Σκέψεις... I

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Isiliel

Επιφανές μέλος

Η Φεγγάρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 51 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 13,854 μηνύματα.
Η οικονομική κρίση έχει δημιουργήσει μεγάλο πρόβλημα...Οι νέοι τρώνε τα φωνήεντα... :cry_x:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
δεν θα τα κάψω, δεν θα πεθάνω από το άγχος, δεν θα φάω όλα μου τα νύχια, δεν θα καταστρέψω τα μαλλιά μου, δεν θα πάθω κρίση πανικού...

θα διατηρήσω την ψυχραιμία μου, είμαι προετοιμασμένη, έχω δουλέψει πολύ τα τελευταία 4 χρόνια και θα είναι απλά το τυπικό κλείσιμο μιας περιόδου της ζωής μου...

who am i kidding?!?!?!!?

τα χω παίξει ήδη...


23 και σήμερα... :knife::wacko::ermm::cold::cold::cold::cold:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cibyllian

Περιβόητο μέλος

Η Μπούι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,205 μηνύματα.
Όλα τα παιχνίδια παίζονται πίσω απ'την πλάτη,και όχι μπροστά στη μύτη.
Γι'αυτό και πετυχαίνουν.
Αυτό δεν παίχτηκε απλά μπροστά στη μύτη, αλλά μπροστά στα μάτια ... απλά δεν θέλει να δει :/:
Ο βρεγμένος τη βροχή δεν τη φοβάται.
αν το ξέρει ότι είναι βρεγμένος ... αν νομίζει ότι είναι στεγνός, όμως;;; :)
Ίσως να έφθανε και ένας ψίθυρος.
Καλέ εδώ βαρέσαν καμπάνες, ο ψίθυρος μας μάρανε;
Μην κρίνεις για να μην κριθείς.
Όποιος την πάτησε την πάτησε.
Οι υπόλοιποι να προσέχουν μην την πατήσουν διπλά.

Σε αυτό έχεις απλά δίκιο!!!!


Υγ. Ψυχραιμία Ρεζ ... όλα θα πάνε καλά!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,507 μηνύματα.
Σιμπ μην ασχολείσαι με ηλίθιους και κοίτα να σαι συ καλά:), θα σε μπατσίσω αν ξανασχοληθείς!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επιμηθέας

Δραστήριο μέλος

Ο Επιμηθέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 553 μηνύματα.
Αυτό δεν παίχτηκε απλά μπροστά στη μύτη, αλλά μπροστά στα μάτια ... απλά δεν θέλει να δει :/:
Ποιός τυφλός δεν θέλει τα μάτια του;

αν το ξέρει ότι είναι βρεγμένος ... αν νομίζει ότι είναι στεγνός, όμως;;; :)
Αυτό το ξέρει μόνο αυτός.
Καλέ εδώ βαρέσαν καμπάνες, ο ψίθυρος μας μάρανε;
Οι καμπάνες έχουν πολλούς αποδέκτες,ο ψίθυρος έναν.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.


:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

moonlight

Διάσημο μέλος

Η moonlight αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,767 μηνύματα.

cibyllian

Περιβόητο μέλος

Η Μπούι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,205 μηνύματα.
Σιμπ μην ασχολείσαι με ηλίθιους και κοίτα να σαι συ καλά:), θα σε μπατσίσω αν ξανασχοληθείς!:P
:'( μη με δείρεις Βααααααλ ..... :hehe::hehe:


Ποιός τυφλός δεν θέλει τα μάτια του;
Αυτός που δεν φοβάται να αντιμετωπίσει αυτό που θα δει .....

Αυτό το ξέρει μόνο αυτός.
μόνο αυτός δεν το ξέρει
Οι καμπάνες έχουν πολλούς αποδέκτες,ο ψίθυρος έναν.
Δεν έχεις άδικο.... ρε μήπως ν' αρχίσω να ψιθυρίζω;;;; :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επιμηθέας

Δραστήριο μέλος

Ο Επιμηθέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 553 μηνύματα.
Τελικά:
Όσοι χτυπάνε υπουλα και πισώπλατα,θεωρούνται έξυπνοι.
Όσοι είναι αποδέκτες αυτών των χτυπημάτων,θεωρούνται ηλίθιοι.

