Σκέψεις... I

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Ophelia

Διάσημο μέλος

Η Μάρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,434 μηνύματα.
Ου ρε! :mad:


Αύριο πάω Χαρούλη :D
...άλλος από εδώ...να μας πεις πως ήταν!!!
Είχα πάει πέρσι και ήταν πολύ καλός!!:):) τυχερούλη...:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Ολες οι ντροπες της Κρητης εδω μαζευτηκαν? (γιδακι ζμουτζ, μονο εσυ εξαιρεισαι. μολκιτο δεν ξεχασα οτι εχεις ριζες:angel: )

Βρε σύντεκνοι, μήπως να μιλάγαμε και λίγη κρητική εδώ μέσα;

Κάποτε, οταν ήμουν παιδί, δουλευα σε εναν τυπο και φτιάχναμε μετασχηματιστές. Πλέκεις κάτι μεταλικά Ε και μετά τυλίγεις το συρμα. Στο τέλος κολλάς τις άκρες και έτοιμο. Μονοτονη δουλειά και επιμονη. Ο τυπος ήταν ενας τυχάρπαστος μπατίρης και νόμιζε ότι θα κονομήσει τρελλά θα κάνει βιοτεχνία, βιομηχανία θα γίνει ποιος ξέρει ποιος. Κι εγώ, που δούλευα με το κομμάτι νόμιζα τα ίδια μαζί του.

Μέχρι να γίνει ποιος ξέρει ποιος πάντως δουλεύαμε αυτος εγ΄βω και ο Πέτρος, ενας χαζός που ζουσε στον κοσμο του. Εκείνη τη νυχτα είχαμε ήδη δουλέψει 16 ώρες σερί. Σε μια φάση ο Πέτρος που από όταν τελειωσε το 8ωρο του κι έπειτα όλο γκρίνιαζε για τα λεφτά του, σηκώνεται και φευγει. Περάσαν άλλες δυο ώρες και ποιος ξέρει πόσοι μετασχηματιστές. Δουλεύαμε σαν τα ζωα , δεν θα πλουτίζαμε αν συνεχίζαμε έτσι, θα αποβλακωνόμασταν. Τοτε άκουσα τον "επιχειρηματία" από διπλα να λει
"Εγώ θα φυγω"
"Τι" του λεω
"Εγώ θα φυγω, είπε ο Πέτρος. Σηκωθηκε σαν το κουκλάκι που του πατήσαν το κουμπί, είπε "εγώ θα φύγω" και έφυγε. Ούτε τα λεφτά του δεν ζήτησε. Τόσο πολύ του έστριψε με τη δουλειά"
"Ναι του λεω, μόνο που αυτό έγινε πρίν απο δυο ώρες"

Κοιταχτήκαμε στα ματια σαν ναρκωμένοι. Κι υστερα ξεσπάσαμε στα γέλια. Ήταν τόση η ένταση που είχαμε μαζέψει που γελαγαμε μέχρι δακρύων για πέντε λεπτά.

Εγώ θα φύγω.... είπε η Γιδι, κι έφυγε. Ούτε τα λεφτά της δεν ζήτησε :/:

:) Αχχχχ... (Αλλά λεφτά θέλω εγώ.. ;) )
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Molka

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Molka αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,835 μηνύματα.
Ολες οι ντροπες της Κρητης εδω μαζευτηκαν? (γιδακι ζμουτζ, μονο εσυ εξαιρεισαι. μολκιτο δεν ξεχασα οτι εχεις ριζες:angel: )

Τώρα έγινα και μολκιτο, μάλιστα. :pfff:

Ου ρε! :mad:


Αύριο πάω Χαρούλη :D

Και το 'χεις για καμάρι α; :smartass:


Ερμ, θα ήθελα ένα ζευγάρι καινούρια ηχεία και πολλά πολλά λεφτά. Τώρα. kthx.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Corpse Bride

Διακεκριμένο μέλος

Η Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,595 μηνύματα.
Τώρα έγινα και μολκιτο, μάλιστα. :pfff:



Και το 'χεις για καμάρι α; :smartass:


Ερμ, θα ήθελα ένα ζευγάρι καινούρια ηχεία και πολλά πολλά λεφτά. Τώρα. kthx.

Mωρο μου φαλτσο :*

ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΟΤΙ ΣΗΜΕΡΑ ΕΙΝΑΙ Η ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΜΕΡΑ
ΚΙ ΕΙΜΑΙ Ο ΠΙΟ ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΟΣ ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΣΤΗ ΓΗ
ΓΙΟΥΠΙ ΚΑΙ ΖΗΤΩ ΚΑΙ ΟΛΕ ΟΛΕ
ΟΛΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ!!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Phoebe

Διακεκριμένο μέλος

Η Κομπάρσα α αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 7,312 μηνύματα.
Δεν το πιστέυω!!! 2 ολόκληρες ώρες;!;!;! :eek:

Δεν μπορώωωωωω!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Καλά, ό,τι να 'ναι είσαι...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.
Τι το θέλαμε το απογευματινό; Πάλι τα ίδια κάνουμε...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.
Όχι άλλες ταινίες με πίθηκους, μαϊμουδάκια, σκυλάκια, γατάκια και δελφίνια...:mad:

Ήμαρτον.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kleftra

Διάσημο μέλος

Η Γεωργία-Γωγούλα-Γωγώ...ακούω σε όλες τις παραλλαγές αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,359 μηνύματα.
Μου κάνει πλάκα ο Θεός:crazy::crazy::crazy::crazy:..............................και δεν γελάω:ermm::ermm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Μου κάνει πλάκα ο Θεός:crazy::crazy::crazy::crazy:..............................και δεν γελάω:ermm::ermm:
Από αύριο θα αλλάξω menu τότε. :pfff:





//Να 'χα κομπιουτεράτσι με Matlab τι ωραίο που θα 'τανε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chimera

Δραστήριο μέλος

Η Chimera αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 723 μηνύματα.
Τι εννοείς Τζωρτζ ; Δεν έχεις το πρόγραμμα ;

//Α εγώ κατάλαβα κομπιουτεράκι==υποκοριστικό του κομπιούτερ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Κομπιουτεράκι φορητό ντε! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chimera

Δραστήριο μέλος

Η Chimera αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 723 μηνύματα.
Μα γιατί χάλασαν τους singles φέτος ;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Μήπως ήρθε η ώρα? Μήπως απλά πρέπει να τα μαζεύω?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Buggs

Διάσημο μέλος

Ο Buggs αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,045 μηνύματα.
"Εγώ θα φύγω" είπε η πίου πίου. Στην τελική ζήτα και τα λεφτά σου :-)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,841 μηνύματα.
Ζε τ αιμ Σερβία! Και τα μυαλά στα κάγκελα!:inlove::yahoo:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Για να βάζουμε πρόγραμμα σιγά σιγά...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ophelia

Διάσημο μέλος

Η Μάρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,434 μηνύματα.
...μήπως πρέπει να αλλάξω το nickname μου και να μετατραπώ σε μάρα_βαρεμάρα τελικά;;;:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cibyllian

Περιβόητο μέλος

Η Μπούι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,205 μηνύματα.
Κάποια στιγμή σου 'ρχεται η γκαραζόπορτα στο κεφάλι!:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

invalid

Πολύ δραστήριο μέλος

Η δεν είναι συνδεδεμένη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών. Έχει γράψει 1,279 μηνύματα.
Κανα site θα φτιάξουμε ρε παιδια; Ήθα εγκαταστήσω το lineage στο pc της εταιρείας;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 4 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 16 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top