Σκέψεις... I

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Ουφ, άντε να δούμε..
Κι άλλωστε, σάμπως είναι στο χέρι σου ρε; ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΘΕΛΩ ΕΓΩ ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΛΕΜΕ!!


..που να σκάσεις όμως!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Founes

Διάσημο μέλος

Ο Founes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,548 μηνύματα.
Έρχεται λοιπόν κάποια στιγμή στην ζωή μας που νιώθουμε λιγάκι περίεργα.. αισθανόμαστε οτι έρχεται μια περίοδος η οποία σίγουρα δεν είναι και η καλύτερή μας. Απανωτά χτυπήματα λοιπόν… απο μικρά-μικρά μέσα στην καθημερινότητα που καταφέρνουν όμως να σου χαλάσουν την ημέρα μιας και είναι πάρα πολύ ενοχλητικά, αλλά και άλλα λίγο μεγαλύτερα που οχι απλά σε χαλάνε, αλλά σε βάζουν και σε σκέψεις για πρόσωπα και καταστάσεις που εδώ και καιρό ήταν κρυμμένα πολύ βαθιά μέσα στο κεφάλι σου. Σχεδόν τα έχεις ξεχάσει, αλλά αρκούν λίγα δευτερόλεπτα συνομιλίας με κάποιον που στα θυμήζει, ενα sms, μια κλήση στο msn απο πρόσωπο που τελικά ποτέ δεν έκανες ban για να σε ανακατέψουν και πάλι. Να σε βγάλουν απο την σπαστική-κουραστική ησυχία που επικρατεί εδώ και καιρό… Για ποιο λόγο όμως??? Για ενα συγνώμη ισχύει η παροιμία “κάλιο αργά παρά ποτέ” ??? Μην βιαστείτε να απαντήσετε… να λάβετε υπʼ οψην σας και το… “Για ποιο λόγο”… Για ποιο λόγο να εμφανίζεσαι ξανά και να ενημερώνεις για πράγματα που δεν έχεις ερωτηθεί ???
Είναι φορές που αισθάνεσαι οτι όλο το σύμπαν έχει συνωμοτήσει εναντίον σου. Ότι και να έχεις σχεδιάσει, όσο καλά και να το έχεις μελετήσει, αν κάποιος εκει ψηλά δεν θέλει να γίνει, τότε πολύ απλά φιλαράκι μου είσαι χαμένος απο χέρι. Η σύμπτωση της σύμπτωσης και τα σενάρια επιστημονικής φαντασίας, φαντάζουν πλέων καθημερινότητα.
Τι κάνεις ομως… “το αντιμετωπίζεις” θα μπορούσατε εύκολα να απαντήσετε στο ερώτημα μου… ΝΑΙ καλά… ανταπαντώ εγώ… ΠΩΣ??? αφού οτι και να κάνεις είσαι χαμένος, δεν υπάρχει σωτηρία… Οχι δεν είμαι απαισιόδοξος, σαν ανθρωπος μάλιστα, θα έλεγα οτι είμαι το άκρος αντίθετο του απαισιόδοξου, αλλά όταν έρχονται αυτές οι στιγμές αναθεωρείς πολλές απόψεις και παλεύεις μέσα σου για να αποφασίσεις τελικά πως θα αντιδράσεις και το ακόμα ποιο δύσκολο αν θα αντιδράσεις! Κι όμως δεν μπορείς να το αφήσεις έτσι… λένε πως την μοίρα σου την προκαλείς και την ζωή σου την πλάθεις με τις επιλογές σου. εεεεεεεεεεε ξεχνάτε τα κρατούμενα μάγκες… εδώ ομως δεν είναι μαθηματικά που τα προσθέτεις στο τέλος και είσαι καθαρός…
Οι ερωτήσεις μου βέβαια είναι ρητορικές και δεν περιμένω κάποια απάντηση… είναι απο τις αγαπημένες μου εποχές για παρέα με τον Ιωάννη τον Περιπατητή, τον Χοσέ Κουέρβο και τους άλλους κυρίους που μας ανεβάζουν και μας βοηθούν να ξεπεράσουμε τις αναστολές και να πλησιάσουμε τα όριά μας… Τι??? τι είπατε ??? αν αυτό είναι καλό ??? χμ… δεν ξέρω… το μόνο σίγουρο είναι οτι είναι ωραίο…


ps. οχι τώρα πείτε μου… τι φώτο να βάλω εδώ…
ps2. oχι δεν εχω αρχίσει τα drugs… ακομα…
ps3. Επιτέλους ταξιδάκι!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DiavolakoS

