Σκέψεις... I

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Phoebe

Διακεκριμένο μέλος

Η Κομπάρσα α αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 7,312 μηνύματα.
Ειλικρινά υπήρχαν κάποιες στιγμές που ίχως να ζήλευα, αλλά τώρα; Τώρα νιώθω τόσο αηδιασμένη, τόσο καχύποπτη, τόσο αδιάφορη και χαίρομαι που δεν έδωσα το κάτι παραπάνω! Δεν άξιζε/αξίζει/αξίζετε καθόλου... ψέμματα, υποκρισία, πισώπλατα μαχαιρώματα, κουτσομπολιό, κομπλεξισμοί... ΑΗΔΙΑ.-

Τόσο καιρό δεν το διάβαζα χωρίς να ξέρω τι λέει... λες και κάτι με εμπόδιζε... και είπα να το διαβάσω τώρα... τι το ήθελα; Have I? : ( :X
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rascal_gd

Περιβόητο μέλος

Ο Call me Joe!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 4,194 μηνύματα.
Για ποιον μιλας;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DrStrangelove

Περιβόητο μέλος

Ο DrStrangelove αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μοντέλο. Έχει γράψει 5,311 μηνύματα.


The effects of aging on a human face :worry:

Νο Desmota τέτοιο aging. Αging είναι μια ειδική αφρικάνικη πίπα. :D Είναι χειροποίητες αφρικάνικες πίπες.

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Bill

Επιφανές μέλος

Ο Bill αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
Έλεος..υπάρχουν και όρια :knife:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

love_angel

Επιφανές μέλος

Η vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 11,721 μηνύματα.
παλι με τοστακι θα τη βγαλω??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

WhiteDrum

Διάσημο μέλος

Η Κατίγκω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Γιατρός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,786 μηνύματα.
Θα συμμαζέψω μέχρι να λάμψει λέμεεεεε
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Εδάδ

Διάσημο μέλος

Η Εδάδ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,958 μηνύματα.
Είναι άδικο να βλέπεις τον κόσμο να αρρωσταίνει χωρίς λόγο.

Και να μην μπορείς να κάνεις τίποτα για αυτό :(

Βλέπω το τόπικ με τις πλαστικές σήμερα και θέλω να γελάσω από την ειρωνία του πράγματος.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill

Επιφανές μέλος

Ο Bill αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
Ξεχνάααω!!:(

Άντε να θυμηθώ τί έψαχνα!:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Τα χάπια του αλτζχάιμερ.



:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ophelia

Διάσημο μέλος

Η Μάρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,434 μηνύματα.
Ερείπιο έχω γίνει...τα πόδια μου πονάνε, τα χέρια μου πονάνε, το κεφάλι μου πονάει, μήπως πρέπει να με στείλετε για απόσυρση;; :whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DrStrangelove

Περιβόητο μέλος

Ο DrStrangelove αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μοντέλο. Έχει γράψει 5,311 μηνύματα.
Τί πρόβλημα έχετε με την δημοσίευση μιας φωτογραφίας πίπας Aging παιδιά ; :hmm:Eίναι χειρότερη από τα ηλεκτρονικά τσιγάρα ; :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δεσμώτης

Περιβόητο μέλος

Ο Δεσμώτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 45 ετών. Έχει γράψει 4,605 μηνύματα.
Αging είναι μια ειδική αφρικάνικη πίπα. :D Είναι χειροποίητες αφρικάνικες πίπες.


Μπλιακς


και πουφ.


Έρευνες έχουν δείξει, πως το aging οφείλεται εν μέρει και στο "aging".
Οπότε δεν έπεσα και πολύ έξω.


Keyword: Dehydration (-----> cell structure anomaly)





Ου λαλά.

Κάψωσα με δαύτην.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

love_angel

Επιφανές μέλος

Η vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 11,721 μηνύματα.
αυτο θα πει ερωτας....
ποτε θα κανουν τετοια θυσια και για μενα?
ή θα κανω εγω για καποιον που να ταξιζει?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Σημασία έχει η καλή επικοινωνία. Δε βλέπω γιατί μερικοί απλά επιλέγουν να υποβιβάζουν τη ζωή τους και να ρίχνουν το επίπεδο με περιττή γκρίνια και με μία μανία να ψάχνουν το αρνητικό και την αδικία (εις βάρος τους εννοείται) παντού. Ξου λέμε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DrStrangelove

Περιβόητο μέλος

Ο DrStrangelove αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μοντέλο. Έχει γράψει 5,311 μηνύματα.
Μπλιακς


και πουφ.


Έρευνες έχουν δείξει, πως το aging οφείλεται εν μέρει και στο "aging".
Οπότε δεν έπεσα και πολύ έξω.


Keyword: Dehydration (-----> cell structure anomaly)






Ου λαλά.

Κάψωσα με δαύτην.

γι'αυτό την έβαλα, φιλοδοξώ να γίνω ο ανάφτρος του e-stekiou :D
Δεν πιστεύω να έκανες συνειρμούς πίπα aging και Red Sonia
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,507 μηνύματα.
Βαριέμαι να ανοίξω αυτό το βιβλίο. ΑΡΝΟΥΜΑΙ να το κάνω για την ακρίβεια. Αρνούμαι όντας βαρεμένος και βαριέμαι όντας αρνητικός απέναντί του. Βαριέμαι αρνητικά δηλαδή, βαρνητικά!

Έχω δηλαδή μια βάρνηση να μελετήσω! Καταλάβατε;:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DrStrangelove

Περιβόητο μέλος

Ο DrStrangelove αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μοντέλο. Έχει γράψει 5,311 μηνύματα.
Βαριέμαι να ανοίξω αυτό το βιβλίο. ΑΡΝΟΥΜΑΙ να το κάνω για την ακρίβεια. Αρνούμαι όντας ρβαεμένος και βαριέμαι όντας αρνητικός απέναντί του. Βαριέμαι αρνητικά δηλαδή, βαρνητικά!

Έχω δηλαδή μια βάρνηση να μελετήσω! Καταλάβατε;:P

αι μεν ρίζαι της παιδείας πικραί, οι δε καρποί γλυκείς. Κουράγιο τα πρώτα 100 χρόνια είναι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Βαριέμαι και εγώ να διαβάσω. :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ερωφίλη

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Κομπάρσα βου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 1,648 μηνύματα.
Και εγώ βαριέμαι να διαβάσω και απο βδομάδα 4 πρόοδοι με περιμένουν:wall:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δεσμώτης

Περιβόητο μέλος

Ο Δεσμώτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 45 ετών. Έχει γράψει 4,605 μηνύματα.
γι'αυτό την έβαλα, φιλοδοξώ να γίνω ο ανάφτρος του e-stekiou :D
Δεν πιστεύω να έκανες συνειρμούς πίπα aging και Red Sonia

Μια πίπα Herb για της ερυθρομαλλούσας Sonia την μπαγιάτικη την νικοτίνη
μόνο φωλιάσου καλά στων γλουτών το ανισόρροπο τρίγωνο, στη συστρέφουσα δίνη
πίσσα σαν γεμίζει τα μαχητικά σου πνευμόνια για θα'ναι αληθινό! κι όχι σιροπάκι ντούρου ντούρου στην πλατεία Κουμουνδούρου.


Σκύψε Σόνια Ευλογημένη



αι μεν ρίζαι της παιδείας πικραί, οι δε καρποί γλυκείς. Κουράγιο τα πρώτα 100 χρόνια είναι.


 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 16 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top