Σκέψεις... I

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 41 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 8,690 μηνύματα.
Θέλω πίσω τα μπάνιαααααααααααααα μου!!!!
:cry_x::baby::rtfm::bye::look::ermm:

Ηρώ

New member

Η Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών και επαγγέλεται Αρχιτέκτονας . Έχει γράψει 2,163 μηνύματα.
908 μηνύματα :hmm:

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 41 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 8,690 μηνύματα.
3958 μηνύματα :hmm::P

ΥΓ: Γιατί προβληματιζόμαστε είπαμε; :confused::P

fandago

New member

Ο Ә□⌂щяңš αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 36 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,727 μηνύματα.
Αντί να μου πείτε να τα 10χιλιάσω, με δουλεύετε... τς τς :pfff:

Resident Evil

Well-known member

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,656 μηνύματα.
Γιατί το να διακόψεις τη σίτιση ενός σώματος που λιώνει σε ένα κρεβάτι 17 χρόνια είναι δολοφονία?

ψ.2186. Γιατί μετράμε μνμ?

Ηρώ

New member

Η Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών και επαγγέλεται Αρχιτέκτονας . Έχει γράψει 2,163 μηνύματα.

C.M.

New member

Η C.M. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 253 μηνύματα.
Γιατί το να διακόψεις τη σίτιση ενός σώματος που λιώνει σε ένα κρεβάτι 17 χρόνια είναι δολοφονία?

ψ.2186. Γιατί μετράμε μνμ?
Γιατί κάποιοι πιστεύουν λανθασμένα ότι υπάρχει υποχρέωση/δικαίωμα του κράτους/των ιατρών να παρατείνουν την ανθρώπινη ζωή για αόριστο χρονικό διάστημα, κάνοντας ουσιαστικά κατάχρηση της ιατρικής επιστήμης (ενδεχομένως - αν μιλούμε για ορισμένες χωρες- και έναντι τρίτων).

fandago

New member

Ο Ә□⌂щяңš αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 36 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,727 μηνύματα.

Rempeskes

New member

Ο Rempeskes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Hair stylist . Έχει γράψει 5,659 μηνύματα.
Γιατί κάποιοι πιστεύουν λανθασμένα ότι υπάρχει υποχρέωση/δικαίωμα του κράτους/των ιατρών να παρατείνουν την ανθρώπινη ζωή για αόριστο χρονικό διάστημα, κάνοντας ουσιαστικά κατάχρηση της ιατρικής επιστήμης (ενδεχομένως - αν μιλούμε για ορισμένες χωρες- και έναντι τρίτων).

Να μαντέψω...
Η Εκκλησία έχει λόγο στο θέμα;

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Ο νόμος τα λέει αυτά Ρεμπ. Αλλά αν θέλετε να συνεχίσετε την κουβέντα περί ευθανασίας, υπάρχει αντίστοιχο θέμα :)

e-sofia

New member

Η Σοφια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 42 ετών, επαγγέλεται Designer και μας γράφει απο Καβάλα (Καβάλα). Έχει γράψει 403 μηνύματα.
Τι βρήκα!!!

Προχθές τελικά πήγα την βολτούλα μου στο beer academy και εκεί μεταξύ τρίτου και τέταρτου ποτηριού μπύρας ο ένας φίλος μου, ο Α. που καμία σχέση δεν έχει με υπολογιστές, ξεκινάει να μας πει εμένα και του φίλου μου του Π. ένα ανέκδοτο.

Α.: Ήταν ένας Έλληνας, ένας Ιταλός και ένας Γάλλος και μιλάγανε για τις ερωτικές στάσεις που τους αρέσουν.
Π.: Το ξέρουμε, αυτό με το champions league δεν λές?
Α.: εεε, Ναι. Κάτσε να σου πω ένα άλλο. ... (Να μην σας τα πολυλογώ προσπάθησε να μας πει 2-3 ακόμη, τα οποία όλα τα ξέραμε!)...
Χ.: Ξέρεις Α. όλα αυτά μας τα έχουν στείλει με email το τελευταίο διάστημα και για αυτό τα ξέρουμε όλα.

Και τότε ήρθε η αποστωμοτική απάντηση από τον Α.

