Σκέψεις... I

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,823 μηνύματα.
Όχι, δεν ψάχνεσαι άγρια... Μα καθόλου όμως...

Τόσο πλασάρισμα εσύ και η Hyundai... φτηνοπράματα και τα δυο για τη μάζα!

Εδω ο κόσμος καίγεται κι εσύ ψ...λαρμενίζεις...:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Miss Brightside

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ahri αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, επαγγέλεται Επενδυτής και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,696 μηνύματα.
32μέρες δέκατα-βήχας.Κάποιος αποφάσισε ότι δεν είναι αρκετό οπότε τσάκω και μία αλλεργία ^^ και να τη η αγγι γεμάτη εξανθήματα(όλο πληθαίνουν) και να τρώγεται συνέχειααα.... :(

Κι εγώ το ίδιο (χωρίς την αλλεργία).:(
Πότε επιτέλους θα περάσει αυτός ο βήχας?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

CiNeFiL

Διακεκριμένο μέλος

Η CiNeFiL αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Νορβηγία (Ευρώπη). Έχει γράψει 7,229 μηνύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aggi92

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Angeliiiiiique ^^ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συνταξιούχος και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 174 μηνύματα.
Κι εγώ το ίδιο (χωρίς την αλλεργία).:(
Πότε επιτέλους θα περάσει αυτός ο βήχας?
πραγματικά νομίζω πως δεν θα περάσει ποτέ!δεν ξέρω για σένα αλλά εγώ έχω εξαντληθεί βσκά+είμαι πτώμα πλέον-ενώ έχω πάρει ένα κάρο φάρμακα-.plus τσίμπησα τελικά ένεση κορτ. στο κωλαράκι κ ελπίζω ν ηρεμήσω τουλ απ την αλλεργία ^^
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jj!

Τιμώμενο Μέλος

Ο jj! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος. Έχει γράψει 13,487 μηνύματα.
Λίγος καιρός έμεινε:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Miss Brightside

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ahri αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, επαγγέλεται Επενδυτής και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,696 μηνύματα.
πραγματικά νομίζω πως δεν θα περάσει ποτέ!δεν ξέρω για σένα αλλά εγώ έχω εξαντληθεί βσκά+είμαι πτώμα πλέον-ενώ έχω πάρει ένα κάρο φάρμακα-.plus τσίμπησα τελικά ένεση κορτ. στο κωλαράκι κ ελπίζω ν ηρεμήσω τουλ απ την αλλεργία ^^

Κι εγώ το ίδιο! Ήμουν καλύτερα για λίγο καιρό, και τώρα πάλι τα ίδια! Δεν αντέχω άλλο, όλο βήχω, τρέχει η μύτη μου και δακρύζουν τα μάτια μου. Έλεος πια:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tsarachaf

Περιβόητο μέλος

Ο Allah 1/3 MEΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,366 μηνύματα.
Ωραία :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

g1wrg0s

Επιφανές μέλος

Ο 01001 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 9,074 μηνύματα.
Σημερα ξεκουραση γιατι ερχετε προοδος
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Phoebe

Διακεκριμένο μέλος

Η Κομπάρσα α αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 7,312 μηνύματα.
32μέρες δέκατα-βήχας.Κάποιος αποφάσισε ότι δεν είναι αρκετό οπότε τσάκω και μία αλλεργία ^^ και να τη η αγγι γεμάτη εξανθήματα(όλο πληθαίνουν) και να τρώγεται συνέχειααα.... :(

Κι εγώ το ίδιο (χωρίς την αλλεργία).:(
Πότε επιτέλους θα περάσει αυτός ο βήχας?

