Σκέψεις... I

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Ποσα κιλα λαμακας μπορει να ειναι καποιος, ωστε να μη γνωριζει ποτε πρεπει να μασαει τσιχλα?!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rempeskes

Επιφανές μέλος

Ο Rempeskes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Hair stylist. Έχει γράψει 8,045 μηνύματα.
Δε μασάω ρε. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Μελιώ

Δραστήριο μέλος

Η -Το Νου Σου Στην- Αμέλεια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 695 μηνύματα.
Σήμερα έμαθα πως πέθανε κάποιος που έγραφε σε ένα φόρουμ που έγραφα κι εγώ παλιά :( δεν ήταν μεγάλος 50 και κάτι , μπορεί εγώ να μην είχα ιδιαίτερες σχέσεις μαζί του , εκτιμούσα όμως πολύ τον τρόπο γραφής του και το χιούμορ του . Στο νοσοκομείο και στη κηδεία πήγαν κυρίως άτομα από το φόρουμ , ακόμα και νεαρά παιδιά που τους έριχνε καμιά 30αριά χρόνια , οι συγγενείς του στα παλαιότερα των υποδημάτων τους . Όλο αυτό για μένα είναι μια απάντηση σε όσες κασσάνδρες ομιλούν για την αποξένωση των ανθρώπων μέσω του δικτύου και πετάνε την χιλιομασημένη ατάκα : γκετ ε λάιφ! Λες και δεν μπορείς , να μην ζεις ακόμα κι αν περιστοιχίζεσαι από χίλιους ανθρώπους . Βρε ουστ από κει τεχνοφοβικοί :mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

WhiteDrum

Διάσημο μέλος

Η Κατίγκω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Γιατρός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,786 μηνύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Isiliel

Επιφανές μέλος

Η Φεγγάρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 52 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 13,854 μηνύματα.
.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Συνημμένα

  • puzzle_kitty.jpg
    puzzle_kitty.jpg
    20 KB · Εμφανίσεις: 74

Δεσμώτης

Περιβόητο μέλος

Ο Δεσμώτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 45 ετών. Έχει γράψει 4,605 μηνύματα.









Σκέψη: Μόνος του ο Θρύλος, έχει 37 τίτλους πρωταθλήματος. Όλοι οι άλλοι μαζί έχουν 36. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vendetta

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Thor αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 39 ετών, επαγγέλεται Ξεναγός και μας γράφει απο Νορβηγία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,275 μηνύματα.
Νομίζω τελικά πως ο τόπος μου είναι πιο όμορφος από ό,τι νόμιζα... :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.
Ρε Σωκράτη, εμφανίσου
παίξε μέχρι το πρωί και εξαφανίσου.

:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Phoebe

Διακεκριμένο μέλος

Η Κομπάρσα α αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 7,312 μηνύματα.
Όσο πιο πολύ διαβάζω, τόσο πιο πολύ συνειδητοποιώ οτι πρέπει να ξαναπάω στο δημοτικό! :worry::redface::P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,823 μηνύματα.
Πόσο πολύ μου τη δίνουν τα αναβλητικά σκηνικά... "Θα δούμε" Και ποιός τους είπε ότι θέλω να περιμένω να δω τον κόσμο να γκρεμίζεται γύρω μου; Ή το άλλο "έλα μωρέ και τελευταία στιγμή καλά είναι"... σοβαρά;;;;:mad: Δηλαδή αν ήταν μόνοι τους ολομόναχοι θα τα άφηναν όλα τελευταία στιγμή;;;:P


Άμα πεις όμως "Είναι η τελευταία μας λύση, μιας και έχασα τις σημειώσεις μου!" ... να δεις πως τους πιάνει πισινοπιλάλα όταν ξέρουν ότι δεν θα φάνε από τα έτοιμα!:whistle:

Τώρα, θα κάνω τηλέφωνα επειδή με καίει αυτή η δουλειά και θα τα κάνω για μένα. Εσείς μείνετε στο "δε βαριέσαι" και στο "θα δούμε" και πάρτε μόνοι σας τηλέφωνα την τελευταία στιγμή! Βαρέθηκα να τους περιμένω και να καταστρέφομαι μαζί τους.:mad:

Και σημειώσεις; Τις έφαγε η γάτα μου γιατί τελείωσε η γατοτροφή της! Να δούμε, μετά κάνετε τη δουλειά στο χρονοδιάγραμμα;;; Προσπαθείτε ναι ή όχι...;;;

No more Mr. nice Valder!:mad:


Έχω άδικο να σκέφτομαι έτσι;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
PLZZZZZZ.... call και πεσ μου καλά νέα... :look::ermm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ophelia

Διάσημο μέλος

Η Μάρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,434 μηνύματα.
Καλά, πολύ θα το χαρώ τελικά να μπουν στην βουλή οι Οικολόγοι Πράσινοι και ειδικά αν βγουν και τρίτο κόμμα!! :eek::D Γεια σου ρε Μάκη με τα ωραία σου βραδιάτικά...:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

WhiteDrum

Διάσημο μέλος

Η Κατίγκω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Γιατρός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,786 μηνύματα.
Μπα σε καλό μας βραδιάτικα. Δάκρυσα απ το γέλιο :hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Metallou19

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Blood Guzzler In Wonderland αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Τεχνικός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,244 μηνύματα.
Τι πράγματα ζητάς και εσύ τέτοιες ώρες,
αυτή την στιγμή βαριέμαι που ζω. Όταν το νιώσω θα το ψάξω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δεσμώτης

Περιβόητο μέλος

Ο Δεσμώτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 45 ετών. Έχει γράψει 4,605 μηνύματα.
Σκέψεις....επίκαιρες


"αν γίνω καλά θα τον χαλάσω εγώ αυτόν που με βάρεσε
εάν ψοφήσω κλάστε μου το μπούτσο "


Γεώργιος Καραϊσκάκης


 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.
Επιτέλους, σταματήστε τη βλακεία. Δεν έχουμε στρατιωτική ηγεσία.

πς: και εν τέλει η παρέλαση ΕΙΝΑΙ χουντικό απομεινάρι. :mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kolokythi

Νεοφερμένος

Η Kolokythi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 103 μηνύματα.
Ας μην βρέξει πάλι.
Πεινάω;
Ωραία η χρήση του "πς" ,αντί για "ΥΓ" φίλε αποπάνω.:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

WhiteDrum

Διάσημο μέλος

Η Κατίγκω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Γιατρός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,786 μηνύματα.
Όχι άλλο κάρβουνο! Την είδαμε όλοι Ολλανδία και παραλία απ το δε μπιτς. Ακούς Γιώτα;

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Metallou19

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Blood Guzzler In Wonderland αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Τεχνικός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,244 μηνύματα.
Σήμερα γιορτάζει όλη η γη
Με πουλιά θα στείλω μιαν ευχή στην καρδιά
Χρόνια σου πολλά
Χρόνια σου πολλα...
:galliko:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cibyllian

Περιβόητο μέλος

Η Μπούι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,205 μηνύματα.
Βαριέμαι..... Βαριέμαι ..... Βαριέμαι!!!!!
:bounce:

Τι καλά που ήταν χθες!!!!!!!!! :flowers:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 16 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top