Σκέψεις... I

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Bill

Επιφανές μέλος

Ο Bill αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
Όλο σου το μέλλον βασίζεται στα όνειρά σου. Μην χάνεις χρόνο, κοιμήσου !
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.
Θενξ.:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Tsipouro

Διάσημο μέλος

Ο Tsipouro αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Κτηνίατρος και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 3,037 μηνύματα.
"Μέχρι τη στιγμή που θα σταματήσετε να κοιτάτε αυτό το banner, 70 καινούργιοι τύποι malware θα έχουν εμφανιστεί."
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.
:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Tsipouro

Διάσημο μέλος

Ο Tsipouro αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Κτηνίατρος και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 3,037 μηνύματα.
:upside:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Phoebe

Διακεκριμένο μέλος

Η Κομπάρσα α αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 7,312 μηνύματα.
Vita senza sogni non è vita!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vendetta

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Thor αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 39 ετών, επαγγέλεται Ξεναγός και μας γράφει απο Νορβηγία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,275 μηνύματα.
Ειλικρινά λυπάμαι πάρα πολύ που το Εθνικό Μετσόβιο Πολυτεχνείο που είχα εγώ στο μυαλό μου κατέρρευσε σήμερα για δεύτερη φορά στον ίδιο χρόνο...Δεν είναι δυνατόν να γράφεις ένα μάθημα και να σε κόβουνε επειδή αντέγραψες από ένα άγνωστο άτομο που καθότανε 6 σειρές πιο πάνω από σένα στο αμφιθέατρο...Δεν είναι δυνατόν να προσπαθείς να εξηγήσεις στους καθηγητές σου και εσύ και το άλλο άτομο ότι δεν έγινε τίποτα το μεμπτό αλλά ότι κάνανε λάθος και να σου συμπεριφέρονται εντελώς προσβλητικά γελώντας, λέγοντας ανέκδοτα και μην κάνοντας τον κόπο να ακούσουνε τη σκέψη σου...Δεν είναι δυνατόν να διαβάζεις ένα μάθημα ένα μήνα την πρώτη φορά (την παραπάνω φορά με το κόψιμο) και άλλες πόσες μέρες αυτή τη φορά και να κάνεις μία τρύπα στο νερό επειδή κάποιοι ανισόρροποι, ανεύθυνοι και ξεδιάντροποι κύριοι θέλουνε να παίξουνε με τη νοημοσύνη σου και να δούνε πως μπορείς να ανταπεξέλθεις στην κάθε φαεινή ιδέα που τους κατέβηκε για θέμα...Λυπάμαι πολύ που οι κύριοι αυτοί είναι καθηγητές μου και που διδάσκουνε σε ένα τόσο ιστορικό πανεπιστήμιο...Λυπάμαι πιο πολύ για μένα ωστόσο που κάθομαι ακόμα εδώ και ανέχομαι τέτοια περιστατικά και που δεν έχω την επιλογή να ξεφύγω από αυτά...

:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill

Επιφανές μέλος

Ο Bill αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
Ω ρε μαν..:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δανάη

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Δανάη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών. Έχει γράψει 1,127 μηνύματα.
@ vendetta: :console::hug: μη στεναχωριεσαι μωρε...:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Βεντετα μη στεναχωριεσαι για τετοια. Ειλικρινά δεν αξίζουν μία, παρόλο που κι εγώ στη θέση σου τσαντιζόμουν..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

invalid

Πολύ δραστήριο μέλος

Η δεν είναι συνδεδεμένη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών. Έχει γράψει 1,279 μηνύματα.
Πώς θα κοιμηθώ οέο, που κοιμήθηκα 22.00 με 0.00???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Tsipouro

Διάσημο μέλος

Ο Tsipouro αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Κτηνίατρος και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 3,037 μηνύματα.
Vendetta, δεν αξίζει να στενοχωριέσαι για τους σκατοκομπλεξικούς φίλε. Απλά δεν αξίζει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Phoebe

Διακεκριμένο μέλος

Η Κομπάρσα α αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 7,312 μηνύματα.
Νιώθω ευγνώμων...; Πως μπορώ;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
Ειλικρινά λυπάμαι πάρα πολύ που το Εθνικό Μετσόβιο Πολυτεχνείο που είχα εγώ στο μυαλό μου κατέρρευσε σήμερα για δεύτερη φορά στον ίδιο χρόνο..
αχ βρε vendetta... δυστυχώς κυκλοφορούν αρκετοί τέτοιοι εκεί μέσα... Υπομονή... επιμονή... θα τελειώσει.... :/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Corpse Bride

Διακεκριμένο μέλος

Η Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,595 μηνύματα.
Vendetta μη μασας, ξεκινα επανασταση.