Περαστικάααααα κοριτσάκια!!!! :D

Σκέψη 1: 283867_10150337620073755_397543358754_9773488_3981480_n.jpg Γιούχουυυυυυυυυυ no work tomorrow!!!!! :vroum::vroum::vroum:

Σκέψη 2: Καλαμάταααααααααααα σου 'ρχομαιιιιιιιιιιιιιιιι!!!!!!!!!!!!!!!!!! :clapup::clapup::clapup::clapup::clapup::clapup::clapup::clapup:

:alljumpy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

amy001

Πολύ δραστήριο μέλος

Η amy001 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,585 μηνύματα.
I landed on this wide loneliness, these dark days since you have gone, while you are living your dreams I 'm just living my worst nightmares... every day, every night, every moment I spend without your love...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

venividivici

Τιμώμενο Μέλος

Η venividivici αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 23,236 μηνύματα.
Σήμερα το πρωί έξω από το σταθμό Μοναστηράκι, δίπλα στους πλανόδιους μανάβηδες...ήταν μια στοίβα από χάρτινα κουτιά με ρόγες από σταφύλι....Καθώς περίμενα νε με εξυπηρετήσουν και να πάρω τα δυο κιλά μανταρίνια, να τα τρώω για συνέλθω από το κρύωμα που με δέρνει...
Παρατήρησα μέσα στα χάρτινα καφάσια ένα λευκό περιστέρι που δυστυχώς ήταν τυφλό... τα μάτια του ήταν καλυμμένα με μια άσπρη μεμβράνη...κι όμως έψαχνε και ξετρύπωνε τις ρόγες και τις έτρωγε με τόση λαιμαργία...Τι σου κάνει η επιβίωση...!!!Γύρω του κι άλλα περιστέρια κι όμως κανένα δεν τολμούσε να πλησιάσει....σαν σεβασμό απέναντι στον αδύναμο...Συγκινήθηκα....
Αν ήταν στη θέση του άνθρωπος θα γινόντουσαν κανίβαλοι οι γύρω του και δεν θα τον άφηναν να φάει ούτε ρόγα.....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

CiNeFiL

Διακεκριμένο μέλος

Η CiNeFiL αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Νορβηγία (Ευρώπη). Έχει γράψει 7,229 μηνύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill_1992

Περιβόητο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 4,713 μηνύματα.
Κανονικά,θα έπρεπε να απογοητευτώ απ'τη συμπεριφορά σου.Αλλά δε θα το κάνω,γιατί εγώ θα συνεχίσω να τα έχω καλά με τον εαυτό μου και μόνο αυτό μετράει.Ξέρω ότι η μαλακία είναι όλη δική σου.:whatever:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_Ηρώ_

Δραστήριο μέλος

Η _Ηρώ_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, επαγγέλεται Σκηνοθέτης και μας γράφει απο Τσεχία (Ευρώπη). Έχει γράψει 501 μηνύματα.
Θέλω πολύ να έρθουν τα χριστούγεννα,παρόλο που με πιάνει κατάθλιψη και δεν ξέρω γιατί!:P


 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mercury

Επιφανές μέλος

Ο Doctor αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαέστρος και μας γράφει απο Ισλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 13,611 μηνύματα.
Ποσο ΜΑΛΑΚΕΣ ειμαστε εμεις οι ανθρωποι....Με ολη τη σημασια της λεξεως...ΜΑΛΑΚΕΣ....μεχρι το κοκκαλο!!!!!

Καθομαστε και μαλωνουμε για το ποιος χρωσταει πιο πολλα, ποιος εχει τα περισσοτερα....
Μαλωνουμε για κομματια χαρτι....ΧΑΡΤΙ...Αν ειναι δυνατον....
ΕΛΕΟΣ!!!!!

ΜΑΛΑΚΕΣ....ΤΕΛΟΣ!!!!

(Σορρυ αλλα αγανακτησα....και επρεπε να ξεσπασω καπου :D)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tsarachaf

Περιβόητο μέλος

Ο Allah 1/3 MEΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,366 μηνύματα.
Σιγά που θα την γλίτωνα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Fashion designer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
I'm happy!
Και δε θα αφήσω κανέναν να μου χαλάσει τη διάθεση. ^^
Just go fuck yourself.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

νικος ρεθυμνο

Διάσημο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, επαγγέλεται Δάσκαλος/α και μας γράφει απο Ρέθυμνο (Ρέθυμνο). Έχει γράψει 2,531 μηνύματα.
ουτε αυριο μαθημα:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dalian

Περιβόητο μέλος

Η Substrata αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,822 μηνύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,823 μηνύματα.
Στις πιό μεγάλες αλήθειες, στα πιό μεγάλα θέλω, κάνεις πίσω...

Γιατί;...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 16 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top