Σκέψεις... I

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.
Θα σου σπάσω τα μούτρα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Phoebe

Διακεκριμένο μέλος

Η Κομπάρσα α αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 7,312 μηνύματα.
Είσαι τρελόοοοοοοοοοοοος λέμεεεεεεεεε!!!! :clapup::clapup::clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

T_Chameleon

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο T_Chameleon αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 397 μηνύματα.
Η σκέψη μου πλανάτε σε θάλασσες βουνά και λίμνες..οργώνει την γη και διεισδύει στα πιο κρυφά μονοπάτια του σύμπαντος κόσμου…συναντά ξεχασμένες προσωπικότητες και απομεινάρια μιας άλλης εποχής…ζωντανεύει την παραφροσύνη του κόσμου την γοητεία τον ουράνιων αιθεριζουσον οντοτήτων.. Αποσπώμενος από την γλυκιά μελωδία του αγέρα και ορμώμενος εις την σφαίρα του άγνωστου επανέρχομαι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,032 μηνύματα.
Ο Θεος αγαπάει τον κλέφτη αλλά αγαπάει και το νοικοκύρη...

Semper in fide quid senseris, non quid dixeris, cogitandum:whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cibyllian

Περιβόητο μέλος

Η Μπούι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,205 μηνύματα.
Ήθελα να ήξερα για ποιόν χτυπάει ο Βαλ την καμπάνα;; Ποιός πρέπει να λάβει υπόψιν τις προθέσεις του και όχι τα ειρησθέντα; :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.
Moυ σπας τα νεύρα, μου ανεβάζεις τη πίεση, θέλω να σε αρχίσω στις σφαλιάρες μέχρι να κοκκινίσει ο κ*λος σου. Σε βαρέθηκα με τις ίδιες μ@λ@κιες χρόνια τώρα, μια μόνιμη δυσκολία, μια συνεχής αναπηρία στο να καταλάβεις τι γίνεται.
Βαρέθηκα να χρεώνομαι τις μ@λ@κίες που σου έχουν κάνει άλλοι και να μπαίνω καρφί (πάντοτε με επίγνωση των πράξεων μου) εκεί που δε με παίρνει για να σε βοηθήσω να δεις τα πράγματα αλλιώς και όταν τελικά το καταφέρνω, εσύ όλα αυτά τα βλέπεις αλλού.

Βαρέθηκα να σε περιμένω να επικοινωνήσεις και βαρέθηκα να κάθομαι να ανέχομαι τις βλακείες που μου τσαμπουνάς για πράγματα που σου έκανα πριν 7 χρόνια λες και εσύ δε τα έκανες πριν 3.

Βαρέθηκα την ηλιθιότητα σου σε ό,τι αφορά την αντιδρασή μου στα λεγόμενα σου.
Βαρέθηκα να προσπαθώ κάθε φορά να φτιάξω κάτι που στο νου σου έχεις αποφασίσει πως δε θα συμβεί ποτέ.
Σιχάθηκα την αναμονή σου, τα νεύρα σου, την αδυναμία μου να καταλάβω τι μ@λ@κιες κάνω και κυρίως αηδίασα με την ανικανότητα μου να μη σε έχω πλακώσει στις μάπες τόσα χρόνια που σε ξέρω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
βρε βρε..μωρε τι μας λες...:worry::whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cibyllian

Περιβόητο μέλος

Η Μπούι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,205 μηνύματα.
Δεν πέφτω σ' αυτό το επίπεδο.....αλλά για σένα θα κάνω μια εξαίρεση!!!!!!:devil:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Phoebe

Διακεκριμένο μέλος

Η Κομπάρσα α αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 7,312 μηνύματα.
Χώσε ciby χώσε!!! :clapup::clapup::clapup:


Σκέψεις: Χαχαχαχαχααχαχαχαχχαχαχαχα!!!! :rofl::rofl::rofl:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill

Επιφανές μέλος

Ο Bill αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
Χώσε Σίμπυ!:D:clapup:
Και μετα εχω να σε στειλω και καπου αλλου.:P


Σκέψεις: :whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.
Αφιερωμένη σκέψη στους άθλιους συναδέλφους των παρατάξεων στη σχολή μου που αυταπατούνται πως είναι κάτι περισσότερο από τους άλλους:


Όταν βρε ζωάδια κάποιος ψηφίζει, ψηφίζει αυτό που θέλει, είτε αυτό είναι παράταξη, είτε λευκό, είτε άκυρο, ο νόμος της δημοκρατίας που υπερασπίζεστε (!) μου παραχωρεί κάθε δικαιώμα να μείνω στο παραβάν όση ώρα θέλω και να ακυρώσω τη ψήφο μου με όποιο τρόπο θέλω.
Νταϊλίκια και μαγκιές να πάτε να κάνετε στα μπάζα που τραβάτε για να σας ψηφίσουν για να ικανοποιήσετε τη θλιβερή ματαιοδοξία σας νομίζοντας πως κάνετε πως κάνετε κάτι, ενώ είναι κοινό μυστικό πως είστε ο τελευταίος τροχός της αμάξης.
Για το μόνο πράγμα που μετανιώνω είναι που παρέλειψα να υπογράψω στο κωλόχαρτο για να δείτε ποιός είμαι και να έβλεπα αν έχετε τα @@ να κάνετε όσα λέτε...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

kalypso

Περιβόητο μέλος

Η lily allen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Μηχανολόγος μηχανικός και μας γράφει απο Μονακό (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Κάτι μου θυμιζεις εσύ αλλά δεν μπορώ να θυμηθώ τι! :D
Ηλεκτρονική Ι!!!!! :D
Σεζόν 2001-02 για σένα, λογικά!


Μερικοι ανθρωποι μενουν μεσα μας για παντα. Και αποκταμε πεταλουδες στο στομαχι μετα απο δεκα χρονια.
Η πρωτη αγαπη δεν πεθαινει. Τελος.
Βαλτή είσαι κι εσύ; :|
Αυτό ξαναπές το!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chimera

Δραστήριο μέλος

Η Chimera αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 723 μηνύματα.
:(:/::mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Tetragrammaton

Διάσημο μέλος

Ο Site Bot αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Συνταξιούχος και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 2,671 μηνύματα.
Τελικά ποτέ δεν είσαι αρκετά άσχημα, ώστε να μην μπορείς να γίνεις χειρότερα...:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Μήτρος

Νεοφερμένος

Ο Μήτρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών. Έχει γράψει 17 μηνύματα.
Για μενα το λες? Συγνωμη αν ρωτησα πολλα :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Tetragrammaton

Διάσημο μέλος

Ο Site Bot αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Συνταξιούχος και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 2,671 μηνύματα.
Για μενα το λες? Συγνωμη αν ρωτησα πολλα :(

Όχι ρε χαλάρωσε...:P Ένας από τους λόγους ύπαρξης των fora αυτός είναι άλλωστε.

Τόσες να 'ταν οι πίκρες μας...:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.
Για μενα το λες? Συγνωμη αν ρωτησα πολλα :(
Όχι βρε, απλά εδώ ο καθένας καταθέτει τις σκέψεις του.:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Μήτρος

Νεοφερμένος

Ο Μήτρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών. Έχει γράψει 17 μηνύματα.
Οτι κι αν εχεις, ολα θα πανε καλα
Σε ευχαριστω που με βοηθησες
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 7 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 16 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top