Σκέψεις... I

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

elenaki222

Νεοφερμένος

Η elenaki222 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4 μηνύματα.
Οπα σκεφτομαι να βρω την γατα μου
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Vampi

Περιβόητο μέλος

Η Vampi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,185 μηνύματα.
Ας με διαφωτισει κάποιος αν μπορώ να βάλω τσάμπα το ποδήλατο στο καραβακι από ΠΕΙΡΑΙΆ προς σαλαμίνα plz.

Σταματα :redface: , θα μου ορμησουν ολα τα γκομενακια του στεκιου:redface::redface: ( ισως και ο Δεσμ) :redface::redface:

Νύχτα μου, είσαι για έναν μάγκα που ποτέ κάνεις δεν θα μας τον ξεχάσει?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Darkness

Περιβόητο μέλος

Η Darkness αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,129 μηνύματα.
Πάμπολλες φυσικά και μου λες πως υπάρχει αγάπη. Και μου λες πως στις ηλικίες μας (ω! και στις μεγαλύτερες φυσικά) υπάρχει και η αγάπη πέρα από το να έχουμε κάτι να μας πηδήξει να έχουμε κάτι να πηδήξουμε. Κι αν πάλι δείχνουμε/πιστεύουμε πως αγαπάμε αυτόν που έχουμε ή τον θέλουμε, νοιαζόμαστε κλπ πόσο επιφανειακά το κρατάμε αυτό; Πόσο λίιιγο τελικά πραγματικά το νιώθουμε;
Θες μια τρύπα να το χώσεις καταλάβαμε. Ω είναι η φύση, το βιώνουμε. Και μόνο η αίσθηση του μέσα έξω σε κάνει άρχοντα. Και μετά από αυτά γιατί καταλήγεις τόσο μαλάκας; Τι βλακείες ανασφάλειες είναι αυτές που βγάζετε; Πόσο ηλιθιότητα είναι να θέλετε μιαν οποιαδήποτε δίπλα για να νομίζετε πως έτσι έχετε μια δύναμη, νιώθετε μια άλλη σιγουριά κλπ κλπ αλλά αισθήματα μηδεν.
Από την άλλη εσύ μωρή ονειρεύεσαι τους πρίγκιπες και τον τέλειο και τον πραγματικό άντρα τον ειλικρινή και ρομαντικό που για σένα θα είναι το μοναδικό κλπ κλπ αλλά αν δεν πηδηχτείς θα λυσσάς να βρεις κάποιον και θα είσαι τόοοσο απελπισμένη και τραγική έως μο***κλαψιάρα. Κλπ κλπ οπότε τελικά τα αισθήματα θα τα κάνεις πέρα και συ αν δεν το ξαραχνιάζεις και συχνά
Μέχρι που φθάνουν οι σχέσεις πια; Πόσο εξωγήινη να είμαι; (ΚΑΤΑΚΛΥΣΜΟΣ ΝΕΥΡΩΝ)
Συμβιβαζόμαστε; Δεν θέλουμε πολλά πολλά και το κεφάλι μας ήσυχο; Υποχωρούμε για να μη ξεσκονίσουμε το ράφι; Ε τι τέλος πάντων;;
Μπλαχ μπλαχ αν γράψω όσα σκεφτόμουν/σκέφτομαι θα μπλέξουμε μπούτια/θα σπάσουμε νεύρα.
Σήμερα για μένα δεν υπήρχε πίστη σε αισθήματα πραγματικά μόνο πίστη για την ύπαρξη απολαύσεων προσωπικών, ούτε καν κοινών.
Αυτά. Αύριο πάλι θα ξανά πιστέψεις. Κάθε μέρα αναθεωρείς κι αύριο θα το ξανά πράξεις.
Κι αυτά κι άλλα πολλά καθώς περπατούσες από την μία άκρη της πόλης στην άλλη με τα πέδιλά σου, ούτε καν αθλητικά. Ανόητη και συ. Και τώρα πες γεια και καλωσόρισε τον 2ο κάλο σου. Κι όλα αυτά σε κάτι μέρη που δεν ήξερες αν στα 5 επόμενα λεπτά ανέπνεες.
Και πέρα από ΑΥΤΑ να έχεις και το πρήξιμο ‘’τι δαιμονισμένα είναι αυτά που ακούς’’. ΠΑΡΑΤΑΜΑΣ

Καληνύχτα.
Μια χορηγία της Darkness.
Γιατί η BAM BAM πέθανε.
Πρωί αυτή την φορά να έρθεις γρήγορα.
Πρέπει να κάνω blog εγώ μου φαίνεται.
Τέλος αναμένω τις αρνητικές μου. αχ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δεσμώτης

Περιβόητο μέλος

Ο Δεσμώτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 45 ετών. Έχει γράψει 4,605 μηνύματα.
βγαίνω από την πολυκατοικία.

