Σκέψεις... I

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
παστιτσιο *.*
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mercury

Επιφανές μέλος

Ο Doctor αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαέστρος και μας γράφει απο Ισλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 13,611 μηνύματα.
Το "Σ'αγαπω" ειναι μια τοσο βαρια φραση...Που ομως την λεμε τοσο ελαφρια...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Fashion designer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
Προς όλους τους άντρες:

μας τα έχετε πρήξει με τα κολάν και τους κώλους που τα φοράνε.
αυτό δεν είναι θηλυκό ντύσιμο, είναι τσουλίστικο ντύσιμο, πάρτε το χαμπάρι κάποτε.


Σόρρυ αν έθιξα όσες φοράνε κολάν μόνο για να δείξουν το νέο τους στρινγκ or ass or w/e.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mercury

Επιφανές μέλος

Ο Doctor αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαέστρος και μας γράφει απο Ισλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 13,611 μηνύματα.
Απαντηση απο μια μεριδα αντρων(βασικα μονο απο εμενα):

Τα κολαν αρεσουν σε ολους τους αντρες...Οποιος πει το αντιθετο λεει ψεματα. Προσωπικα το λατρευω το κολαν σε γυναικες...Οπως και να το κανουμε ειναι ωραιο θεαμα(αλλα καλο θα ηταν να μην επικεντρωνομαστε μονο εκει).

Αλλα το κολαν θα επρεπε να φοριεται μονο για αθλητικη χρηση(αλλωστε για αυτο σχεδιαστηκε), και οχι για να κολαζει τα ατομα του αντιθετου φυλου.

Και θα ελεγα στους απανταχου ματακηδες οτι αφου μας αρεσει τοσο πολυ το κολαν...Φορεστε ενα, και βγειτε βολτα(οχι για ποδηλατο)...Εκει να δειτε γελια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

venividivici

Τιμώμενο Μέλος

Η venividivici αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 23,236 μηνύματα.
Προς όλους τους άντρες:

μας τα έχετε πρήξει με τα κολάν και τους κώλους που τα φοράνε.
αυτό δεν είναι θηλυκό ντύσιμο, είναι τσουλίστικο ντύσιμο, πάρτε το χαμπάρι κάποτε.


Σόρρυ αν έθιξα όσες φοράνε κολάν μόνο για να δείξουν το νέο τους στρινγκ or ass or w/e.

Μήπως είσαι λίγο υπερβολική.... γιατί κολάν φοράει και η θειά μου η Θοδώρα και πάει στη λαϊκή να ψωνίσει τα μαρουλάκια και τα πορτοκαλάκια της και ειναι 180 κιλά.... έχει όμως το δικαίωμα να φοραει ότι θέλει....:P:P:P

Τα ράσα δεν κανουν τον παπά......;)
Και με ράσα να ντύσεις την Μπελούτσι... γυναικάρα και προκλητική θα είναι.....όχι τσουλάκι....

Οπότε το τσουλίστικο δεν το κάνει κανένα κολάν ή άλλο ρούχο, αλλά ο τρόπος που το πλασάρεις στους άλλους.....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Προς όλους τους άντρες:

μας τα έχετε πρήξει με τα κολάν και τους κώλους που τα φοράνε.
αυτό δεν είναι θηλυκό ντύσιμο, είναι τσουλίστικο ντύσιμο, πάρτε το χαμπάρι κάποτε.

Σόρρυ αν έθιξα όσες φοράνε κολάν μόνο για να δείξουν το νέο τους στρινγκ or ass or w/e.
Προς όλες* τις γυναίκες:

μας τα έχετε πρήξει με το πόσο άσχημα σας φέρονται οι άντρες και ωστόσο πηγαίνετε συνέχεια και πέφτετε σε άτομα που σας πληγώνουν.



