Σκέψεις... I

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Sunrise

Δραστήριο μέλος

Η Sunrise αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 643 μηνύματα.
H αχαριστία και η αναίδια ήθελα να ξέρα σε ποιον κόσμο θα πληρωθούν για μερικούς μερικούς...
Κάνε το καλό και ρίξτο στο γυαλό λέει η παροιμία...μα σκατά στα μούτρα μου!
Η καλοσύνη μου και το ότι μόνο να παρασιτείτε ξέρετε στραβάδια φταίνε.....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Corpse Bride

Διακεκριμένο μέλος

Η Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,595 μηνύματα.
Τι παιδι εισαι εσυ παιδι μουουουουουυυυ :inlove:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
πφφφφ......
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,964 μηνύματα.
H αχαριστία και η αναίδια ήθελα να ξέρα σε ποιον κόσμο θα πληρωθούν για μερικούς μερικούς...
Κάνε το καλό και ρίξτο στο γυαλό λέει η παροιμία...μα σκατά στα μούτρα μου!
Η καλοσύνη μου και το ότι μόνο να παρασιτείτε ξέρετε στραβάδια φταίνε.....

Τα σκατά καλή μου Βιολέττα, είναι χρήσιμα στην κοινωνία, ακόμα κι αν είναι πολλά τον αριθμό, διότι μόνο έτσι ξεχωρίζουν ανάμεσά τους τα λουλούδια! Γι αυτό το άνθος είναι στην κορυφή του λουλουδιού καμαρωτό ενώ η κοπριά στις ρίζες παρακαλετή!

Προχωράς και δεν το σκέφτεσαι. Η μεγαλύτερη τιμωρία για τα σκατά είναι ότι μονίμως θα βρωμάνε και όλοι θα τα βλέπουν και θα προχωράνε χωρίς να τα σκέφτονται... κι έτσι αυτά θα τραγουδάνε μετά: Κοπρί καλέ κοπρί βρωμερό και μονάχο στον κάμπο, που τον κόσμο όλο λέρωνες και ποτέ σου τίποτα δεν πλέρωνες...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.
Σκέψη για το προηγούμενο post και προς valder: "εμείς ζούμε τη μέγιστη ηδονή, να είμαστε το γάλα μέσα στις μύγες".
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Sunrise

Δραστήριο μέλος

Η Sunrise αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 643 μηνύματα.
Τα σκατά καλή μου Βιολέττα, είναι χρήσιμα στην κοινωνία, ακόμα κι αν είναι πολλά τον αριθμό, διότι μόνο έτσι ξεχωρίζουν ανάμεσά τους τα λουλούδια! Γι αυτό το άνθος είναι στην κορυφή του λουλουδιού καμαρωτό ενώ η κοπριά στις ρίζες παρακαλετή!

Προχωράς και δεν το σκέφτεσαι. Η μεγαλύτερη τιμωρία για τα σκατά είναι ότι μονίμως θα βρωμάνε και όλοι θα τα βλέπουν και θα προχωράνε χωρίς να τα σκέφτονται... κι έτσι αυτά θα τραγουδάνε μετά: Κοπρί καλέ κοπρί βρωμερό και μονάχο στον κάμπο, που τον κόσμο όλο λέρωνες και ποτέ σου τίποτα δεν πλέρωνες...

Ναι μην το λες καλέ μου Βάλντερ...Εγώ πάντως μεγαλώνοντας μάλλον το αντίθετο παρατηρώ...
Τα παράσιτα κυριεύουν δυστυχώς...από όλες τις απόψεις....και εγώ προσωπικά νιώθω ότι αυτά είναι καμαρωτά και ωραία και όχι εγώ...:/:
Χαίρομαι πάντως που μου απάντησες εσύ!!!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,964 μηνύματα.
Ναι μην το λες καλέ μου Βάλντερ...Εγώ πάντως μεγαλώνοντας μάλλον το αντίθετο παρατηρώ...
Τα παράσιτα κυριεύουν δυστυχώς...από όλες τις απόψεις....και εγώ προσωπικά νιώθω ότι αυτά είναι καμαρωτά και ωραία και όχι εγώ...:/:
Χαίρομαι πάντως που μου απάντησες εσύ!!!:D

Κακώς και δεν καμαρώνεις (προσοχή άλλο το "επιδεικνύεσαι προκλητικά") διότι τι λιγότερο έχεις εσύ σε ποιότητα από ένα παράσιτο; Αυτογνωσία έχεις και ξέρεις ότι είσαι πολύ καλύτερή τους, να είσαι υπερήφανη για ότι είσαι!;) Και που 'σαι... Τι είναι ένα παράσιτο χωρίς τον ξενιστή του; Ένα τίποτα! Εξαρτώμενο εντελώς από τον δεύτερο. Πάρε κουράγιο από αυτό και συνέχισε υπεύθυνα τη ζωή σου, μακριά από αυτά τα σιχάματα!:)


Η χαρά ήταν όλη δική μου που σου απάντησα και να ξέρεις πως για ότι χρειαστείς εδώ είμαι.:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Sunrise

Δραστήριο μέλος

Η Sunrise αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 643 μηνύματα.
Είσαι πάρα πολύ καλός!!!:group::bigarmhug
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cibyllian

Περιβόητο μέλος

Η Μπούι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,205 μηνύματα.
:verymad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
LDA N; :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nininaou

Διάσημο μέλος

Η Ρηνούλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 2,455 μηνύματα.
Είναι ανόητο να πρέπει να αποστηθίζουμε τις προσπάθειες κάποιων να γράψουν σχολικά βιβλία, κάνοντας κολάζ από ξένη βιβλιογραφία. Ώρες ώρες νιώθω εντελώς βλάκας.

:mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,964 μηνύματα.
Εγώ ποτέ δε θα είμαι 2ος! Η πρώτος ή στο χώμα!:mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cibyllian

Περιβόητο μέλος

Η Μπούι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,205 μηνύματα.
Εγώ ποτέ δε θα είμαι 2ος! Η πρώτος ή στο χώμα!:mad:

:hmm:..... Η πρώτη θέση δεν χαρίζεται, κερδίζεται..... ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.
Πω, έφυγαν όλοι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

3l3n@

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ελενα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Βασιλικά (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 159 μηνύματα.
βαριεμαι...:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Sunrise

Δραστήριο μέλος

Η Sunrise αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 643 μηνύματα.
Nιώθω χαρούμενη για μερικά πράγματα, μα και άπειρα νευριασμένη για άλλο...μα κοροϊδία μέσα στα μούτρα μου???
Καλά και αν ξαναδείτε προκοπή από εμένα να μου γράψετε...Θα έρθει η στιγμή και τότε θα δεις! Και ειδικά αν γίνει η στραβή...Τότε να δεις!
bye byeee!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
πφφφφφ.....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.
Όχι άλλο "ρετιρέ" στο mega, ήμαρτον.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Corpse Bride

Διακεκριμένο μέλος

Η Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,595 μηνύματα.
Μακαρι να ημουν σπιτι και να βλεπα ρετιρε!! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΕΥΑ!

Νεοφερμένος

Η ΕΥΑ! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Designer. Έχει γράψει 119 μηνύματα.
Ακόμα 37 μέρες μέχρι τις διακοπές μ.... :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 3 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 16 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top