Σκέψεις... I

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Alejandro Papas

Περιβόητο μέλος

Ο Alive in Illusion αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Βόλος (Μαγνησία). Έχει γράψει 4,300 μηνύματα.
Να ξερεις οτι σε χρειαζεται και να μην μπορεις να κανεις τιποτα για να την βοηθησεις :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Loreley

Περιβόητο μέλος

Η Loreley αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 5,860 μηνύματα.
Χαχαχαααα πάει το κωλομάθημααα, τελειώσαμεε:D Ουστττττττττ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Maraki7

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών και μας γράφει απο Νίκαια (Αττική). Έχει γράψει 141 μηνύματα.
Καλησπερα!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

νικος ρεθυμνο

Διάσημο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, επαγγέλεται Δάσκαλος/α και μας γράφει απο Ρέθυμνο (Ρέθυμνο). Έχει γράψει 2,531 μηνύματα.
Πφφφ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φιλόλογος ξένων γλωσσών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
ποια ειναι η συνταγη για μια ομορφη μερα;: 1 κουταλια τυχη, 1/2 της κουπας χαμογελο 1κουπα αγαπη, 1 κουταλακι υπομονη, 1/2 του κουταλιου της σουπας ερωτα... ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ! <3
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
ποια ειναι η συνταγη για μια ομορφη μερα;: 1 κουταλια τυχη, 1/2 της κουπας χαμογελο 1κουπα αγαπη, 1 κουταλακι υπομονη, 1/2 του κουταλιου της σουπας ερωτα... ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ! <3
Ποια είναι η συνταγή για ένα Champions League; 1 τσεχ, 1 ντρογκμά και 42 στρέμματα κώλος. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Melania~

Περιβόητο μέλος

Η Insomnia ♥ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Στρατιωτικός και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,354 μηνύματα.
Συνηδητοποιώ ότι θα χαθούμε για πάντα.. τίποτα δεν θα είναι πια το ίδιο... Ό,ΤΙ ΖΗΣΑΜΕ ΖΗΣΑΜΕ ΚΑΙ ΔΕΝ ΘΑ ΤΑ ΞΕΧΑΣΩ ΠΟΤΕ!!!!!!!!!!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ερινύς

Τιμώμενο Μέλος

Η Ερινύς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Παιδίατρος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 17,739 μηνύματα.
Ε, έπρεπε να βγει από μέσα μου και βγήκε, για να δούμε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rootbreaker

Τυχερό μέλος 2014

Η rootbreaker αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών και μας γράφει απο Βόλος (Μαγνησία). Έχει γράψει 700 μηνύματα.
τρεις μερες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

αδαμαντια52071

Πολύ δραστήριο μέλος

Η νυσταλέα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 1,935 μηνύματα.
Κτηνιατρικής Θεσσαλίας ΑΕΙ Καρδίτσα 17584 <3
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Loreley

Περιβόητο μέλος

Η Loreley αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 5,860 μηνύματα.
Αν θες να μου πεις κάτι κοπέλα μου, πες το! Μην γράφεις σχόλια στο facebook σαν υπονοούμενα! Αυτό είναι η απόλυτη ξεφτίλα. Και επίσης δεν νομίζω πως έφταιξα κάπου. Εγώ ότι θέλω, το κάνω στα φανερά. Και ευτυχώς που κατάλαβα σχετικά νωρίς πως δεν ταιριάζουμε και η φιλία μας δεν πάει παραπέρα. Θες ένα άτομο σαν του λόγου σου. Εγώ όμως δεν πρόκειται να γίνω έτσι για χατίρι σου. Και ωρίμασε λιγάκι. Σε θεωρούσα καλή μου φίλη, και σου έλεγα την γνώμη μου, που πολλές φορές ήταν αντίθετη με την δική σου. Εσύ θύμωνες. Εμ, ναι, αν δεν συμφωνούμε και δεν κάνουμε τα πάντα για σένα, θυμώνεις! Εσύ όμως να μην ασχοληθείς με τα δικά μας προβλήματα σαν φίλη! Επί δύο μήνες ήθελες καθημερινά να μιλάμε για τα γκομενικά σου. Έλεος. Και βρήκες την άλλη που γίνεται φερέφωνο του καθενός, ένα άβουλο άτομο, το οποίο σε ότι του λες συμφωνεί και σε αντιμετωπίζει σαν ανώτερη που νομίζεις ότι είσαι. Κάτσε λοιπόν με αυτή να πείτε τα ηλίθια κουτσομπολιά σας. Και σίγουρα θα λέτε για μένα όταν λείπω. Εμένα όμως όταν έπαιρνες για τα μαθήματα όταν ήθελες. Όχι την άλλη. Και είμαι σίγουρη πως της λες πράγματα για να στραφεί εναντίον μου. Λες και σας έχω κάνει τίποτα μωρέ. Επειδή αποφάσισα πως δεν ταιριάζουμε και δεν θέλω πια να κάνουμε παρέα. Και τελικά η μαμά μου η καλή είχε για ακόμη μία φορά δίκιο, που μου έλεγε να μην ανοίγομαι τόσο εύκολα και πως όλα αυτά στην αρχή μπορεί να μην είναι απόλυτη αλήθεια. Τουλάχιστον πήρα για ακόμη μια φορά το μάθημα μου. Και ευτυχώς που είχα και την μαμά μου, αλλιώς δεν θα ξεμπέρδευα από την ιστορία.
Ευχαριστώ μαμά. :)

Θα βρω κάποτε τελικά έναν αληθινό φίλο; Έναν θέλω. Μόνο. :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

katerina16

Πολύ δραστήριο μέλος

Η katerina16 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Λαμία (Φθιώτιδα). Έχει γράψει 887 μηνύματα.
Καλησπερα!!
Γεια σου και 'σένα! :D
Κτηνιατρικής Θεσσαλίας ΑΕΙ Καρδίτσα 17584 <3
Φιλολογία Θεσσαλονίκης 17.247 :inlove:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

whitelioness

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Porcupine αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,867 μηνύματα.
γιατι ολοι γραφουν σχολες απο τωρα;;;
χμ μηχανισμος αυτοϋποστηριξης;nice......
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Loony

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Loony αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,754 μηνύματα.
τελικα αυτη η διαφημιση δεν λεει απ' το εμποδιον;
λεει οτο ιμοσιον;
πλακα μου κανεις
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

...girl...

Νεοφερμένος

Η. ..girl... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
μπητε στο chat......
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
Άντε να δούμε τι θα γίνει και με τη χημεία....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nabalm

Νεοφερμένος

Ο nabalm αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3 μηνύματα.
ασχολειται κανεις ακουστικα βαρηκοια????
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φιλόλογος ξένων γλωσσών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
κειμενα σας μισω!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Loreley

Περιβόητο μέλος

Η Loreley αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 5,860 μηνύματα.
Χαχαχα, ο καθένας με τον πόνο του εδώ:P

Ο ένας λέει για ακουστικά βαρηκοΐας και η Μαρία για τα κείμενα. xD
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

κaτε_αlx

Πολύ δραστήριο μέλος

Η κaτε_αlx αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 1,545 μηνύματα.
ΔΕΝ ΘΕΛΩΩΩΩΩΩΩΩ ΝΑ ΑΡΧΙΣΕΙ Η ΕΞΕΤΑΣΤΙΚΗΗΗΗΗΗΗ :(:no:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 3 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 16 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top