15? παρακαλώ επειδή πέθανε και δεν μου βάζανε connx αλλιώς!), έχει πάγιο (30?), έχει και 21? τηλέφωνα.. όλα τα υπόλοιπα αναδρομικά τέλη και απλά τέλη και διάφορα άλλα τέλη, από που προέκυψαν;

:verymad:

ΥΓ: Το μόνο καλό είναι πως μου έκαναν την ταχύτητα από 4άρα, 8άρα αυτόματα χωρίς αλλαγή χρέωσης. Αλλά αν και ο επόμενος λογαριασμός είναι τόσο φουσκωμένος, θα φάνε αγωγή για παραπλάνηση καταναλωτών.. Άντε και στο δγι@ολο δλδ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Pure_Seduction

Επιφανές μέλος

Ο Pure_Seduction αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 9,834 μηνύματα.
Οτι πρεπει να στρωθω καμια ωρα στο διαβασμα,θελω να περασω και μαθηματα:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

WhiteDrum

Διάσημο μέλος

Η Κατίγκω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Γιατρός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,786 μηνύματα.
Έχουνε φάει ήδη αλλά δεν έφτανε μόνο μία τελικά :mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lacta144

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Μαρία-Ειρήνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 1,098 μηνύματα.
Σκέφτομαι πώς ήμουν 3 χρονια πριν.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

QsLv

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο QsLv αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 868 μηνύματα.
Εσύ: εγώ εγώ εγώ εγώ εγώ εγώ εγώ εγώ εγώ εγώ εγώ εγώ εγώ εγώ εγώ εγώ εγώ εγώ εγώ εγώ εγώ εγώ εγώ εγώ εγώ εγώ εγώ εγώ εγώ εγώ εγώ εγώ εγώ εγώ εγώ εγώ εγώ εγώ εγώ εγώ εγώ εγώ εγώ εγώ εγώ εγώ εγώ εγώ εγώ εγώ εγώ εγώ εγώ εγώ εγώ εγώ εγώ εγώ εγώ εγώ εγώ εγώ εγώ εγώ εγώ εγώ εγώ εγώ εγώ εγώ εγώ εγώ εγώ εγώ εγώ εγώ εγώ εγώ εγώ εγώ.

Εγώ: εσύ εσύ εσύ εσύ εσύ εσύ εσύ εσύ εσύ εσύ εσύ εσύ εσύ εσύ εσύ εσύ εσύ εσύ εσύ εσύ εσύ εσύ εσύ εσύ εσύ εσύ εσύ εσύ εσύ εσύ εσύ εσύ εσύ εσύ εσύ εσύ εσύ εσύ εσύ εσύ εσύ εσύ εσύ εσύ εσύ εσύ εσύ εσύ εσύ εσύ εσύ εσύ εσύ εσύ εσύ εσύ εσύ εσύ εσύ εσύ εσύ εσύ εσύ εσύ εσύ εσύ εσύ εσύ εσύ εσύ εσύ εσύ εσύ εσύ εσύ εσύ εσύ εσύ εσύ εσύ εσύ εσύ εσύ εσύ εσύ εσύ εσύ.

Η απουσία πρέπει να σε γδέρνει

αλλιώς κάνεις κάτι λάθος
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aggelikaki

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Αγγελική αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Αιγάλεω (Αττική). Έχει γράψει 180 μηνύματα.
σκεφτομαι.........τα προφορικα του proficiency που δινω το σαββατο....
εσυ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ποκαχοντας

Νεοφερμένος

Η ΕΙΡΗΝΗ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 90 μηνύματα.
Σκέφτομαι ότι μετά θα πάω να την αράξω στην ΤV!!!!:):lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Madrugada*

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Madrugada* αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 808 μηνύματα.
Νομιζω πως επειδη ειναι εταιρια παροχης υπηρεσιων, υποχρεουσαι να πληρωνεις σε καθε λογαριασμο προκαταβολικα τους δυο επομενους μηνες. Μην αγχωνεσαι ο πρωτος λογαριασμος παντα ειναι φουσκωμενος..

Παντως χωρις προθεση διαφημισης or sth, βαλαμε forthnet απο τα χριστουγεννα, και με 40 ευρω το μηνα συνδυαζεις internet 24/7, δωρεαν σταθερες εθνικες, υπεραστικες και διεθνεις (απεριοριστα!) και μια ωρα καθε μηνα σε κινητα... και εχει βολεψει αρκετα. Απλως πρεπει να εχεις θυρες στην περιοχη που μενεις αλλιως εχω ακουσει πως η forthnet κανει disconnect συνεχεια... :)

Υ.γ. ξεχασα να κανω παραθεση το post της kajira η χαζη!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 2 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 16 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top