Σκέψεις... I

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
Τι κάνει νιάου νιάου στα κεραμίδια?
Ένας σκύλος που μαθαίνει ξένες γλώσσες!

Ηθικό δίδαγμα
Μην πιστεύεις ότι ξέρεις τα πάντα, γιατί θα υπάρχει πάντα ένας σκύλος να σε εκθέτει
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

e-sofia

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Σοφια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών, επαγγέλεται Designer και μας γράφει απο Καβάλα (Καβάλα). Έχει γράψει 1,522 μηνύματα.
που πήγαν όλοι γιατι δεν υπάρχει κίνησει στο e-steki????????
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Πάω σπίτι να σε πάρω αγκαλίτσα να φάμε. Πείνασα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Απίστευτο πόσοι "φίλοι" θέλουν να αποκτήσουν από σένα κάποιον που δεν είσαι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Metallou19

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Blood Guzzler In Wonderland αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Τεχνικός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,244 μηνύματα.
Μα και η αλλή γκούχου-γκούχου,

μάλλον αυτή με κόλλησε. .

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ophelia

Διάσημο μέλος

Η Μάρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,434 μηνύματα.
Αξίζει όμως να γκρεμίσεις τα πάντα για ένα όνειρο;;! :/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kalypso

Περιβόητο μέλος

Η lily allen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Μηχανολόγος μηχανικός και μας γράφει απο Μονακό (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
Αξίζει όμως να γκρεμίσεις τα πάντα για ένα όνειρο;;! :/:

yeap

μπορείς κάλλιστα να χτίσεις καινούρια...
μην κάνεις εκπτώσεις στα όνειρά σου :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jesse_james

Δραστήριο μέλος

Ο jesse_james αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 464 μηνύματα.
'

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

WhiteDrum

Διάσημο μέλος

Η Κατίγκω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Γιατρός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,786 μηνύματα.
Δεν σε εγκαταλείπουν ποτέ τελικά. Αλλάζουν μορφή, κρύβονται στο σκοτάδι και σκονίζονται με την άρνηση. Αλλά δεν φέυγουν. Άλλαξαν χρώμα πάλι. Ένα όμορφο χρώμα. Ας είχαν όλοι τα "μάτια" να δουν την ομορφιά που κρύβεις Ε. Ας είχε τα μάτια αυτός, γιατί οι σκέψεις σου έχουν πάρει το σχήμα του προσώπου του και κλαις κιόλας. Γιατί κλαις; Δεν κάνει. Το ξέρεις; Δεν είναι σωστό. Θολώνει το πρόσωπό του έτσι Ε. μου. Θολώνει. Δεν είναι δίκαιο. Δεν είναι δίκαιο να μην βλέπει. Μην ανησυχείς όμως.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Να περασει βεβαιως. Το θεμα ειναι, εαν εγω θα ειμαι ακομα εδω για να το δω...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
αχ :/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Μα δεν τρώω μοσχάρι...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
τέλειωσε κι αυτό...

Μόνο να μην αρχίσουν τα όργανα τώρα γιατί δεν θα την παλέψω...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vendetta

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Thor αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 39 ετών, επαγγέλεται Ξεναγός και μας γράφει απο Νορβηγία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,275 μηνύματα.
Νομίζω πως πρέπει να γίνω περισσότερο γαϊδούρι και να μη με νοιάζουν και τόσο πολύ κάποια πράγματα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
Δεν υπάρχει τίποτα πιο ελπιδοφόρο από μια νέα μέρα που ξεκινάει
Ας το παλέψω


*ας γίνω η αλλαγή που θέλω να δω*
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Ο χρόνος είναι ο χειρότερος γιατρός...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Ε αφού τόσο πολύ δεν βλέπεις μέλλον μαζί μου, δεν φεύγεις μια ώρα αρχύτερα λέω εγώ; Ή άσε καλύτερα.. ίσως φύγω εγώ τελικά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δεσμώτης

Περιβόητο μέλος

Ο Δεσμώτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 45 ετών. Έχει γράψει 4,605 μηνύματα.
Ονειρεύτηκα λέει ότι ερχόμουνα με τους φορτηγατζήδες ωτοστόπ, το σακκίδιο και τα σλίπινγκ μπάγκ στο μαρμάρινο πάτωμα της πλατείας, τα πεταμένα ρούχα ως το μπάνιο του φθηνιάρικου ξενοδοχείου, η σαμπάνια και το κρύο κοτόπουλο. (μεγαλεία)

... αρχίζαμε από το σώμα για να βγούμε στα αισθήματα, ο Μπάμπης η Κούλα κι η βασίλισσα του καρναβαλιού, ποιος να'ναι πιο ψεύτης;

.. παντού ήχοι από abba και καρναβαλικές μελωδίες που ακούγονταν στα αυτιά μου σαν πένθιμο εμβατήριο...

...τρώγοντας ξηρούς καρπούς έκατσε ένας στο λαιμό... ήταν ωραία όλα... σαν κενοτάφιο...θα μπορούσα και να πνιγώ από ένα αράπικο.
... μου έλεγες "τι άμο" και νόμιζα πως ακούω κολλημένο δίσκο...

Μετά οι μάσκες... είναι αλλιώς τα φιλιά πίσω από μάσκες... δεν ήταν δύσκολο να μπω στην αλαζονεία αυτής της καλοπέρασης με άλλο πρόσωπο...

...μου μένει ακόμα η αφή από αυτό το φουρφουρένιο ραιγιόν που το χέρι μου γύρευε ζωντανή σάρκα... να την παγώσει ανατριχίλα... δεν θυμάμαι τις σκηνές του έρωτα... ήξερα πως δεν θα ξανάρθω... έφτυνα Πάτρα σαν φυματικός στο δρόμο προς τα πάνω... και παίζαμε χαρτιά στο λεωφορείο ως το Κηφισό...

Με το που κατέβηκα σκέφτηκα ότι πάλι ψάχνουμε για γκόμενα... :redface:

Αφιερωμένο στους Αχαϊκούς Καρναβαλιστές που μου ρίχνουν τη θερμοκρασία σώματος με όλη αυτή την ημερολογιακή fake χαρά των ημερών στους 30 βαθμούς.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Κι ομως...αντιστροφη μετρηση
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Tsipouro

Διάσημο μέλος

Ο Tsipouro αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Κτηνίατρος και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 3,037 μηνύματα.
...Το ότι έχει πρόβλημα μαζί μου το έχω καταλάβει.
Το γιατί προτιμά το θάψιμο και τη συγκαλυμμένη ειρωνία απ' το να μου πει το πρόβλημά που έχει μαζί μου πάλι, δεν το καταλαβαίνω. Και ξέρει ότι σαν άνθρωπο τον εκτιμώ...

Γιατί;

(...Και είχα υποσχεθεί στον εαυτό μου ότι θα προσπαθούσα να ξεχάσω τα προβλήματά μου μέχρι την Τρίτη...)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 3 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 16 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top