Σκέψεις... I

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.

Μαμ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

QsLv

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο QsLv αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 868 μηνύματα.
Εντάξει ναούμε, θα σας πλερώσω όλους
μακάρι να μην είσαστε τόσο λεχρίτες
:|

6η μέρα,
δε θα αντέξω μέχρι την 30η κι ας είμαι μια μέρα μπροστά κάθε βράδυ τέτοια ώρα

όταν το σημείο αναφοράς είναι το βράδυ,
όλα μοιάζουν να αργούν περισσότερο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,508 μηνύματα.
Ωστε εισοδηματιας ε? Sounds goooood!!! :angel: Γιατι ομως καρπουζι "τρισλατρεμενε"? :P:P Πολυ χαζογκομενιστικο μωρε.. Και αντε εγω να συμβιβαστω, αλλα ο συγκατοικος δε νομιζω:D

P.s. Αντε κανε καμια εκπομπη να σε ακουσουμε, ντε!

ΚΑΙ εισοδηματίας... Τι διάολο το έβαλα αυτό το Χρηματιστής δίπλα αν είναι να μη μου προσδίδει κύρος. Αν και θα έπρεπε να βάλω το επίσημο "Ραδιοφωνικός Παραγωγός" αλλά δεν υπάρχει.:(

Καρπουζί γιατί εγώ έχω το διαμέρισμα και αποφασίζω, όχι εσύ:P. Μετά την πρώτη απομάκρυνση από το topic, ουδέν λάθος αναγνωρίζεται. Όσο για τον συγκάτοικο, θα τονε φτιάξω κι αυτόν. Έχω μια φίλη φρεσκοχωρισμένη που ψάχνει για διαθέσιμο παίδαρο και δίνει μέχρι και το σπίτι της.

Εκπομπή θα κάνω όταν θα κάνω και θα σας ειδοποιήσω όταν είναι να ειδοποιηθείτε, σύντομα δηλαδή. Τώρα έχω τα ακαδημαϊκά μου, τα υπαρξιακά μου, τα γκομενικά μου, τα χρηματικά μου, τα λυσσακά μου και πάει λέγοντας στον αιώνα των αιώνων ΑΜΗΝ!


Σκέψη: Υποτίθεται ότι οι μασχάλες θα μυρίζουν λιγότερο τώρα που τις ξύρισα;:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

love_angel

Επιφανές μέλος

Η vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 11,721 μηνύματα.
Σκέψη: Υποτίθεται ότι οι μασχάλες θα μυρίζουν λιγότερο τώρα που τις ξύρισα;:P


εεεεε αν εισαι φιλοςτου αποσμητικου:P:P



τι ζεστη ειναι αυτη εδω στα τυρια?!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

moonlight

Διάσημο μέλος

Η moonlight αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,767 μηνύματα.
δεν μπορω να κοιμηθω και μ'εχουν παρει και τα ζουμια....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rascal_gd

Περιβόητο μέλος

Ο Call me Joe!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 4,194 μηνύματα.

moonlight

Διάσημο μέλος

Η moonlight αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,767 μηνύματα.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,508 μηνύματα.

love_angel

Επιφανές μέλος

Η vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 11,721 μηνύματα.
τωρα εγω εχω οντως διαβασει για το διαγωνισμα στο εργαστηριο ή απλα λεω οτι διαβασα για να το πιστεψω...?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δεσμώτης

Περιβόητο μέλος

Ο Δεσμώτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 45 ετών. Έχει γράψει 4,605 μηνύματα.
Εκείνο το δάκρυ που λέγαμε
πού να βρίσκεται
άραγε;


Πάντως όχι στην επίδειξη γνώσεων. Καλοδεχούμενες αλλά στείρες, αν λείπει το σκίρτημα.


Γεμίσαμε από επαγγελματίες συναισθηματίες
και από εγκεφαλικούς σχολιαστές. :worry:


Κι ως γνωστό κλαψοπούλι,
πάω να συνεχίσω την ανιαρή δουλειά μου...:'(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
195...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

WhiteDrum

Διάσημο μέλος

Η Κατίγκω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Γιατρός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,786 μηνύματα.
Πφ, είναι πολλές οι σελίδες Άρη. Όχι άλλο κάρβουνοοοοοοοοοο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

love_angel

Επιφανές μέλος

Η vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 11,721 μηνύματα.
ποσο αγαπαω τις 2 αγορινες μου!!!

