Σκέψεις... I

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

IreneGr

Δραστήριο μέλος

Η Ειρήνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 697 μηνύματα.
Σε μισώ γιατί του μοιάζεις :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Loony

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Loony αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,754 μηνύματα.
keep-calm-love-music-play-piano-sepia-Favim.com-456653.jpg
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dalian

Περιβόητο μέλος

Η Substrata αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,822 μηνύματα.
Those who have seen the needles eye, now tread
Like a husk, from which all that was, now has fled
And the masks, that the monsters wear
To feed, upon their prey
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Drama Prinzessin

Περιβόητο μέλος

Η Drama Prinzessin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 5,089 μηνύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_fairygirl_

Διακεκριμένο μέλος

Η Τηγάνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταφραστής/Διερμηνέας και μας γράφει απο Αυστραλία. Έχει γράψει 7,789 μηνύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giannoutas

Διάσημο μέλος

Ο Giannoutas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 2,313 μηνύματα.
Θυμηστε μου οταν φτιαξω τον υπολογιστη μου να φταξω στο photoshop μια φωτογραφια σαν αυτες απο πανω με τα οτι να'ναι λογια του αερα

Θα πεσει πολυ γελιο :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Imadlak

Τιμώμενο Μέλος

Η Άννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και επαγγέλεται Χημικός. Έχει γράψει 6,231 μηνύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alma Libre

Επιφανές μέλος

Η Sinéad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συγγραφέας και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,229 μηνύματα.
Ξέκωλο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

whitelioness

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Porcupine αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,867 μηνύματα.
γιατι πρεπει ολα τα ωραια πραγματα σε αυτη τη ζωη να τελειωνουν καποια στιγμη και να σε αφηνουν ξεκρεμαστο;
μηπως ειναι για να εχεις την ευκαιρια να βιωσεις κι αλλα;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Drama Prinzessin

Περιβόητο μέλος

Η Drama Prinzessin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 5,089 μηνύματα.
Αχχ..απλά τ-έ-λ-ε-ι-ο! :'( Τα λόγια είναι περιττα! .- :worship:

Μου λείπεις..και βούρκωσαν τα μάτια, τα λόγια κενά, λέξεις άδειες σ'ένα λευκό χαρτί, μα μου λείπεις..μου λείπεις πολύ..πώς να στο πω;; Νοστάλγησα τα ματάκια σου, πεθύμησα εκείνες τις σιωπηλές ματιές, πεθύμησα ν'ακούσω τους κτύπους της καρδιάς σου, πεθύμησα την αγκαλιά και τα φιλιά σου..πεθύμησα το γέλιο σου και τη μορφή σου..κι αν ακόμα κλειδώσω την καρδιά, αμπαρώσω πόρτες και παράθυρα, θα βρει τρόπο η σκέψη κοντά σου για να 'ρθει..και περιμένω την επόμενη φορά που κοντά σου θα'μαι που θα ακούσω τη φωνή σου να ηχεί στην καρδιά και στο μυαλό μου..που θα αγγίξω τα χείλη σου, που θα με κρατήσεις αγκαλιά..ως την επόμενη φορά..θα μου λείπεις..Σκάει μέσα μου η λαχτάρα να σε δω..όχι,όχι να σε κοιτάξω..να σε δώ..να δω μέσα σου..εσένα..να δω γυμνή τη ψυχή σου..Η αγκαλιά σου ο προορισμός μου, τα μάτια σου ο κόσμος μου όλος, μελωδία σιωπής σεντόνι στα όνειρά μου..Μ'αγκαλιάζεις και χάνομαι και χαμένη θέλω να μείνω..Εσύ το όνειρό μου εσύ κι ελπίδα, φάρος στα σκοτάδια μου, και φως στη μοναξιά μου. Με φιλάς και δραπετεύω από το χρόνο, κλείνω τα μάτια και χάνομαι. Αχ ψυχή μου..ναι σε σενα μιλώ..βαθειά μου ανάσα..ανάσα μιας ζωής..Ζω ένα όνειρο και δε θέλω να ξυπνήσω..Μαζί σου όλα γλυκά, σα χάδι, σαν πνοή. Για σένα μπορώ να σιωπώ, ν'αφήσω ένα βλέμμα να πει όσα δε λέει η σιωπή μου..Για σένα μπορώ να βλέπω κατάματα το φόβο και να ονειρεύομαι και πάλι..Πυρετός καίει το αίμα μου μακρυά σου. Ματώνω στη σκέψη να σε χάσω,παγώνω..τρέμω..Από τότε που σε γνώρισα έμαθα τόσα, τόσα που δεν ήξερα, τόσα που είχα μάθει να αγνοώ..κι αν δεν εμπιστεύτηκες ποτέ, σε γελάσανε ότι δεν υπάρχουν άνθρωποι που σε καταλαβαίνουν..Απ'το τζάμι κοιτώ και στη σκέψη μου στροβιλίζεται η μορφή σου..Αν σε είχα τώρα δίπλα μου θα άπλωνα στο στήθος σου να ακούσω την καρδιά σου. Αχ κι όταν κοιμάσαι..πόσο αλήθεια λατρεύω να σε χαζεύω..
Η σκέψη μου κουρνιάζει στη ζεστασιά του κορμιού σου,
ακουμπάει στην άκρη του ζεστού κρεββατιού σου..
Σε σκέφτομαι..μου λείπεις ήδη...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Zed