Α.: Δεν είναι βλακεία όμως που σήμερα όταν βρίσκονται παρέες έξω, κανένας δεν λέει ανέκδοτα? Όλοι τα στέλνουν με email...

Όντως!
Ο Α. είπε κάτι που μόλις εκείνη την στιγμή το συνειδητοποίησα.
Ότι εγώ και ειδικά ο Π. που κάποτε θεωρείτο μετρ στο να λέει ανέκδοτα (δεν ήταν λίγες οι φορές που ξεκινούσε να πει ένα ανέκδοτο στην παρέα σε μια ταβέρνα και μέσα σε λίγα λεπτά, σήκωνε τα δύο μέτρα μπόι του για να τον βλέπει και να τον ακούει όλο το μαγαζί!) είχαμε κάτι χρόνια να πούμε ανέκδοτα σε φίλους μας ....

Δεν είναι αλήθεια αυτό...... για σκεφτήτε!!!!!

Palladin

New member

Η Palladin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,606 μηνύματα.
Δεν κατάλαβα, τα 4 ποτήρια μπύρας είναι μέσα στο ανέκδοτο; Μην πίνεις τόσο, έγκυος γυναίκα:worry:

e-sofia

New member

Η Σοφια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 42 ετών, επαγγέλεται Designer και μας γράφει απο Καβάλα (Καβάλα). Έχει γράψει 403 μηνύματα.
Δεν κατάλαβα, τα 4 ποτήρια μπύρας είναι μέσα στο ανέκδοτο; Μην πίνεις τόσο, έγκυος γυναίκα:worry:
Όχι βρε δεν πίνω... το βρήκα αυτό και σκέφτηκα να το αναρτήσω...
δεν είναι αλήθεια... αυτό μια σκέψη έκανα!!!!!!:whistle:

kalypso

New member

Η lily allen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Μηχανολόγος μηχανικός και μας γράφει απο Μονακό (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,887 μηνύματα.
Α.: Δεν είναι βλακεία όμως που σήμερα όταν βρίσκονται παρέες έξω, κανένας δεν λέει ανέκδοτα? Όλοι τα στέλνουν με email...
Δεν είναι αλήθεια αυτό... Εμείς στη σχολή μάλιστα κάθε μέρα ακούμε κι ένα διαφορετικό! :)

χμ,
αρχίζει έτσι "Τι λέει ένας άνεργος σεμφίτης σε έναν εργαζόμενο σεμφίτη;"

..."Ένα κλαμπ σάντουιτς και μία κοκα κόλα"
:confused:

οι αγαπημένες μου παραλλαγές είναι εκείνες με το τσίκις σως μουστάρδα και το τσιζμπεργκερ. :X
Ε όπου να ναι θα επεκταθεί και σε άλλες αλυσίδες φαστ φουντ μάλλον :D

Tetragrammaton

New member

Ο Site Bot αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Συνταξιούχος και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 505 μηνύματα.
Δεν είναι αλήθεια αυτό... Εμείς στη σχολή μάλιστα κάθε μέρα ακούμε κι ένα διαφορετικό! :)

χμ,
αρχίζει έτσι "Τι λέει ένας άνεργος σεμφίτης σε έναν εργαζόμενο σεμφίτη;"

..."Ένα κλαμπ σάντουιτς και μία κοκα κόλα"
:confused:

οι αγαπημένες μου παραλλαγές είναι εκείνες με το τσίκις σως μουστάρδα και το τσιζμπεργκερ. :X
Ε όπου να ναι θα επεκταθεί και σε άλλες αλυσίδες φαστ φουντ μάλλον :D
Σήμερα βγάλαμε και καινούργιο:

-Γιατί η ΣΕΜΦΕ πάει εκδρομή στις ΗΠΑ;
-Για να επισκεφτεί τα κεντρικά των μελλοντικών εργοδοτών τους (McDonalds).

:lol:

Klaus

New member

Ο Klaus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και επαγγέλεται Εκπαιδευτικός . Έχει γράψει 1,311 μηνύματα.
Σκούριασα μην πω τπτ για την assembly μου μέσα!

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 3 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 60 μέρες:
  • Φορτώνει...