Σκεφτομαι οτι καποιος με πολυ διεστραμμενο χιουμορ εβαλε σκοπο της ζωης του να ξυπνησω σημερα με ευφανταστο τροπο. Στην αρχη η κυρια της αγροτικης τραπεζας, μετα η ον τελεκομς, και χαριστικη βολη η τυπισσα με τα οικιακα ειδη. ΦΟΡ ΓΚΑΝΤΖ ΣΕΙΚ, ΑΦΗΣΤΕ ΜΕ ΝΑ ΚΟΙΜΗΘΩ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Phoebe

Διακεκριμένο μέλος

Η Κομπάρσα α αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 7,312 μηνύματα.
Σταμάτα σε παρακαλώ, σταμάτα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Βεντέττα... Κουράγιο... Πολλοί από εμάς, είτε απόφοιτοι του ΕΜΠ είτε φοιτητές και απόφοιτοι άλλου ελληνικού Πανεπιστημίου εξοργίστηκαν... και μία, και δύο...
Έχωκ ι εγώ ιστορίες να πω. Ντροπή τους. Αλλά θα το ξεχάσεις μόλις ξεμπερδέψεις, κοίτα μπροστά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.
Ειλικρινά λυπάμαι πάρα πολύ που το Εθνικό Μετσόβιο Πολυτεχνείο που είχα εγώ στο μυαλό μου κατέρρευσε σήμερα για δεύτερη φορά στον ίδιο χρόνο...Δεν είναι δυνατόν να γράφεις ένα μάθημα και να σε κόβουνε επειδή αντέγραψες από ένα άγνωστο άτομο που καθότανε 6 σειρές πιο πάνω από σένα στο αμφιθέατρο...Δεν είναι δυνατόν να προσπαθείς να εξηγήσεις στους καθηγητές σου και εσύ και το άλλο άτομο ότι δεν έγινε τίποτα το μεμπτό αλλά ότι κάνανε λάθος και να σου συμπεριφέρονται εντελώς προσβλητικά γελώντας, λέγοντας ανέκδοτα και μην κάνοντας τον κόπο να ακούσουνε τη σκέψη σου...Δεν είναι δυνατόν να διαβάζεις ένα μάθημα ένα μήνα την πρώτη φορά (την παραπάνω φορά με το κόψιμο) και άλλες πόσες μέρες αυτή τη φορά και να κάνεις μία τρύπα στο νερό επειδή κάποιοι ανισόρροποι, ανεύθυνοι και ξεδιάντροποι κύριοι θέλουνε να παίξουνε με τη νοημοσύνη σου και να δούνε πως μπορείς να ανταπεξέλθεις στην κάθε φαεινή ιδέα που τους κατέβηκε για θέμα...Λυπάμαι πολύ που οι κύριοι αυτοί είναι καθηγητές μου και που διδάσκουνε σε ένα τόσο ιστορικό πανεπιστήμιο...Λυπάμαι πιο πολύ για μένα ωστόσο που κάθομαι ακόμα εδώ και ανέχομαι τέτοια περιστατικά και που δεν έχω την επιλογή να ξεφύγω από αυτά...

:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(
Σκέψη: Ελλάς.:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ophelia

Διάσημο μέλος

Η Μάρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,434 μηνύματα.
Oh my God...ο αυστηρός και ''αμέμτου ηθικής'' μαθηματικός μας είχε νοικιάσει γκέυ τσόντες και τις επέστρεψε με καθυστέρηση 2 βδομάδων...τι άλλο θα δούνε τα ματάκια μου εδώ μέσα!!! :worry::redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rempeskes

Επιφανές μέλος

Ο Rempeskes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Hair stylist. Έχει γράψει 8,045 μηνύματα.
είχε νοικιάσει γκέυ τσόντες και τις επέστρεψε με καθυστέρηση 2 βδομάδων...

2 εβδ? Tις χόρτασε ο άνθρωπος...:worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 2 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 16 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top