* δεν πηγαίνει πουθενά, στην πραγματικότητα, ούτε καν στην ^prinCess^, ωστόσο θέλω να παρουσιάσω πόσο άσχημο είναι να γενικεύεις
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

venividivici

Τιμώμενο Μέλος

Η venividivici αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 23,236 μηνύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mercury

Επιφανές μέλος

Ο Doctor αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαέστρος και μας γράφει απο Ισλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 13,611 μηνύματα.
Τωρα τελευταια η ιδεα να παω μεταναστης στην Καραιβικη σε ενα αγονο νησι γινεται ολο και πιο ελκυστικη!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

adespoto

Περιβόητο μέλος

Η adespoto αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών, επαγγέλεται Εκπαιδευτικός και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 5,603 μηνύματα.
Ώρες ώρες νομίζω οτι βρίσκομαι σε ένα παράλληλο σύμπαν...
Δε μπορεί να συμβαίνουν όλα αυτά τα παράδοξα και σε μένα και στους δικούς μου ανθρώπους....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,841 μηνύματα.
Προς όλες* τις γυναίκες:

μας τα έχετε πρήξει με το πόσο άσχημα σας φέρονται οι άντρες και ωστόσο πηγαίνετε συνέχεια και πέφτετε σε άτομα που σας πληγώνουν.



* δεν πηγαίνει πουθενά, στην πραγματικότητα, ούτε καν στην ^prinCess^, ωστόσο θέλω να παρουσιάσω πόσο άσχημο είναι να γενικεύεις

Ωχ μωρέ Yuri κι εσύ, αφού την ξέρεις την απάντηση: Drama queens. They need the frakin drama...

Δυστυχώς όμως οι βασίλισσες λογαριάζουν χωρίς το βασιλιά που μπορεί πάντα να χωθεί στις ξύπνιες και σοβαρές πριγκηποπούλες του γείτονα βασιλιά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Fashion designer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
Πάλι ασχολείστε με το ποστ μου! :pfff:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_Ηρώ_

Δραστήριο μέλος

Η _Ηρώ_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, επαγγέλεται Σκηνοθέτης και μας γράφει απο Τσεχία (Ευρώπη). Έχει γράψει 501 μηνύματα.
Θέλω γλυκό ΤΩΡΑ!:alljumpy:






:'(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

adespoto

Περιβόητο μέλος

Η adespoto αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών, επαγγέλεται Εκπαιδευτικός και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 5,603 μηνύματα.
Σ'αγαπώ, σ'αγαπώ, σ'αγαπώ
μα πιο πολύ σ'αγαπάω :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

skatoula14

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Μυρτω!!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 1,102 μηνύματα.
ειμαι ετοιμη να κοιμηθω πανω στο γραφειο μου...κι εχω ακομα κανα 3ωρο διαβασματος μπροστα μου!!:cry_x:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

wolfe4ever

Διάσημο μέλος

Η wolfe4ever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,217 μηνύματα.
Γαμώτο. Δηλαδή ειδιποία με πιο πριν!!! Όρεξη έχω; Να ξημερώνομαι πάλι!
Και για αύριο δεν έχω αγγίξει τίποτα ακόμα! Και πάλι πρωινό πρωινό ξύπνημα.
Και πότε θα μάθει ο άλλος επιτέλους; Να δούμε τι θα γίνει! Δεν αντέχω την τόση πίεση. Δε μπορώ τόσες εντάσεις!!
Πώς μπορώ να συγκεντρωθώ αν όλοι είναι εκνευρισμένοι; Καταλάβετέ το πια!
Δε μπορώ άλλο έτσι....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_Ηρώ_

Δραστήριο μέλος

Η _Ηρώ_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, επαγγέλεται Σκηνοθέτης και μας γράφει απο Τσεχία (Ευρώπη). Έχει γράψει 501 μηνύματα.
Μακάρι να μην είναι αλήθεια!:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

*Maria (^_^)*

Πολύ δραστήριο μέλος

Η *Maria (^_^)* αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών και μας γράφει απο Κομοτηνή (Ροδόπη). Έχει γράψει 1,601 μηνύματα.
Γιατί για όλα να φταίω εγώ..?? Τι έχω κάνει..?!?! :'(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bl@ck sw@n

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Χρύσα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Πολιτικός μηχανικός και μας γράφει απο Κοζάνη (Κοζάνη). Έχει γράψει 292 μηνύματα.
Βαρέθηκα πια να είμαι θεατής στο ίδιο έργο....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,841 μηνύματα.
ACTION STATIONS!:mad: Set Condition One throughout the ship...


You sickfrak.... you're done now!:mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rosa azul

Πολύ δραστήριο μέλος

Η rosa azul αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,945 μηνύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 2 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 16 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top