Σκέψεις... I

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

kalypso

Περιβόητο μέλος

Η lily allen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Μηχανολόγος μηχανικός και μας γράφει απο Μονακό (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
Μάλλον θα χρειαστώ ένα τσίπουρο... :worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Tsipouro

Διάσημο μέλος

Ο Tsipouro αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Κτηνίατρος και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 3,037 μηνύματα.

fielda

Πολύ δραστήριο μέλος

Η fielda αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται IT. Έχει γράψει 1,276 μηνύματα.
Έλεος πια!!! Δεν ξέρω τι άλλο να κάνω, πραγματικά δεν ξέρω... :'(:'(:'(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Έλεος πια!!! Δεν ξέρω τι άλλο να κάνω, πραγματικά δεν ξέρω... :'(:'(:'(
Μέσα στο μυαλό μου είσαι.




Σταματήστε τη γη να κατέβω please.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,964 μηνύματα.
Παράφραση ρήσης του Λαζόπουλου:

"Κι αν νομίζετε ότι μου χαλάσατε τη διάθεση, μια τρύπα στο νερό κάνατε. Ξαναπροσπαθήστε!"
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Κουλουβαχατα....
Τωρα....?
..Θα σε πω...."οποιος δεν εχει μυαλο, τελικα εχει ποδια"!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
το να προκαλείς, δεν βοηθάει κανέναν
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,964 μηνύματα.
Πως αλλάζουν οι καιροί... πως αλλάζουν οι φίλοι... Τρως με έναν φίλο το μεσημέρι, ένα από τα καλύτερα γεύματα και το βράδυ σε στραβοκοιτά, γιατί οι νέοι του φίλοι είναι πιό εντυπωσιακοί από σένα.

"Διάλεξε το πρόσωπό σου, γιατί έπαψα να πιστεύω στο Θεο σου!"
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vendetta

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Thor αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 39 ετών, επαγγέλεται Ξεναγός και μας γράφει απο Νορβηγία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,275 μηνύματα.
Γ**ώ τον αέρα μου γ**ώ...Τώρα που ήρθα βρήκε να φυσάει...:mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

shaman

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο shaman αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών. Έχει γράψει 1,711 μηνύματα.
Πολύ κλάμα ρε αδερφέ.
Ή βγες και πες ότι έγινε, ή πάτα logout μια και καλή.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lorien

Περιβόητο μέλος

Ο Lorien αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
Ευτυχία είναι όταν κάνεις μια σημαντική κίνηση χωρίς να προλάβεις να το σκεφτείς....και αμέσως μετά συνειδητοποιησεις οτι μόλις έκανες αυτό που πραγματικά ήθελες !.....όταν η ψυχή σου σε καθοδηγεί, και μόλις καταλάβεις τι έκανες...δε το μετανιώνεις...χαιρομαι που μου πρωτοσυνέβη πριν μερικούς μήνες και δε θα ξεχασω ποτέ τη στιγμή. Δεν ειναι συχνές αλλά ευχομαι έστω μία σε όλους, το συναισθημα δεν περιγράφεται..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ophelia

Διάσημο μέλος

Η Μάρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,434 μηνύματα.
με τόσο γιαούρτι που έχω βάλει πάνω στα καψίματα νιώθω σαν σουβλάκι γιαουρτλού...και τσούζουν πανάθεμα τα!!!:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kalypso

Περιβόητο μέλος

Η lily allen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Μηχανολόγος μηχανικός και μας γράφει απο Μονακό (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
OMG ΠΕΡΑΣΑ τα Υλικά!!! (Ρηνούλα πού είσαι; σ'το αφιερώνω :D)

:alljumpy::alljumpy::alljumpy:

Επιτέλους άρχισε να σπάει η γκαντεμιά που μας κηνυγάει οικογενειακώς τους τελευταίους μήνες... Όλα πάνε από το καλό στο καλύτερο!
:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δεσμώτης

Περιβόητο μέλος

Ο Δεσμώτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 45 ετών. Έχει γράψει 4,605 μηνύματα.
Προσευχή: ο αέρας τον οποίον θυμόμαστε μόνο τις στιγμές που δεν μπορούμε να αναπνεύσουμε.
Μ. ντε Ουναμούνο*

Στον ουρανό φτάνουν ακόμη και οι προσευχές του μυρμηγκιού.
Γιαπωνέζικη παροιμία*
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Tsipouro

Διάσημο μέλος

Ο Tsipouro αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Κτηνίατρος και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 3,037 μηνύματα.
OMG ΠΕΡΑΣΑ τα Υλικά!!! (Ρηνούλα πού είσαι; σ'το αφιερώνω :D)

:alljumpy::alljumpy::alljumpy:

Επιτέλους άρχισε να σπάει η γκαντεμιά που μας κηνυγάει οικογενειακώς τους τελευταίους μήνες... Όλα πάνε από το καλό στο καλύτερο!
:clapup:
Τι ωραία μαθήματα που κάνετε εκεί πέρα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kalypso

Περιβόητο μέλος

Η lily allen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Μηχανολόγος μηχανικός και μας γράφει απο Μονακό (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
Τι ωραία μαθήματα που κάνετε εκεί πέρα...

Γιατί, είναι πολύ ωραίο... :redface:
Αλλά είναι τόσο τεράστιο και ο καθηγητής κόβει ανελέητα! Δέκα μέρες διάβαζα το 2ο μέρος του... :worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Tsipouro

Διάσημο μέλος

Ο Tsipouro αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Κτηνίατρος και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 3,037 μηνύματα.
Γιατί, είναι πολύ ωραίο... :redface:
Μα αυτό λέω και εγώ :D. Έχω ένα φίλο στο επιστήμης και τεχνολογίας υλικών και είχα πάει 1-2 φόρες σε αυτό το μάθημα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kakerlak

Περιβόητο μέλος

Η Kakerlak αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών. Έχει γράψει 6,204 μηνύματα.
Αχ να έρθουν τα κρύα,
να κουκουλωνόμαστε αγκαλιά κάτω από το πάπλωμα,
να βλέπουμε την βροχή έξω από το παράθυρο μας,
να πίνουμε την ζεστή σοκολάτα μας, παρέα με το ταβλάκι,
να φτιάχνει το πρωί ο ένας στον άλλον καφέ κ η ώρα να είναι 12,
να σχολιάζουμε πάλι ότι επί 5 μέρες η γυναικίτσα στο ντιβιντάδικο φοράει τα ίδια ρούχα,
να μας παίρνει ο ύπνος μπροστά στην τβ μετά από το τρίτο στην σειρά έργο κ την επομένη μέρα να ουρλιάζω γιατί δεν έβαλες να μουλιάσει η κατσαρόλα με το καμένο ποπ-κορν.
να διαφωνούμε για το ποιανού είναι η σειρά να πάει στο μάρκετ... κ όλα αυτά κ άλλα πολλά χωρίς τον εφιάλτη της ώρας.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Buggs

Διάσημο μέλος

Ο Buggs αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,048 μηνύματα.
Οποτε κλαίς να ξέρεις ότι κάποιος κάπου σε αγαπάει. Όταν δεν σε αγαπάει κανείς δεν μπορείς ούτε να κλάψεις. Γι'αυτό τα δάκρυα γίνονται βάλσαμο της ψυχής
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Ophelia

Διάσημο μέλος

Η Μάρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,434 μηνύματα.
Είναι ιδέα μου ή όλη η γειτονιά μυρίζει τηγανιτά καλαμαράκια...;;;:alljumpy:...φέρτε και λίγα από εδώ καλέ, πεινάμε!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 16 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top