Σκέψεις... I

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Klaus

Διάσημο μέλος

Ο Klaus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 2,810 μηνύματα.
Αν μπορούσα να ψιλαφήσω τη σκέψη αυτών που με περιτριγυρίζουν και να τους ικανοποιώ με τον καλυτερο τρόπο...Ίσως το ένστικτό μας είναι και αυτό που μετράει...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

viki_thess

Διακεκριμένο μέλος

Η ΒΑΣΩ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 44 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,621 μηνύματα.
ρουχα σιδερωθειτε...γρηγορα.... :P:P:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

]ifrit[

Περιβόητο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,451 μηνύματα.
Μέσα μου είμαι μόνος
Και θέλω να γυρίσω πάλι πίσω
Είμαι μόνος
Και θέλω να γυρίσω να δω

Με βροχή να σβήσω
Όσα λίγο-λίγο καταστρέφει ο χρόνος
Τώρα μόνος μου
Τρελαίνομαι τα πάντα ζητώ

Γιατί εκεί είναι το όνειρο
Εκεί είναι κι η κόλαση
Εκεί εινʼ η μικρή ζωή
Που αγγίξαμε μαζί

Κι όμως αργεί να ʽρθεί το όνειρο
Το τρώει αυτή η κόλαση
Που τώρα κυριεύει
Και την κάθε μου στιγμή
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,498 μηνύματα.
Μια οργή που δεν σβήνει...

Δίνεις, δίνεις, ξαναδίνεις μαθήματα στον ήλιο
και σαν τελειώσουν όλα αυτά, μετά από μέρες το ειδύλλιο
με το ρολόι να χτυπά και να σου λέει "για μια αγκαλιά, ενα λεπτό μονάχα έχεις"
γιατί έρχεται κι άλλη εξεταστική μα μακριά της δε θ' αντέχεις
τα βλέπεις όλα από τώρα, κυλάνε μέσα σου σα δηλητήριο αργό
κι όλο αναρρωτιέσαι "ποιανού τα λάθη πληρώνω εγώ";
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

hamsteraki

Δραστήριο μέλος

Η hamsteraki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 743 μηνύματα.
Ναι, είμαι παρτάκιας.. και θα γίνω ακόμα περισσότερο...so what;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giovanna

Επιφανές μέλος

Η Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,086 μηνύματα.
καλα, μπορεις να μου πεις απο που το εβγαλες το συμπερασμα????????????
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giovanna

Επιφανές μέλος

Η Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,086 μηνύματα.
σκεφτομαι οτι μερικες "φιλιες" ειναι "φιδοφιλιες"....
και κλασσικα δεν τις καταλαβαινω, δυστυχως απο την αρχη..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Θετική σκέψη.. πάντα με σώζει!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

viki_thess

Διακεκριμένο μέλος

Η ΒΑΣΩ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 44 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,621 μηνύματα.
αντε αυριο τελευταια μερα επιτελους...:worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kakerlak

Περιβόητο μέλος

Η Kakerlak αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών. Έχει γράψει 6,204 μηνύματα.
αντε να ερθει 30/10
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giovanna

Επιφανές μέλος

Η Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,086 μηνύματα.
:'(:'(:'(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Τι να κάνω; είμαι στην μέση και δεν ξέρω ποιο δρόμο να διαλέξω:'( :'( :'(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

viki_thess

Διακεκριμένο μέλος

Η ΒΑΣΩ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 44 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,621 μηνύματα.
Τι να κάνω; είμαι στην μέση και δεν ξέρω ποιο δρόμο να διαλέξω:'( :'( :'(

να σκεφτεσαι και λιγο τον εαυτο σου καμαρι μου οχι μονο τους αλλους.;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giovanna

Επιφανές μέλος

Η Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,086 μηνύματα.
δε μπορω αλλο....
ας κανεικαποιος αλλοσ το Pr, Fr και ας φτιαξει και τις λιστες...
:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

misslittledevil

Επιφανές μέλος

Η misslittledevil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών. Έχει γράψει 8,197 μηνύματα.
Ξεκολλα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bunny217

Διακεκριμένο μέλος

Η Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας. Έχει γράψει 7,025 μηνύματα.
πού είναι ο Τζωρτζ?:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

hamsteraki

Δραστήριο μέλος

Η hamsteraki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 743 μηνύματα.
καλα, μπορεις να μου πεις απο που το εβγαλες το συμπερασμα????????????
Δεν έβγαλα συμπέρασμα, έτσι γουστάρω να είμαι, έληξε όμως!!!!Μια ζωή τι θα κάνουμε για να είμαστε όλλοιιιιιιιιιιι ικανοποιημένοι,να περάσουμε όλοιιιιιιιιιιιιι καλά, Τέρμα!!!!!

** ΄Ασχετο, θέλω να μου πεις τη γνώμη σου για κάτι που σκέφτομαι για τις Διακοπές, είμαι full μπερδεμένη!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tserno

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 41 ετών. Έχει γράψει 803 μηνύματα.
Ποσο αστείο μπορεί να ειναι να ειναι καποια ερωτευμένη μαζί μου, να τα έχει με αλλον και να μην τον αφήνει επειδή και καλα εγώ ειμαι ρεμάλι όπως έχει καταφέρει να αποδείξει μόνη της στον εαυτό της:confused:

Παρολαυτα οταν είμαστε μαζί ειναι διατεθειμένη να τον ξεχνάει για να περναει καλα μαζί μου;)

Γυναίκες :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dooo

Διακεκριμένο μέλος

Η dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 7,956 μηνύματα.
Ποσο αστείο μπορεί να ειναι να ειναι καποια ερωτευμένη μαζί μου, να τα έχει με αλλον και να μην τον αφήνει επειδή και καλα εγώ ειμαι ρεμάλι όπως έχει καταφέρει να αποδείξει μόνη της στον εαυτό της:confused:

Παρολαυτα οταν είμαστε μαζί ειναι διατεθειμένη να τον ξεχνάει για να περναει καλα μαζί μου;)

Γυναίκες :P

δε θέλω να σε στεναχωρήσω αλλά μάλλον σε δουλεύει υπερωρίες:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tserno

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 41 ετών. Έχει γράψει 803 μηνύματα.
Βασικά δεν παρατήρησες κατι...
Δεν το αποκαλύπτω για να μην παρεξηγηθώ;)

Επιπλέον μερικά πραματα φαίνοντε και πιστεψε με κανει μπαμ οτι ειναι ερωτευμενη:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 2 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 16 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top