Σκέψεις... I

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Tsipouro

Διάσημο μέλος

Ο Tsipouro αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Κτηνίατρος και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 3,037 μηνύματα.
1. Ε ναι, αλλά θα ήτο δημιουργικότερο π.χ. το να διαβάζεις τις σκέψεις ενός μεγάλου εφευρέτη. Δικαίωμά σου (μας) βέβαια να διαβάζουμε το οτιδήποτε. Στη συγκεκριμένη σχολή, όχι, δεν αναφέρομαι.
2. Όπως τώρα π.χ.
3. Σε περίμενα από τότε να έρθεις να το πάρεις... Τώρα μου έμεινε και το ταπεράκι!

π.σ. Ε, βασικά, ναι. :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

self-instructive depressing

Περιβόητο μέλος

Ο self-instructive depressing αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 6,397 μηνύματα.
1.σίγουρα αλλά δεν σε παρεξηγώ γιατί ξέχασα να βάλω στο προφίλ μου χαμένο κορμί - βασιλιάς του trash Posting και πολύ μεγάλος πια για να διαβάζω λογοτεχνία (διάβαζα υπερβολικά πολύ για πολλά χρόνια)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Phoebe

Διακεκριμένο μέλος

Η Κομπάρσα α αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 7,312 μηνύματα.
Τι είναι το κότσι;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Tsipouro

Διάσημο μέλος

Ο Tsipouro αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Κτηνίατρος και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 3,037 μηνύματα.
Καλά βρε τσουκνίδα μας δουλεύεις; Δεν ξες τι είναι το κότσι;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Phoebe

Διακεκριμένο μέλος

Η Κομπάρσα α αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 7,312 μηνύματα.
Όχι, δεν ξέρω! Τι είναι; Πρώτη φορά το ακούω! :confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Tsipouro

Διάσημο μέλος

Ο Tsipouro αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Κτηνίατρος και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 3,037 μηνύματα.
Με βάση την εφαρμοσμένη ορθοπεδική σε ανθρώπους: κλικ
Με βάση τη μαγειρική: κλικ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Phoebe

Διακεκριμένο μέλος

Η Κομπάρσα α αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 7,312 μηνύματα.
Με βάση την εφαρμοσμένη ορθοπεδική σε ανθρώπους: κλικ
Με βάση τη μαγειρική: κλικ


Αν και δεν πολυκατάλαβα (έχω ένα θέμα με αυτό... αργώ να πάρω μπρος :redface:) ευχαριστώ για τις πληροφορίες!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Τι όμορφος καιρός...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ερωφίλη

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Κομπάρσα βου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 1,648 μηνύματα.
Βαριέμαι να στεγνώσω τα μαλλιά μου :whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

underwater

Περιβόητο μέλος

Η underwater αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,343 μηνύματα.
Τούρτα σοκολάτα bitter Valrhona με κρέμα βατόμουρο ή σοκολάτα bitter Valrhona με κρέμα λεμόνι?:P Κι οι 2 φαίνονται ΤΕΛΕΙΕΣ αλλά ποιά είναι η ΠΙΟ τέλεια? Προς το λεμόνι κλίνω πάντως.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

self-instructive depressing

Περιβόητο μέλος

Ο self-instructive depressing αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 6,397 μηνύματα.
1.Aμεεε...Χορεύω!!! Όχι στο μπάνιο, μη φάω καμιά βούτα..
2.Αυτή που δε βρίσκει ποτέ θέση και όλο κουτουλαέι.. :/: Ε και άμα βρώ κάτι πάντα θα έχω μαζί μου να διαβάσω μέχρι να μου πονέσει το στομάχι!(και άθλιες αυτές καρέκλες των λεοφορείων είναι πολλές φορές βρεγμένες απο ιδρώτα,ΜΠΛΙΑΧ!) Γενικά είμαι πολύ περίεργη μεσα στα Μ.Μ.Μ.
δεν θέλω να με κοιτάνε, δε θέλω να με ακουμπάνε..Γενικά μου βγαίνει όλη η παραξενιά όταν το χρησιμοποιώ..
3.Που και που βλέπω!! Και τρώω φρούτα συνήθως..Αυτή την εποχή φράουλες :)
4.Σιγά μη πώ :pfff::P
5.:shifty:..Γιατί έτσι :D

join the club:flowers:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δεσμώτης

Περιβόητο μέλος

Ο Δεσμώτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 45 ετών. Έχει γράψει 4,605 μηνύματα.


Αναζητούνται ηθοποιοί για υπόδηση των ρόλων ως κάτωθι:

1. Γριά κακίστρω
2. Μάϊμος
3. Άρρωστος παγγούρως πατριός (επίσης κακίστρος)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

love_angel

Επιφανές μέλος

Η vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 11,721 μηνύματα.
μα πώς γινεται να μου μιλαει και να λιωνω?!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!



εεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε??????????????????????????????????????
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

self-instructive depressing

Περιβόητο μέλος

Ο self-instructive depressing αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 6,397 μηνύματα.
μα πώς γινεται να μου μιλαει και να λιωνω?!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!



εεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε??????????????????????????????????????
Μήπως είσαι δίπλα στο μάτι της κουζίνας ;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.
Σκέψη: "όλα σκατά".
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

self-instructive depressing

Περιβόητο μέλος

Ο self-instructive depressing αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 6,397 μηνύματα.

love_angel

Επιφανές μέλος

Η vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 11,721 μηνύματα.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Σκεφτομαι, ποιο καλο παιδακι ξερει φωτοσοπ, ωστε να μου φτιαξει μια φωτο που θελω...:redface:

Ω ναι...το εγραψα εδω μεσα γιατι ολοι ειστε μαμουνια και θελετε να ξερετε τι σκεφτεται ο αλλος!

Στην κουβεντουλα κανεις δε θα μου εδινε σημασια:P

Άμα δεν βρήκες κάποιον, δεν βιάζεσαι πολύ και δεν θες κάτι πολύ πολύπλοκο, μάλλον μπορώ να σε βοηθήσω :D

Κατά τα άλλα.. βαρέθηκα την μία να είμαι μες στη τρελή χαρά και την άλλη μες στον τρελό προβληματισμό. Κι ήταν ανάγκη να χαθεί και το κλειδί; Και .. θέλω να πατήσω ξανά pause, θέλω να φύγω βασικά, να ταξιδέψω, να κοιτάζω την θάλασσα με τις ώρες..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Σ' ευχαριστω πολυ Ντινακι μου, αλλα μου την εχουν ηδη ετοιμη !!!:D
Τενκου ντιαρ!!!:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

self-instructive depressing

Περιβόητο μέλος

Ο self-instructive depressing αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 6,397 μηνύματα.
Nα πάτε στη σόφια, η μισή ελλάδα εκεί έχει κανονισει να τους δει.
(15 ευρώ γενική εισοδος)
Εννοείς αφού την χάσανε εδώ ; Πάνε να ανταμείψουνε τους ανεύθυνους ;

Αν λες από πριν , δεδομένου ότι η άλλη μισή ελλάδα είναι άμαχος πληθυσμός , ποιοι κλείσανε τα εισιτήρια τότε στην Ελλάδα ; Οι Βούλγαροι ;


π.σ. σκέψη : ξέρω ότι είσαι μέσα και θα σε ξετρουπώσω:worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 2 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 16 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top