Σκέψεις... I

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Surt7

Νεοφερμένος

Ο Kelevra αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 60 μηνύματα.
Πόσο άσχημο είναι όταν αυτός που λέει ότι σε αγαπάει με την συμπεριφορά του να δείχνει το αντίθετο!:(
Πολλές φορές τα φαινόμενα απατούν...κρύψου πίσω από κάτι δυνατό και σκληρό...αυτό μου είχε πει κάποιος πιο παλιά ή το έμαθα από κάποιον! Στο λέω κι εσένα λοιπόν ως συμβουλή!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

εμμα_τριντεντ

Πολύ δραστήριο μέλος

Η εμμα_τριντεντ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,327 μηνύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

venividivici

Τιμώμενο Μέλος

Η venividivici αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 23,236 μηνύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,863 μηνύματα.
Ειναι αστειο το ποσο ευκολοι ειναι στα λογια οι ανθρωποι....Και οταν ξαφνικα ερχεται η ωρα να κανουν τα λογια τους πραξεις,κανουν σαν να μην τα ειπαν ποτε....

ΥΓ. Γιωργο, ποια ειναι η κοπελια στο αβαταρ σου??(Εαν ειναι φιλικο/γνωστο σου προσωπο αγνοησε την ερωτηση)..

Μόνο και μόνο για την - very true - φράση που είπες θα σου πω: Susan Coffey. :)

Yuri είδες γιατί τον πάω τον τύπο; Γιατί ζεί τη ζωή μου σε επανάληψη...


Μη το ψάχνεις ωρέ Μερκούρη (!) παλικάρι μου, με τις ορέξεις τους είναι... Βρες ανθρώπους που να πηγαίνει πρώτα εμπρός το μυαλουδάκι τους και ύστερα το τρυπίδι τους, παρά το αντίθετο... Κανείς δε σκέφτηκε ποτέ σωστά με το γεννητικό του όργανο, οπότε όποιος ξέρει να χρησιμοποιεί καλά μόνο αυτό, μάλλον δεν ξέρει να σκέφτεται.:)


Στο μυαλό το νού σου, και στη συμπεριφορά...


ΥΓ: Πως κάνουν μπαμ από μακριά οι καμμένοι στο χυλό που φυσάνε και το τζατζίκι ε; Δε χάνουμε το θάρρος μας ρε, είμαστε γαμάτοι (εγώ, για εσάς δεν ξέρω). :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_Silence_

Διάσημο μέλος

Η _Silence_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,382 μηνύματα.
Aισθάνομαι πως η σχέση μ περνάει κρίση.......Δεν φτάνει που τις καθημερινές δεν προλαβαίνουμε να βρεθούμε σχεδόν καθόλου...πλέον εξαιτίας των φροντηστηρίων ούτε καν τα σαββατοκύριακα δεν μπορούμε να χαρούμε ο ένας τον άλλον.......Πάντως ένα είναι το σίγουρο !
Κρεβατάκι μου σ'αγαπώ και δεν θα αφήσω τίποτα να μπει εμπόδιο στην ευτυχία μας !

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

CiNeFiL

Διακεκριμένο μέλος

Η CiNeFiL αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Νορβηγία (Ευρώπη). Έχει γράψει 7,229 μηνύματα.
Aισθάνομαι πως η σχέση μ περνάει κρίση.......Δεν φτάνει που τις καθημερινές δεν προλαβαίνουμε να βρεθούμε σχεδόν καθόλου...πλέον εξαιτίας των φροντηστηρίων ούτε καν τα σαββατοκύριακα δεν μπορούμε να χαρούμε ο ένας τον άλλον.......Πάντως ένα είναι το σίγουρο !
Κρεβατάκι μου σ'αγαπώ και δεν θα αφήσω τίποτα να μπει εμπόδιο στην ευτυχία μας !


ποοοσο σε νιωθω ομως! και εμεις στα μαχαιρια ειμαστε :'(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maria4ever!

Νεοφερμένος

Η maria4ever! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 4 μηνύματα.
Βαριέμαι!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Όλη την ώρα διάβασμα!...:'(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

CiNeFiL

Διακεκριμένο μέλος

Η CiNeFiL αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Νορβηγία (Ευρώπη). Έχει γράψει 7,229 μηνύματα.
you are a bunch of ashole

you know why?


you dont have the gats to be what you want to be.


you need people like me

you need people like so you can point your fucking fingers and say thats the bad guy

so..what i make you good?

you are not good

you just know how to hide or lie

Me i dont have that carm!

Me i was tell a true even when I lie
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 010239

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
πονάω:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jj!

