Σκέψεις... I

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

*Maria (^_^)*

Πολύ δραστήριο μέλος

Η *Maria (^_^)* αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών και μας γράφει απο Κομοτηνή (Ροδόπη). Έχει γράψει 1,601 μηνύματα.
Μου έχει λείψει πολυυυύ...:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

venividivici

Τιμώμενο Μέλος

Η venividivici αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 23,236 μηνύματα.
Πρωι πρωί είχα τρελαθει στο γέλιο...... μέσα στο μετρό και τον ησαπ κοιμισμένα προσωπα , με ανοιχτο στόμα κάποιος να ροχαλίζει.... μια κυρια που της έπεφταν τα γυαλια από τον υπνο.... και ολοι μαζεμένοι στις 4 θέσεις.....λες και ήταν οι θέσεις των κοιμισμένων.....:P

Τι θέλουν και μας βασανίζουν πρωινιάτικο και δεν μας αφήνουν να απολαυσουμε τον ήλιο ......:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
Αν είναι δυνατόν να αποφασίζεται κατάληψη μέχρι 13-9.
Δηλαδή εγώ που δίνω 15 δεν έχω ψυχή; :cry_x:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rosa azul

Πολύ δραστήριο μέλος

Η rosa azul αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,945 μηνύματα.
Αν είναι δυνατόν να αποφασίζεται κατάληψη μέχρι 13-9.
Δηλαδή εγώ που δίνω 15 δεν έχω ψυχή; :cry_x:
:console:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Φώτης09

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Φώτης09 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Υδραυλικός και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 1,161 μηνύματα.
Αν είναι δυνατόν να αποφασίζεται κατάληψη μέχρι 13-9.
Δηλαδή εγώ που δίνω 15 δεν έχω ψυχή; :cry_x:

και εσυ 15 δινεις;; αστα...μας κανουν σκωτσεζικα ντουζ....διαβαζουμε και δεν ξερουμε καν αν θα γραψουμε...
εγω ειμαι στην τσιτα...
μακαρι να τελειωσουν ολα συντομα...δεν θα αντεχα μια παρατεταμενη εξεταστικη οπως ειχε γινει τον χειμωνα που κρατησε 2 μηνες!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_Silence_

Διάσημο μέλος

Η _Silence_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,382 μηνύματα.
Σκέψη part1 = Μα καλά ,φέτος που δεν 9α έχουμε βιβλία εγώ στην ώρα των θρησκευτικών που θα εκφράζομαι?Που θα δημιουργώ ε??Το θρανίο δεν με εμπνέει....:/

Σκέψη part2 = Ποιος σηκώνεται 8:30 να πάει άλγεβρα ε??Ε??:/
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Φώτης09

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Φώτης09 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Υδραυλικός και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 1,161 μηνύματα.
Σκέψη part1 = Μα καλά ,φέτος που δεν 9α έχουμε βιβλία εγώ στην ώρα των θρησκευτικών που θα εκφράζομαι?Που θα δημιουργώ ε??Το θρανίο δεν με εμπνέει....:/

Σκέψη part2 = Ποιος σηκώνεται 8:30 να πάει άλγεβρα ε??Ε??:/

υπαρχουν και χειροτερα...:/:να ξυπνας στις 7:00 για να κανεις φυσικη ή ακομα χειροτερα αναπτυξη εφαρμογων σε προγραμματιστικο περιβαλλον...μετα σερυ μαθηματικα κατευθυνσης...:eek:τεστακι στην ιστορια το οποιο φυσικα το ξεχασες γιατι αν και το ειχες σημειωσει στο βιβλιο σου ουτε καν το ανοιξες...:whistle::whistle:μετα ενω εχεις γραψει ενα σωρο μπαρουφες στο τεστακι και νιωθεις ασχημα ...ενω στην λεει συνεχεια ο πληροφορικαριος της ΑΕΠΠ ενω ο μαθηματικος λεει σε ολη την ταξη οτι στις εξετασεις θα παρουμε **** και θα περασουμε στην κολοπετινιτσα και αυτος θα γελαει....χαρωπος...ενω ξερεις οτι ΠΑΛΙ δεν εκανες τις ασκησεις στην φυσικη και θα σε κραξει στο φροντιστηριο η διευθυντρια λες και εισαι στο νηπιαγωγειο και εκανες καποια ζημια....:'(:'(:angry::angry::xtipao::xtipao:επειδη παλι σε πηρε ο υπνος με το βαρυ βιβλιο της φυσικης στο κεφαλι...ξερεις οτι το χειροτερο ακομα δεν εχει ερθει....: γιατι την τελευταια ωρα θα κανεις γυμναστικη.....και θα τρεξεις 5 κυκλους το τεραστιο προαυλιο ολου του σχολιου...θα κανεις τις ρημαδες ασκησεις και θα σου βγει η γλωσσα εξω:weak::weak::/: και στο φιναλε θα παιξεις βολευ αλλα δεν θα μπορεις να καρφωσεις και κανενας δεν θα σου στελνει την μπαλα επειδη εισαι κοντη!!!!!!!!!!!!!!!!!!:rant::rant:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Phoebe

