Σκέψεις... I

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Idril

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Idril αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 41 ετών. Έχει γράψει 1,435 μηνύματα.
Ερώτηση: Ποτε είναι η γιορτή του πατέρα?

Απάντηση: Ακριβώς 9 μήνες πριν από τη γιορτή της μητέρας!:D

(borat, αφιερωμένο εξαιρετικά...:P)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

WhiteDrum

Διάσημο μέλος

Η Κατίγκω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Γιατρός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,786 μηνύματα.
and if my will has strayed afar, I remembered you, will you remember me? I, the one you sentenced, Pennance unabsolved. Answer me, save my will, have you forgotten me?

πφ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Obscura

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Obscura αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,515 μηνύματα.
and if my will has strayed afar, I remembered you, will you remember me? I, the one you sentenced, Pennance unabsolved. Answer me, save my will, have you forgotten me?

πφ.

Βαλτή είσαι; :'(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

love_angel

Επιφανές μέλος

Η vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 11,721 μηνύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Μπέιμπι, αν ήθελα τη γνώμη σου, θα τη ζητούσα. Αν ήθελα την έγκρισή σου, θα σε ρωτούσα. Αν θέλεις να επιμένεις, θα φας μπούφλα.
Τόσο απλά είναι τα πράγματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ερωφίλη

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Κομπάρσα βου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 1,648 μηνύματα.
Πρέπει να βελτιώσω τη διατροφή μου..Το έχω παρακάνει τώρα τελευταία :/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Klaus

Διάσημο μέλος

Ο Klaus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 2,810 μηνύματα.
Αμάν με τους στόκους!όχι άλλο κάρβουνο!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.
Αμάν με τους στόκους!όχι άλλο κάρβουνο!
Nα μάθεις να ζεις με αυτούς...

Θα είναι στη ζωή σου για πάντα...

...μερικές φορές θα είναι και "ανώτεροι" σου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επιμηθέας

Δραστήριο μέλος

Ο Επιμηθέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 553 μηνύματα.
Είδε κανένας το έργο"Γυναίκες δηλητήριο";:worry::(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
"Στου κουφού την πόρτα όσο θέλεις βρόντα"

Ο ελληνικός λαός είναι σοφός τελικά!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επιμηθέας

Δραστήριο μέλος

Ο Επιμηθέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 553 μηνύματα.
"Στου κουφού την πόρτα όσο θέλεις βρόντα"

Ο ελληνικός λαός είναι σοφός τελικά!
Μήπως χτυπάς λάθος πόρτα.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

self-instructive depressing

Περιβόητο μέλος

Ο self-instructive depressing αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 6,397 μηνύματα.
"Στου κουφού την πόρτα όσο θέλεις βρόντα"

Ο ελληνικός λαός είναι σοφός τελικά!



δεν είναι σοφός , είναι παρατηρητικός . Αν ήτανε σοφός δεν θα είχε ιδιαίτερη σημασία να είναι και παρατηρητικός , τώρα που δεν είναι σοφός έχει πλάκα που είναι και παρατηρητικός
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Tsipouro

Διάσημο μέλος

Ο Tsipouro αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Κτηνίατρος και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 3,037 μηνύματα.
δεν είναι σοφός , είναι παρατηρητικός . Αν ήτανε σοφός δεν θα είχε ιδιαίτερη σημασία να είναι και παρατηρητικός , τώρα που δεν είναι σοφός έχει πλάκα που είναι και παρατηρητικός
Ναι, αλλά το ύψιστο θα ήταν το να συνδύαζε παρατηρητικότητα και σοφία μαζί. Βέβαια, μετά από παρατηρήσεις που έχω κάνει, διαπίστωσα ότι δεν τον διακατέχει ιδιαίτερα ούτε η παρατηρητικότητα, ούτε και η σοφία.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

self-instructive depressing

Περιβόητο μέλος

Ο self-instructive depressing αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 6,397 μηνύματα.
πως!! εχει παρατηρητικότητα(εξού και οι παροιμίες) αλλά δεν έχει αρκετή μνήμη ώστε να αποθηκεύσει τα αποτελέσματα που εξήγαγε η παρατηρητικότητα του - τώρα πόση ακριβώς μνήμη έχει θα σε γελάσω , αλλά σίγουρα κρατά λιγότερο από 4 χρόνια:worry:

αυτός που έβαλε την αρνητική στο πρώτο σχόλιο μου θα ήθελα να με πει πραγματικά πού διαφωνεί-ειλικρινά έχω πολύ περιέργεια
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Άβυσσος η ψυχή του ανθρώπου. Κρυβόμαστε πίσω από το δάχτυλό μας... ή από ένα κλικ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

self-instructive depressing

Περιβόητο μέλος

Ο self-instructive depressing αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 6,397 μηνύματα.
καλά εκτός και αν είναι η resident evil και θέλει να μου πει να μην παραθέτω τα σχόλια της - να φτιάχνω δικά μου ο τεμπέλαρος:lol::lol::shifty::shifty::hehe::hehe::help:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kalypso

Περιβόητο μέλος

Η lily allen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Μηχανολόγος μηχανικός και μας γράφει απο Μονακό (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
καλά εκτός και αν είναι η resident evil και θέλει να μου πει να μην παραθέτω τα σχόλια της - να φτιάχνω δικά μου ο τεμπέλαρος:lol::lol::shifty::shifty::hehe::hehe::help:

Άντε βρε, πολύ σκας για ενα -1, προχώρα :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

self-instructive depressing

Περιβόητο μέλος

Ο self-instructive depressing αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 6,397 μηνύματα.
πολύ σκάω ; μα όλοι μου λένε να σκάσω

πού ακριβώς να προχωρήσω ;

και γιατί πήρες τον αρκούδο μου ;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Δικός μου είναι ο αρκούδος. Αλλά μου έχει τύχει και μένα να λέω "μα καλά... σε αυτό τι κακά αρνητική βρήκες να βάλεις;"
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ηρώ

Διακεκριμένο μέλος

Η Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Αρχιτέκτονας. Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.
Επέστρεψε το καλυψούδι!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 16 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top