Σκέψεις... I

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

evi_zoi

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Εύη - Ζωή αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 981 μηνύματα.
Αυριο θα απολυσουν καποιον στην δουλεια.....Δεν μας λενε ποιον... Αγχωθηκα....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Fashion designer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
Από αύριο φοράμε όλοι Μάρτη. Θενξ. :happy:

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

koum

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο koum αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος και μας γράφει απο Άγιος Πέτρος (Αρκαδία). Έχει γράψει 1,238 μηνύματα.

_Silence_

Διάσημο μέλος

Η _Silence_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,382 μηνύματα.
Authentication failed.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Fashion designer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
Θα πάρεις bonus από την κλωστοϋφαντουργία Ελλάδος; :redface:

Όχι. :pfff:

Μην μου τη λες. :pfff:
Να βάλεις κι εσύ. :8
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evi_zoi

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Εύη - Ζωή αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 981 μηνύματα.
Μαρτη? Γιατί? Για να μην καουμε απο το χιόνι ή απο τις βροχες????
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lucky sunray

Πολύ δραστήριο μέλος

Η lucky sunray αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,441 μηνύματα.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Fashion designer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
Τον δικο μου Μαρτη μου τον εφτιαξες;;:whistle:
:worry:

Ναι. Αλλά επειδή δεν σε έβρισκα το έχω βάλει στο κινητό προς το παρόν.:redface:
Έλα να το πάρεις.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Drama Prinzessin

Περιβόητο μέλος

Η Drama Prinzessin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 5,089 μηνύματα.
Όχι που θα μου πεις ΕΣΥ "σιγά το πράγμα"! (https://www.youtube.com/watch?v=wYEPQgApH78) :mad:
Τότε εγώ τι πρέπει να πω;! :|
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_Silence_

Διάσημο μέλος

Η _Silence_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,382 μηνύματα.
Όχι που θα μου πεις ΕΣΥ "σιγά το πράγμα"! (https://www.youtube.com/watch?v=wYEPQgApH78) :mad:
Τότε εγώ τι πρέπει να πω μετά από όλα αυτά;! :|

Nα του πεις να κοψει τον Καρρα(:sick:) γιατι καιγονται τα εγκεφαλικα κυτταρα :knife:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lucky sunray

Πολύ δραστήριο μέλος

Η lucky sunray αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,441 μηνύματα.
Ναι. Αλλά επειδή δεν σε έβρισκα το έχω βάλει στο κινητό προς το παρόν.:redface:
Έλα να το πάρεις.

Δεν γινεται να ερθω,να μου τον στειλεις!! Σε σχεδον 2 ωρες μπαινει ο Μαρτης και τον θελω:redface:
Προλαβαινεις,θα περιμενω!:whistle:
:bounce:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

JosefK

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μιχαήλ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Tatoo artist. Έχει γράψει 1,361 μηνύματα.
Nα του πεις να κοψει τον Καρρα(:sick:) γιατι καιγονται τα εγκεφαλικα κυτταρα :knife:

:mad::mad::mad::mad::mad::ropalo::ropalo::ropalo::rant::xtipao::mastigio:xtipao::rant::ropalo::ropalo::ropalo::mad::mad::mad::mad::mad:

https://www.youtube.com/watch?v=Qc4IMOBnh5c
https://www.youtube.com/watch?v=Zd9dK1YEpk8
https://www.youtube.com/watch?v=rHh7xR1-Mes
https://www.youtube.com/watch?v=yPTfEnsiyuM
https://www.youtube.com/watch?v=RrwHjK8IiS0
https://www.youtube.com/watch?v=fj1Rrjpel5Q

λοβ; που είσαι; βάλε κι εσύ κανά κοψοφλεβικό τραγουδάκι να γουστάρουμε...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,502 μηνύματα.
Από αύριο σούπερ μάρκετ. Έλεος μου χουν πιάσει τον κώλο κανονικά με τα delivery.

Με ένα 150αρι σε σουπερμάρκετ μπορώ να τη βγάλω για κανα μήνα λέτε;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_Silence_

Διάσημο μέλος

Η _Silence_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,382 μηνύματα.

Ωχ ωχ θα φαμε ξυλο !!:P
Xaαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα ......αμαν μωρε Τζοους μουσικη ειναι αυτη ?!:P:lol:
Αλλα θα μου πεις γουστα ειναι αυτα !!χεχε!!:D:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

JosefK

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μιχαήλ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Tatoo artist. Έχει γράψει 1,361 μηνύματα.
μουσικη ειναι αυτη ?!:P:lol:

για εμένα οποιοδήποτε τραγούδι μπορεί να συγκινήσει και να εκφράσει κάποια ανθρώπινα συναισθήματα αξίζει.


:hello:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_Silence_

Διάσημο μέλος

Η _Silence_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,382 μηνύματα.
για εμένα οποιοδήποτε τραγούδι μπορεί να συγκινήσει και να εκφράσει κάποια ανθρώπινα συναισθήματα αξίζει.


:hello:

Συμφωνω απολυτα ! Χιουμοριστικα το ελεγα !:)





Καλο σας βραδυ !
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rosa azul

Πολύ δραστήριο μέλος

Η rosa azul αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,945 μηνύματα.
Από αύριο σούπερ μάρκετ. Έλεος μου χουν πιάσει τον κώλο κανονικά με τα delivery.

Με ένα 150αρι σε σουπερμάρκετ μπορώ να τη βγάλω για κανα μήνα λέτε;
Αν εισουν ευγενης ...θα μπορουσες να ειχες εξασφαλισμενη σπιτικη μεριδουλα φαγητου καθημερηνως;)...πληρωνε τωρα:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

JosefK

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μιχαήλ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Tatoo artist. Έχει γράψει 1,361 μηνύματα.
και κάτι ακόμα.
στην Ελληνική μουσική, θεωρώ ότι τα όρια μεταξύ έντεχνης μουσικής και της λαϊκής μουσικής είναι δυσδιάκριτα.

πχ.
Βασίλης Καρράς - Άσ'την να λέει

Στίχοι: Μάνος Ξυδούς
Μουσική: Μάνος Ξυδούς



Καλο σας βραδυ !

καλό βράδυ κι από εμένα! :hello:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Fashion designer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
Από αύριο σούπερ μάρκετ. Έλεος μου χουν πιάσει τον κώλο κανονικά με τα delivery.

Με ένα 150αρι σε σουπερμάρκετ μπορώ να τη βγάλω για κανα μήνα λέτε;

Για κανα μήνα; Λολ.
Με τίποτα. :|
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,502 μηνύματα.
Αν εισουν ευγενης ...θα μπορουσες να ειχες εξασφαλισμενη σπιτικη μεριδουλα φαγητου καθημερηνως;)...πληρωνε τωρα:D

Πάντα είμαι ευγενής. Απλά εσύ βάζω στοίχημα πως δεν μπορείς να κάνεις τις υποσχέσεις σου πράξη και ρίχνεις άδεια για να πιάσεις γεμάτα.:whistle:

Για κανα μήνα; Λολ.
Με τίποτα. :|

Πάντα αισιόδοξη. Ο Νίτσε σε χαιρετά.:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 3 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 16 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top