Διακεκριμένο μέλος

Η Κομπάρσα α αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 7,312 μηνύματα.
"Κωστόπουλε λες ΜΑ-ΛΑ-ΚΙ-ΕΣ"

Αχαχαχαχαχαχαχα ταξιτζής- Θεός!!!! :P:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aggi92

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Angeliiiiiique ^^ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συνταξιούχος και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 174 μηνύματα.
''Ό,τι δίνεις παίρνεις σ' αυτή την ζωή ζουζούνι μου...μην ανησυχείς'' του είπα,με σιγουριά...

πλέον φαντάζει αφελές...
κ εκείνος το ξέρει καλύτερα απ΄ όλους...

Εκείνος...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

amy001

Πολύ δραστήριο μέλος

Η amy001 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,585 μηνύματα.
δεν θελω να φυγω...:cry_x:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MissKit

Επιφανές μέλος

Η Bastet 1/3 ΜΕΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μελισσοκόμος και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,568 μηνύματα.
Γιατί το κάνεις αυτό; Αφού το ξέρεις ότι τα βλέπω... :/:

Δε θα τους καταλάβω ποτέ τους ανθρώπους. =)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

love_angel

Επιφανές μέλος

Η vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 11,721 μηνύματα.
Γιατί το κάνεις αυτό; Αφού το ξέρεις ότι τα βλέπω... :/:

Δε θα τους καταλάβω ποτέ τους ανθρώπους. =)

Τουλάχιστον καταλαβαίνεις τον Μαρκ. :P




Πρέπει να διαβάσω. :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chiyo

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Chiyo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ταχυδρόμος και μας γράφει απο Ολλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 949 μηνύματα.
είναι λες και όλοι μεγαλώνουν. και εγώ? εγώ μένω ακόμα παιδάκι :\
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
Άμα γράψω στην κόλλα ότι το γραπτό μου είναι άψογο και οι τυχόν παραλείψεις έχουν γίνει σκόπιμα καθώς τα αυτονόητα εξυπακούονται, θα το περάσω το μάθημα; :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
αυτό το @!#!#$@#$ το partitioning δεν θα τελειώσει ποτε!!!!
12 ώρες και ακόμα χρειάζομαι στην καλύτερη 1 ώρα για να τελειώσω :mad: :cry_x:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Ανθρποειδές ύψος 164.5 cm θα κυκλοφορεί αύριο σε κεντρικό κατάστημα της Κέρκυρας. Θα κουβαλάει 300€. Όποιος προλάβει τα ευρώ είδε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

venividivici

Τιμώμενο Μέλος

Η venividivici αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 23,236 μηνύματα.


όλοι έχουμε ένα φύλακα άγγελο ...και μπορεί να μην το ξέρουμε.....!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jj!

Τιμώμενο Μέλος

Ο jj! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος. Έχει γράψει 13,487 μηνύματα.
Ανθρποειδές ύψος 164.5 cm θα κυκλοφορεί αύριο σε κεντρικό κατάστημα της Κέρκυρας. Θα κουβαλάει 300€. Όποιος προλάβει τα ευρώ είδε.
Τς, τς, τς:mad: Για την Αννούλα μας, λες;:P

Σε βλέπω να μην τρως για 2 χρόνια:lol:
_____________________
Βαριέμαι:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

adespoto

Περιβόητο μέλος

Η adespoto αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών, επαγγέλεται Εκπαιδευτικός και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 5,603 μηνύματα.
Κάνε ένα βήμα, να κάνω εγώ το επόμενο, μετά άλλο ένα εσύ, κι ένα τελευταίο εγώ. Και μετά να φτάσουμε μαζί μέχρι τα αστέρια...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 2 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 16 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top