ΑΝτικρύζω μια αρμαθιά μαύρων με καροτσάκια φορτωμένα με λάστιχα,
ίσα που μπορούσαν να τσουλήσουν.

Απέναντι μου είχε κάνει στάση ο πρώτος στην άκρη του δρόμου
για να περάσει ένα αμάξι, χαιρέτησε στρατιωτικά κι ύστερα με κοίταξε.

Μου έκλεισε το μάτι, μου έριξε ένα αυθόρμητο ευγενικό χαμόγελο.
Του χαμογέλασα κι εγώ, βυθισμένος σε σκέψεις και βυσματωμένος στο mp3κινητό.

Όταν τον προσπέρασα γύρισα πίσω το κεφάλι.
Συνέχισε τον δρόμο του και τον συνέχισα κι εγώ.




Στην πορεία μου, είδα μικρούς φωτεινούς αντικατοπτρισμούς
στην άσφαλτο από τα κρεμασμένα cd των μπαλκονιών του πρώτου.

Σαν κάτι να με προϋπαντούσε.



βλέπω στην είσοδο μιας πολυκατοικίας λίγα μέτρα παραπάνω,
γραμμένο κάτι:

υψώνω τείχη επίτηδες για να 'ρθεις να με κλέψεις.


κάποια Ελένη μένει εδώ.
Ας απομακρυνθώ, είπα μέσα μου, μην μου έρθει κανένα βέλος
από το πουθενά.
Γέλασα με τις μλκ μου, σαν σαικοπαθ. :)



Κατά το γυρισμό, κοντοστάθηκα κουρασμένος με κάτι γάλατα στο χέρι,
και κατάλαβα τον Σάμσων Ρακά όταν έλεγε:


σήκωσα τη σκιά μου όρθια και ξάπλωσα στο δρόμο




Έχει τη φάση της η ζωή.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
Είμαι καταστροφή:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

LiViNGtheLiFE

Διάσημο μέλος

Η LiViNGtheLiFE αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Barista. Έχει γράψει 2,226 μηνύματα.
No trust! :sly:
...με περισσότερη σιγουριά από ποτέ :yes:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

αδαμαντια52071

Πολύ δραστήριο μέλος

Η νυσταλέα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 1,935 μηνύματα.
Oι μικρες μου στιγμες ειναι μεγαλες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

elenaki222

Νεοφερμένος

Η elenaki222 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4 μηνύματα.
Πόσο όμορφη έχω βγει στη φωτο μου :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

MAYROULIS

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μαυρουλάκης Φαγανάκης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μοντέλο και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 1,900 μηνύματα.
νυστάζω :yawn:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alejandro Papas

Περιβόητο μέλος

Ο Alive in Illusion αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Βόλος (Μαγνησία). Έχει γράψει 4,300 μηνύματα.
οχι ρε φιλε να χω γενεθλια ιδια μερα με την μερκελ :cold:

ελεος :kill: :look:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

κaτε_αlx

Πολύ δραστήριο μέλος

Η κaτε_αlx αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 1,545 μηνύματα.
:whatever:.. αυτο!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
Αψού:worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Loony

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Loony αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,754 μηνύματα.
γειτσες :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

*metal fairy*

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Εύη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Αχαρνές (Αττική). Έχει γράψει 174 μηνύματα.
τι εχω παθει και φτερνιζομαι ολη την ωρα;;;;
παιδια, τριψιφιο!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.

*metal fairy*

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Εύη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Αχαρνές (Αττική). Έχει γράψει 174 μηνύματα.

Αγγελική!!!

Δραστήριο μέλος

Η Αγγελική αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 727 μηνύματα.
Ουφφφφ.... ΕΥΤΥΧΩΩΩΩΣΣΣΣ!!!:jumpy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

κaτε_αlx

Πολύ δραστήριο μέλος

Η κaτε_αlx αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 1,545 μηνύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

CiNeFiL

Διακεκριμένο μέλος

Η CiNeFiL αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Νορβηγία (Ευρώπη). Έχει γράψει 7,229 μηνύματα.

not sure
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 3 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 16 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top