Τιμώμενο Μέλος

Ο jj! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος. Έχει γράψει 13,487 μηνύματα.
Aισθάνομαι πως η σχέση μ περνάει κρίση.......Δεν φτάνει που τις καθημερινές δεν προλαβαίνουμε να βρεθούμε σχεδόν καθόλου...πλέον εξαιτίας των φροντηστηρίων ούτε καν τα σαββατοκύριακα δεν μπορούμε να χαρούμε ο ένας τον άλλον.......Πάντως ένα είναι το σίγουρο !
Κρεβατάκι μου σ'αγαπώ και δεν θα αφήσω τίποτα να μπει εμπόδιο στην ευτυχία μας !

Πριν πεις για το κρεβάτι, θα σου έλεγα να μπεις chat, αλλά.....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

adespoto

Περιβόητο μέλος

Η adespoto αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών, επαγγέλεται Εκπαιδευτικός και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 5,603 μηνύματα.
μα οταν είμαι αγάπη μου μαζί σου, στην αυλή του παραδείσου, κάπου ανάμεσα στ'αστέρια, στη φωλιά απ τα δυό σου χέρια, τίποτα άλλο δε ζητάω...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aggi92

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Angeliiiiiique ^^ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συνταξιούχος και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 174 μηνύματα.
νομίζω ότι μαζί σου υπήρξα πιο εγωίστρια από ποτέ.
είχα θολώσει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mercury

Επιφανές μέλος

Ο Doctor αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαέστρος και μας γράφει απο Ισλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 13,611 μηνύματα.
Yuri είδες γιατί τον πάω τον τύπο; Γιατί ζεί τη ζωή μου σε επανάληψη...


Μη το ψάχνεις ωρέ Μερκούρη (!) παλικάρι μου, με τις ορέξεις τους είναι... Βρες ανθρώπους που να πηγαίνει πρώτα εμπρός το μυαλουδάκι τους και ύστερα το τρυπίδι τους, παρά το αντίθετο... Κανείς δε σκέφτηκε ποτέ σωστά με το γεννητικό του όργανο, οπότε όποιος ξέρει να χρησιμοποιεί καλά μόνο αυτό, μάλλον δεν ξέρει να σκέφτεται.:)


Στο μυαλό το νού σου, και στη συμπεριφορά...


ΥΓ: Πως κάνουν μπαμ από μακριά οι καμμένοι στο χυλό που φυσάνε και το τζατζίκι ε; Δε χάνουμε το θάρρος μας ρε, είμαστε γαμάτοι (εγώ, για εσάς δεν ξέρω). :P

Να σαι καλα βρε Λυκουργε...Ακουγεται περιεργο αλλα μου ανεβασες το ηθικο μου...Πες μου πως ηταν τα τελευταια 4 χρονια της ζωης σου...Να ξερω τι με περιμενει...Και να μην κανω τα ιδια λαθη....

On a happier note: Μολις περασα το Algebra challenge στο Khan Academy....And i feel proud!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MissKit

Επιφανές μέλος

Η Bastet 1/3 ΜΕΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μελισσοκόμος και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,568 μηνύματα.
Καλημέρα μας! Άτιμος καφές... Μπορεί να μη μου αρέσει πάντα η γεύση του, αλλά έχει μοναδικό άρωμα. :redface:

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Drama Prinzessin

Περιβόητο μέλος

Η Drama Prinzessin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 5,089 μηνύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,863 μηνύματα.
Να σαι καλα βρε Λυκουργε...Ακουγεται περιεργο αλλα μου ανεβασες το ηθικο μου...Πες μου πως ηταν τα τελευταια 4 χρονια της ζωης σου...Να ξερω τι με περιμενει...Και να μην κανω τα ιδια λαθη....

On a happier note: Μολις περασα το Algebra challenge στο Khan Academy....And i feel proud!!!!!

Τα 4 τελευταία χρόνια καλά ήταν. Είχα τα σκαμπανεβάσματά μου, είχα τις καλές στιγμές μου, εντάξει είχα και τις διαφωνίες μου με διάφορους ανθρώπους (δεν μπορούν όλοι να σκέφτονται ή να νιώθουν όπως εμείς και είναι λογικό) αλλά τέτοιο μπ....λο σαν φέτος δεν έχω ξαναδεί μα την Παναγία...

Ζει με πληρωμένο ρεύμα από μένα,
με πληρωμένο νετ από μένα,
με φαγητό πληρωμένο από μένα,
κλπ κλπ....

...και βγάζει γλώσσα κι όλας!

Όταν ζεις με δανεικά, καλό είναι να είσαι ηθικός άνθρωπος και όχι ηθικοφανής...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maria4ever!

Νεοφερμένος

Η maria4ever! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 4 μηνύματα.
Είμαι χαρούμενη!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Tzeka chocola

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Tzeka chocola αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 154 μηνύματα.
θέλω να έρθουν τα Χριστούγεννα!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Fashion designer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 3 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 16 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top