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο DiavolakoS αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,107 μηνύματα.
το βαρεθηκα αυτο.τα βαρεθηκα ολα.οποιος μου κανει πλακα να σταματησει.αντε μη τους παρει ολους ο διαολος
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rempeskes

Επιφανές μέλος

Ο Rempeskes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Hair stylist. Έχει γράψει 8,045 μηνύματα.
....Ρε θα μας τρελλάνεις πρωί πρωί?? :redface:





Πς. Founes μη μασάς... φτυσε
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Phoebe

Διακεκριμένο μέλος

Η Κομπάρσα α αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 7,312 μηνύματα.
Καλα παμε καλα;;;; 70 ευρω για τις μισες ωρες;;;; Ειναι δυνατον;;;
Γραφει πουθενα μ@λ@κ@ς και δεν το βλεπω;;;
Βρε ουστ...:angry::mad:!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fairytale

Πολύ δραστήριο μέλος

Η fairytale αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φιλόλογος. Έχει γράψει 881 μηνύματα.
Μα δεν καταλαβαίνει ότι με αυτόν τον τρόπο κάνει κακό στον ίδιο της τον εαυτό;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vkey

Επιφανές μέλος

Η Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 8,253 μηνύματα.
Αν είναι να είσαι με κάποιον θα είσαι ο,τι και να γίνει ή είναι απλά παρηγοριά στον άρρωστο; :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Θα είσαι ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vkey

Επιφανές μέλος

Η Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 8,253 μηνύματα.

Μακάρι....αλλά δεν ξέρω...απλά ώρες ώρες νιώθω ότι με αυτόν τον άνθρωπο έπρεπε να βρεθούμε και να είμαστε μαζί...αλλά..εσύ ξέρεις τι παίζει με τα τεχνικά προβλήματα ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stupid bitch

Πολύ δραστήριο μέλος

Η stupid bitch αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,983 μηνύματα.
άλλη μία απ'αυτές τις βραδυές που θέλω να χαθώ πλήρως μέσα στον κόσμο μου... καιρός ήταν..! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Niyia

Διάσημο μέλος

Η Niyia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Χορευτής. Έχει γράψει 2,858 μηνύματα.
πάλι με έπιασε μελαγχολία :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Ποια είμαι; Τι θέλω; Που πάω; :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

misslittledevil

Επιφανές μέλος

Η misslittledevil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών. Έχει γράψει 8,197 μηνύματα.
"Οταν θελεις κατι πολυ, τοτε ολο το συμπαν συνομωτει για να το αποκτησεις."

Δεν νομιζω πως εχω ακουσει μεγαλυτερη μ@λ@κι@ απο αυτην. :|
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

viki_thess

Διακεκριμένο μέλος

Η ΒΑΣΩ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 44 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,621 μηνύματα.
παλιοκατινες:mad: με γλωσσοφαγατε:mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fairytale

Πολύ δραστήριο μέλος

Η fairytale αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φιλόλογος. Έχει γράψει 881 μηνύματα.
Ένας χρόνος μαζί...
Ένας χρόνος γεμάτος ευτυχία...
Χρόνια μας πολλά...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Χρόνια σας πολλά!! :)

Τι ωραιο αίσθημα να ξέρεις πως όλα εδώ πληρώνονται κι ας νιώθεις λίγες τύψεις που χαίρεσαι με την στεναχώρια κάποιου άλλου.. περνάει άμα σκεφτείς πόσο δεν νοιάστηκε εκείνος για την αντίστοιχη δική σου!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

thodoris28

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Θοδωρής αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 45 ετών και επαγγέλεται Δημόσιος υπάλληλος. Έχει γράψει 122 μηνύματα.
ρε γαμώτο γαιτί να αρρωστήσω ;
ωραία μπήκε ο μήνας!:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
wow!!!
μιλαμε για πολυ σκαψιμο!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tserno

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 41 ετών. Έχει γράψει 803 μηνύματα.
Μα γιατι να μην εχω καθολου ορεξη για διαβασμα:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Θα τα καταφέρω. Θα τα καταφέρω. Θα με κυνηγάτε μετά, ρε...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 8 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 16 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top