Διάσημο μέλος

Ο Zed αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται IT και μας γράφει απο Ηλιούπολη (Αττική). Έχει γράψει 2,488 μηνύματα.
Αφού γενικά δεν περνάω κι άσχημα, τι στο διάολο λείπει;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giannoutas

Διάσημο μέλος

Ο Giannoutas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 2,313 μηνύματα.
Αφού γενικά δεν περνάω κι άσχημα, τι στο διάολο λείπει;

Σου λειπει η επιθυμια να κανεις κατι ολοδικο σου,πηγαια θεληση δικη σου.Ισως φταινε οι πολλοι συμβιβασμοι σε θεληματα σου

Ετσι απλα,μην δινεις ιδιαιτερη σημασια σε αυτα που λεω :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Zed

Διάσημο μέλος

Ο Zed αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται IT και μας γράφει απο Ηλιούπολη (Αττική). Έχει γράψει 2,488 μηνύματα.
Γιατί να μην σου δίνω σημασία; Δεν το'χω συνήθειο να σνομπάρω :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

φρι

Διάσημο μέλος

Η φρι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μοντέλο. Έχει γράψει 2,022 μηνύματα.
Αχχ..απλά τ-έ-λ-ε-ι-ο! :'( Τα λόγια είναι περιττα! .- :worship:

