Σκέψεις... I

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Αυτό είναι; Το κατάφερα;;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Θέλω πίσω τα μπάνιαααααααααααααα μου!!!!
:cry_x::baby::rtfm::bye::look::ermm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fandago

Διακεκριμένο μέλος

Ο Ә□⌂щяңš αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,876 μηνύματα.
3.000 μηνύματα :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ηρώ

Διακεκριμένο μέλος

Η Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Αρχιτέκτονας. Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.
908 μηνύματα :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
3958 μηνύματα :hmm::P

ΥΓ: Γιατί προβληματιζόμαστε είπαμε; :confused::P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Εγώ τι να πω για τα μηνύματα; :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fandago

Διακεκριμένο μέλος

Ο Ә□⌂щяңš αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,876 μηνύματα.
Αντί να μου πείτε να τα 10χιλιάσω, με δουλεύετε... τς τς :pfff:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
Γιατί το να διακόψεις τη σίτιση ενός σώματος που λιώνει σε ένα κρεβάτι 17 χρόνια είναι δολοφονία?


ψ.2186. Γιατί μετράμε μνμ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ηρώ

Διακεκριμένο μέλος

Η Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Αρχιτέκτονας. Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.
Αντί να μου πείτε να τα 10χιλιάσω, με δουλεύετε... τς τς :pfff:
Και δε σε προβλημάτισε ότι δε στο ευχήθηκε κανείς; :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

C.M.

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η C.M. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 286 μηνύματα.
Γιατί το να διακόψεις τη σίτιση ενός σώματος που λιώνει σε ένα κρεβάτι 17 χρόνια είναι δολοφονία?


ψ.2186. Γιατί μετράμε μνμ?

Γιατί κάποιοι πιστεύουν λανθασμένα ότι υπάρχει υποχρέωση/δικαίωμα του κράτους/των ιατρών να παρατείνουν την ανθρώπινη ζωή για αόριστο χρονικό διάστημα, κάνοντας ουσιαστικά κατάχρηση της ιατρικής επιστήμης (ενδεχομένως - αν μιλούμε για ορισμένες χωρες- και έναντι τρίτων).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fandago

Διακεκριμένο μέλος

Ο Ә□⌂щяңš αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,876 μηνύματα.
Και δε σε προβλημάτισε ότι δε στο ευχήθηκε κανείς; :P
Καθόλου! Η παρατηρητικότητα είναι μια αρετή που έχουν λίγοι :pfff:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rempeskes

Επιφανές μέλος

Ο Rempeskes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Hair stylist. Έχει γράψει 8,045 μηνύματα.
Γιατί κάποιοι πιστεύουν λανθασμένα ότι υπάρχει υποχρέωση/δικαίωμα του κράτους/των ιατρών να παρατείνουν την ανθρώπινη ζωή για αόριστο χρονικό διάστημα, κάνοντας ουσιαστικά κατάχρηση της ιατρικής επιστήμης (ενδεχομένως - αν μιλούμε για ορισμένες χωρες- και έναντι τρίτων).


Να μαντέψω...
Η Εκκλησία έχει λόγο στο θέμα;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Ο νόμος τα λέει αυτά Ρεμπ. Αλλά αν θέλετε να συνεχίσετε την κουβέντα περί ευθανασίας, υπάρχει αντίστοιχο θέμα :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

e-sofia

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Σοφια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών, επαγγέλεται Designer και μας γράφει απο Καβάλα (Καβάλα). Έχει γράψει 1,522 μηνύματα.
Τι βρήκα!!!

Προχθές τελικά πήγα την βολτούλα μου στο beer academy και εκεί μεταξύ τρίτου και τέταρτου ποτηριού μπύρας ο ένας φίλος μου, ο Α. που καμία σχέση δεν έχει με υπολογιστές, ξεκινάει να μας πει εμένα και του φίλου μου του Π. ένα ανέκδοτο.

Α.: Ήταν ένας Έλληνας, ένας Ιταλός και ένας Γάλλος και μιλάγανε για τις ερωτικές στάσεις που τους αρέσουν.
Π.: Το ξέρουμε, αυτό με το champions league δεν λές?
Α.: εεε, Ναι. Κάτσε να σου πω ένα άλλο. ... (Να μην σας τα πολυλογώ προσπάθησε να μας πει 2-3 ακόμη, τα οποία όλα τα ξέραμε!)...
Χ.: Ξέρεις Α. όλα αυτά μας τα έχουν στείλει με email το τελευταίο διάστημα και για αυτό τα ξέρουμε όλα.