Ωραία λογική.
Να τη θυμάστε όταν σας χτυπήσουν.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cibyllian

Περιβόητο μέλος

Η Μπούι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,205 μηνύματα.
Τελικά:
Όσοι χτυπάνε υπουλα και πισώπλατα,θεωρούνται έξυπνοι.
Όσοι είναι αποδέκτες αυτών των χτυπημάτων,θεωρούνται ηλίθιοι.

Ωραία λογική.
Να τη θυμάστε όταν σας χτυπήσουν.

Δεν είπα κάτι τέτοιο ... ηλίθιοι θεωρούνται αυτοί που ενώ τους έχουν χτυπήσει, νομίζουν ότι τους χαϊδεύουν... είναι αυτό που λέμε "σε φτύνουν κι εσύ νομίζεις ότι ψιχαλίζει":/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επιμηθέας

Δραστήριο μέλος

Ο Επιμηθέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 553 μηνύματα.
Δεν είπα κάτι τέτοιο ...
Δεν είπα ότι το είπες εσύ.
ηλίθιοι θεωρούνται αυτοί που ενώ τους έχουν χτυπήσει, νομίζουν ότι τους χαϊδεύουν... είναι αυτό που λέμε "σε φτύνουν κι εσύ νομίζεις ότι ψιχαλίζει":/:
Ίσως και να μην το νομίζει.
Ίσως απλά μην έχει άλλη επιλογή.
Δεν μπορείς να ξέρεις την κατάσταση του καθένα και αν πραγματικά έχει περιθώρια αντίδρασης.
Έναν άνθρωπο που είναι δεμένος χειροπόδαρα μπορεί να τον φτύσει κι ένα 3χρονο παιδάκι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Estartu

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η τρελή κι αλλοπαρμένη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 61 ετών, επαγγέλεται IT και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 169 μηνύματα.
αν ήξερα σε τι ταλαιπωρία θα έμπαινα, δεν θα το είχα ξεκινήσει ποτέ :( :( :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.
Θέλω τόσο πολύ να μείνω άνεργος.:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επιμηθέας

Δραστήριο μέλος

Ο Επιμηθέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 553 μηνύματα.
Πρόσεχε τι εύχεσαι.
Μορεί να σου συμβεί.
Είπε κάποιος..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.
Το εύχομαι εδώ και ένα χρόνο...:P

Μάλλον στη περίπτωση μου συμβαίνουν όσα δεν εύχομαι.:mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επιμηθέας

Δραστήριο μέλος

Ο Επιμηθέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 553 μηνύματα.
Μην παίζεις με το πρόβλημα χιλιάδων ανθρώπων.:/:
Το πρόβλημα σου λύνεται με μιά παραίτηση.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.
Στη παραίτηση δε παίρνω αποζημίωση.
Και δε παίζω με το πρόβλημα άλλων, με το δικό μου παίζω. :confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επιμηθέας

Δραστήριο μέλος

Ο Επιμηθέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 553 μηνύματα.
Στη παραίτηση δε παίρνω αποζημίωση.
Και δε παίζω με το πρόβλημα άλλων, με το δικό μου παίζω. :confused:
Αν είναι να κάνεις δυό ανθρώπους ευτυχισμένους κάνε και μία θυσία.:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.
Τι εννοείς;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Phoebe

Διακεκριμένο μέλος

Η Κομπάρσα α αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 7,312 μηνύματα.
Τι εννοείς;

Υποθέτω... ότι πέρνεις τόσα πολλά, που ο μισθός σου θα φτάσει για να πληρωθούν 2 υπάλληλοι! Αχα καλό ε! :O

Σκέψη: Τι από τα δύο να κάνω; Αν κάνω το πρώτο θα βαρεθώ την ζωή μου, αλλά αν κάνω το δεύτεο θα μείνω ταπί και δεν ξέρω αν θα είμαι ψύχραιμη! :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 2 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 16 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top