χαρις αυτων το χουμε το 9αρακι στη φυσιολογια!!:D:D:D:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.
WTF? :confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ophelia

Διάσημο μέλος

Η Μάρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,434 μηνύματα.
Θα πάρω μια ψαροβαρκα (το μωρό μου), θα πάααααααρω μια ψαρόοοοοοβαρκα...:upside:


:confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nininaou

Διάσημο μέλος

Η Ρηνούλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 2,455 μηνύματα.
:worry:

Μου λείψατε όλοι αρκετά αυτόν τον καιρό.
Αρκετά αρκετά, πολύ τελοσπάντων...:redface:

Δεν πρόλαβα να παρατηρήσω και πολλές αλλαγές. Βέβαια, είδα:​

  • To φοβερό άβαταρ της Νεράιδας, με την κοκκινομαγουλίθρα φάτσα,
  • Ένα υποβρύχιο καρπούζι στην υπογραφή του Ηρουλίου, επίσης φοβερό,​
  • Ένα μήνυμα του Ρεμπεσκιέ στο προφίλ μου, που σημαίνει ότι ζει ακόμα και έχει ακόμα τα ίδια μυαλά.​
  • 'Οτι ξέχασα να απαντήσω στην Isiliel (Όντως έχω μείνει από απουσίες φέτος)​
Τέλειωσαν οι πανελλήνιες λοιπόν για μένα. Βέβαια, έγραψα ψιλοχάλια εώς πολύ χάλια είναι η αλήθεια. Αλλά, τουλάχιστον έγραψα...:P
(α! Ευχαριστώ για τις ευχές σας)​

Τώρα σκοπεύω αυτόν τον μήνα να ξεσκιστώ στο σχέδιο,
και παράλληλα να μπαίνω στο e-steki...:D

{ Πω, πω - Στ'αλήθεια μου λείψατε :eek: }​




 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,508 μηνύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.
:worry:

Μου λείψατε όλοι αρκετά αυτόν τον καιρό.
Αρκετά αρκετά, πολύ τελοσπάντων...:redface:

Δεν πρόλαβα να παρατηρήσω και πολλές αλλαγές. Βέβαια, είδα:​

  • To φοβερό άβαταρ της Νεράιδας, με την κοκκινομαγουλίθρα φάτσα,
  • Ένα υποβρύχιο καρπούζι στην υπογραφή του Ηρουλίου, επίσης φοβερό,​
  • Ένα μήνυμα του Ρεμπεσκιέ στο προφίλ μου, που σημαίνει ότι ζει ακόμα και έχει ακόμα τα ίδια μυαλά.​
  • 'Οτι ξέχασα να απαντήσω στην Isiliel (Όντως έχω μείνει από απουσίες φέτος)​
Τέλειωσαν οι πανελλήνιες λοιπόν για μένα. Βέβαια, έγραψα ψιλοχάλια εώς πολύ χάλια είναι η αλήθεια. Αλλά, τουλάχιστον έγραψα...:P
(α! Ευχαριστώ για τις ευχές σας)​

Τώρα σκοπεύω αυτόν τον μήνα να ξεσκιστώ στο σχέδιο,
και παράλληλα να μπαίνω στο e-steki...:D

{ Πω, πω - Στ'αλήθεια μου λείψατε :eek: }​




Καλώς μας βρήκες ξανά.

Btw R.E.M. :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

moonlight

Διάσημο μέλος

Η moonlight αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,767 μηνύματα.

μονο και μονο που ρωτησες ειναι αρκετο σ'ευχαριστω πραγματικα:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ερωφίλη

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Κομπάρσα βου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 1,648 μηνύματα.
Μα είναι δυνατόν να είναι τόσο κουραστικό το aqua aerobic;;
Είμαι πτώμα :weak:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 16 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top