Και τότε ήρθε η αποστωμοτική απάντηση από τον Α.

Α.: Δεν είναι βλακεία όμως που σήμερα όταν βρίσκονται παρέες έξω, κανένας δεν λέει ανέκδοτα? Όλοι τα στέλνουν με email...

Όντως!
Ο Α. είπε κάτι που μόλις εκείνη την στιγμή το συνειδητοποίησα.
Ότι εγώ και ειδικά ο Π. που κάποτε θεωρείτο μετρ στο να λέει ανέκδοτα (δεν ήταν λίγες οι φορές που ξεκινούσε να πει ένα ανέκδοτο στην παρέα σε μια ταβέρνα και μέσα σε λίγα λεπτά, σήκωνε τα δύο μέτρα μπόι του για να τον βλέπει και να τον ακούει όλο το μαγαζί!) είχαμε κάτι χρόνια να πούμε ανέκδοτα σε φίλους μας ....

Δεν είναι αλήθεια αυτό...... για σκεφτήτε!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Palladin

Διάσημο μέλος

Η Palladin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,415 μηνύματα.
Δεν κατάλαβα, τα 4 ποτήρια μπύρας είναι μέσα στο ανέκδοτο; Μην πίνεις τόσο, έγκυος γυναίκα:worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

e-sofia

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Σοφια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών, επαγγέλεται Designer και μας γράφει απο Καβάλα (Καβάλα). Έχει γράψει 1,522 μηνύματα.
Δεν κατάλαβα, τα 4 ποτήρια μπύρας είναι μέσα στο ανέκδοτο; Μην πίνεις τόσο, έγκυος γυναίκα:worry:

Όχι βρε δεν πίνω... το βρήκα αυτό και σκέφτηκα να το αναρτήσω...
δεν είναι αλήθεια... αυτό μια σκέψη έκανα!!!!!!:whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

WhiteDrum

Διάσημο μέλος

Η Κατίγκω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Γιατρός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,786 μηνύματα.
My credo and my curse:
"We few, we happy few"

:mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kalypso

Περιβόητο μέλος

Η lily allen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Μηχανολόγος μηχανικός και μας γράφει απο Μονακό (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
Α.: Δεν είναι βλακεία όμως που σήμερα όταν βρίσκονται παρέες έξω, κανένας δεν λέει ανέκδοτα? Όλοι τα στέλνουν με email...
Δεν είναι αλήθεια αυτό... Εμείς στη σχολή μάλιστα κάθε μέρα ακούμε κι ένα διαφορετικό! :)

χμ,
αρχίζει έτσι "Τι λέει ένας άνεργος σεμφίτης σε έναν εργαζόμενο σεμφίτη;"

..."Ένα κλαμπ σάντουιτς και μία κοκα κόλα"
:confused:


οι αγαπημένες μου παραλλαγές είναι εκείνες με το τσίκις σως μουστάρδα και το τσιζμπεργκερ. :X
Ε όπου να ναι θα επεκταθεί και σε άλλες αλυσίδες φαστ φουντ μάλλον :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Tetragrammaton

Διάσημο μέλος

Ο Site Bot αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Συνταξιούχος και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 2,671 μηνύματα.
Δεν είναι αλήθεια αυτό... Εμείς στη σχολή μάλιστα κάθε μέρα ακούμε κι ένα διαφορετικό! :)

χμ,
αρχίζει έτσι "Τι λέει ένας άνεργος σεμφίτης σε έναν εργαζόμενο σεμφίτη;"

..."Ένα κλαμπ σάντουιτς και μία κοκα κόλα"
:confused:


οι αγαπημένες μου παραλλαγές είναι εκείνες με το τσίκις σως μουστάρδα και το τσιζμπεργκερ. :X
Ε όπου να ναι θα επεκταθεί και σε άλλες αλυσίδες φαστ φουντ μάλλον :D

Σήμερα βγάλαμε και καινούργιο:

-Γιατί η ΣΕΜΦΕ πάει εκδρομή στις ΗΠΑ;
-Για να επισκεφτεί τα κεντρικά των μελλοντικών εργοδοτών τους (McDonalds).

:lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Klaus

Διάσημο μέλος

Ο Klaus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 2,810 μηνύματα.
Σκούριασα μην πω τπτ για την assembly μου μέσα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 16 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top