Σκέψεις... I

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

maria_lulu

Επιφανές μέλος

Η Mαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 8,475 μηνύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MissKit

Επιφανές μέλος

Η Bastet 1/3 ΜΕΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μελισσοκόμος και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,568 μηνύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rosa azul

Πολύ δραστήριο μέλος

Η rosa azul αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,945 μηνύματα.
...and your string? Καμιά φορά τα string είναι πιό θανατηφόρα από τα sting (βλ. λαϊκή βαρδοθυμοσοφία Βέρας Λάμπρου - Το νινί σέρνει Suezmax oil tanker) οπότε αζούλω είμαι μαθημένος καλά να αποφεύγω τις παγίδες.

Το κεντράκι σου θα λιώσει επάνω στο ατσάλινο δέρμα μου όπως λιώνει το προβολόνε επάνω στα νέα Phily's burgers γνωστής αλυσίδας εστιατορίων αμερικάνικης κουζίνας. (με καραμελωμένα κρεμμύδια, άσε κόλαση...)

Μολών λαβέ ...τριζόνι του Ισημερινού!

Το ατσαλινο δερματακι σου θα γινει μπλαβι μολις το αγγιξει το κεντρι μου Βαλντερουκο της στεπας...κοιλιοδουλο γουρουνι...Kαι οχι παγιδες δεν ξερεις να αποφευγεις ....αλλα μολις σου περασουν απο την μουσουδα σου ενα φρεσκομαγειρεμενο.... chateaubriand a deux ....απο τη λιγουρα σου καταπινεις και στριγκακια....(αυτα που η Ροζα πεταει με περιφρονηση γιατι δεν τα θεωρει comme il faut ;))

A bientot mon bebe...:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

adespoto

Περιβόητο μέλος

Η adespoto αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών, επαγγέλεται Εκπαιδευτικός και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 5,603 μηνύματα.
Από τη μια είμαι πολύ κουρασμένη για να είμαι δίπλα σου κι απ'την άλλη ξέρω οτι αν δεν είμαι θα το μετανιώσω...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maria_lulu

Επιφανές μέλος

Η Mαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 8,475 μηνύματα.
Βαριεμαι...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ἅλς

Διάσημο μέλος

Ο ἅλς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 3,894 μηνύματα.


Καλησπέρα:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
test
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eileen

Τιμώμενο Μέλος

Η Athena (1/3 ΜΕΤΣ) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,414 μηνύματα.
Μπορώ, άραγε να υπολογίσω τις πιθανότητες του να έχω κατάθλιψη?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

adespoto

Περιβόητο μέλος

Η adespoto αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών, επαγγέλεται Εκπαιδευτικός και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 5,603 μηνύματα.

_Silence_

Διάσημο μέλος

Η _Silence_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,382 μηνύματα.
Αποτελεσμα απο τεστ προσωπικοτητας του παρακατω σαιτ



Είστε κυριολεκτικά η ψυχή της παρέας. Όλοι επιθυμουν να βρίσκονται κοντά σας και να σας ακούν. Αποπνέετε μια πολύ θετική αύρα. Παρόλα αυτά μερικές φορές φαίνεστε επιφανειακοί και ίσως η δυναμικότητα σας να απομακρύνει άτομα με πιο ήρεμες διαθέσεις. Πολλοί νομίζουν πως πάσχετε από έλλειψη σοβαρότητας και υπευθυνότητας, πράγμα που συχνα αληθεύει. Καλό θα ήταν να συγκροτηθείτε λίγο. Είστε ένα πολύ ευχάριστo άτομο, αλλά στη ζωή δεν είναι όλα μια πλάκα.


Χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα μας πηραν χαμπαρι ρεεε :redface::P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

JaneWin

Διάσημο μέλος

Η JaneWin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,240 μηνύματα.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,964 μηνύματα.
Το ατσαλινο δερματακι σου θα γινει μπλαβι μολις το αγγιξει το κεντρι μου Βαλντερουκο της στεπας...κοιλιοδουλο γουρουνι...Kαι οχι παγιδες δεν ξερεις να αποφευγεις ....αλλα μολις σου περασουν απο την μουσουδα σου ενα φρεσκομαγειρεμενο.... chateaubriand a deux ....απο τη λιγουρα σου καταπινεις και στριγκακια....(αυτα που η Ροζα πεταει με περιφρονηση γιατι δεν τα θεωρει comme il faut ;))


A bientot mon bebe...:P

Χμμμ... Σε είχα υποτιμήσει αρχικά. Οκ, you have my attention now.

Εαν μικρή τσαχπινογαργαλιάρα αφρικανική αντιλόπη, ξέρεις να μαγειρεύεις τόσο καλά, όσο ξέρεις να μιλάς, τότε ίσως κάποτε να αποκτήσεις το μοναδικό προνόμιο στην ιστορία του ανθρώπινου είδους, να μου σερβίρεις ένα πιάτο από το φαγητό σου. Προσοχή όμως διότι η γαρνιτούρα δεν θέλω να περιέχει τα comme il faut pour roza azul, διότι ασχολούμαι με αυτά μόνον και μόνον εαν -που θα έλεγε και ο φίλος μου Ρεμπεσκές στα μαθηματικά- φοριούνται από ενδιαφέροντα και έξυπνα άτομα που μπορούν να κάνουν τα εγκεφαλικά μου κύτταρα να νιώσουν την απόλυτη έκσταση.

Είμαι ένα θεμελιώδες αξίωμα και είσαι ένα ενδιαφέρον θεώρημα, που περιμένω την απόδειξή σου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jj!

Τιμώμενο Μέλος

Ο jj! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος. Έχει γράψει 13,487 μηνύματα.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Fashion designer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
Σκατά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

koum

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο koum αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος και μας γράφει απο Άγιος Πέτρος (Αρκαδία). Έχει γράψει 1,238 μηνύματα.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Fashion designer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.

t@nia

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η t@nia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 236 μηνύματα.
αν συνεχισει να βρεχει ετσι το πρωι σιγουρα θα χρειαστω κανο για να παω στη δουλεια..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

doris85

Νεοφερμένος

Η doris85 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
τι μπελάς κι αυτά τα αρχαία..αμαν πια..μια μέρα πριν την τριήμερη και μας βάζει διαγώνισμα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Fashion designer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
Πόσο καλό μου κάνει να μιλάω μαζί σου ρε φίλε; Πόσο; :O
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,964 μηνύματα.
Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 16 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top