Μου λείπεις..και βούρκωσαν τα μάτια, τα λόγια κενά, λέξεις άδειες σ'ένα λευκό χαρτί, μα μου λείπεις..μου λείπεις πολύ..πώς να στο πω;; Νοστάλγησα τα ματάκια σου, πεθύμησα εκείνες τις σιωπηλές ματιές, πεθύμησα ν'ακούσω τους κτύπους της καρδιάς σου, πεθύμησα την αγκαλιά και τα φιλιά σου..πεθύμησα το γέλιο σου και τη μορφή σου..κι αν ακόμα κλειδώσω την καρδιά, αμπαρώσω πόρτες και παράθυρα, θα βρει τρόπο η σκέψη κοντά σου για να 'ρθει..και περιμένω την επόμενη φορά που κοντά σου θα'μαι που θα ακούσω τη φωνή σου να ηχεί στην καρδιά και στο μυαλό μου..που θα αγγίξω τα χείλη σου, που θα με κρατήσεις αγκαλιά..ως την επόμενη φορά..θα μου λείπεις..Σκάει μέσα μου η λαχτάρα να σε δω..όχι,όχι να σε κοιτάξω..να σε δώ..να δω μέσα σου..εσένα..να δω γυμνή τη ψυχή σου..Η αγκαλιά σου ο προορισμός μου, τα μάτια σου ο κόσμος μου όλος, μελωδία σιωπής σεντόνι στα όνειρά μου..Μ'αγκαλιάζεις και χάνομαι και χαμένη θέλω να μείνω..Εσύ το όνειρό μου εσύ κι ελπίδα, φάρος στα σκοτάδια μου, και φως στη μοναξιά μου. Με φιλάς και δραπετεύω από το χρόνο, κλείνω τα μάτια και χάνομαι. Αχ ψυχή μου..ναι σε σενα μιλώ..βαθειά μου ανάσα..ανάσα μιας ζωής..Ζω ένα όνειρο και δε θέλω να ξυπνήσω..Μαζί σου όλα γλυκά, σα χάδι, σαν πνοή. Για σένα μπορώ να σιωπώ, ν'αφήσω ένα βλέμμα να πει όσα δε λέει η σιωπή μου..Για σένα μπορώ να βλέπω κατάματα το φόβο και να ονειρεύομαι και πάλι..Πυρετός καίει το αίμα μου μακρυά σου. Ματώνω στη σκέψη να σε χάσω,παγώνω..τρέμω..Από τότε που σε γνώρισα έμαθα τόσα, τόσα που δεν ήξερα, τόσα που είχα μάθει να αγνοώ..κι αν δεν εμπιστεύτηκες ποτέ, σε γελάσανε ότι δεν υπάρχουν άνθρωποι που σε καταλαβαίνουν..Απ'το τζάμι κοιτώ και στη σκέψη μου στροβιλίζεται η μορφή σου..Αν σε είχα τώρα δίπλα μου θα άπλωνα στο στήθος σου να ακούσω την καρδιά σου. Αχ κι όταν κοιμάσαι..πόσο αλήθεια λατρεύω να σε χαζεύω..
Η σκέψη μου κουρνιάζει στη ζεστασιά του κορμιού σου,
ακουμπάει στην άκρη του ζεστού κρεββατιού σου..
Σε σκέφτομαι..μου λείπεις ήδη...
οκ,μολις μου γαμηθηκε η ψυχολογια και κλαιω:(..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Drama Prinzessin

Περιβόητο μέλος

Η Drama Prinzessin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 5,089 μηνύματα.
Σόρρυ βρε συ ελευθερία, αλλά αυτά έχει η απόσταση...τι να κάνουμε. :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giannoutas

Διάσημο μέλος

Ο Giannoutas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 2,313 μηνύματα.
Γιατί να μην σου δίνω σημασία; Δεν το'χω συνήθειο να σνομπάρω :)

Γιατι απλα εγραψες μια απλη και μικρη προταση σε ενα φορουμ και εγω εβγαλα ολοκληρο συμπερασμα και γνωμη ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

εμμα_τριντεντ

Πολύ δραστήριο μέλος

Η εμμα_τριντεντ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,327 μηνύματα.
Αφού γενικά δεν περνάω κι άσχημα, τι στο διάολο λείπει;
ό,τι κι αν λείπει θα είναι λογικά κάτι που θες. So:
You want something. Go get it. Period.
:P
(humor below zero)


 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_Silence_

Διάσημο μέλος

Η _Silence_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,382 μηνύματα.


Για εμένα λέει -.-'
Ναι για εμένα ..δεν φαίνεται βέβαια αλλά ισχύει .
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Zed

Διάσημο μέλος

Ο Zed αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται IT και μας γράφει απο Ηλιούπολη (Αττική). Έχει γράψει 2,488 μηνύματα.
ό,τι κι αν λείπει θα είναι λογικά κάτι που θες. So:
:P
(humor below zero)

Συγκινούμαι, μου κάνει την τιμή η εμμα_τριντεντ να με συμβουλέψει καλοπροαίρετα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 16 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top