Σκέψεις... I

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

lucky sunray

Πολύ δραστήριο μέλος

Η lucky sunray αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,441 μηνύματα.
Τι μονο αυτο;;:worry:
Το εχουν ανακοινωσει καπου δημοσιως; εχουν κοινες φωτογραφιες,συνεντευξεις,κατι τεσπα απο αυτα που κανουν τα διασημα ζευγαρακια:P:redface:

Μαρω ,επειδη η Αννα δεν ξερει:P,μενουν μαζι,ναι η τσου;; η ειναι ολα ''βιτρινα'':whistle:
:worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Noisette

Περιβόητο μέλος

Η Φωτεινός Θάλαμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συντάκτης και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 4,754 μηνύματα.
Χμμμ....οι πηγές μου μού λένε ότι έχει βουήξει ο τόπος αλλά εσύ δεν έχεις πάρει είδηση! :P

Και όχι...είναι κανονικό ζεύγάρι...σε αντίθεση με ένα άλλο που είναι "βιτρίνα" :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lucky sunray

Πολύ δραστήριο μέλος

Η lucky sunray αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,441 μηνύματα.
Χμμμ....οι πηγές μου μού λένε ότι έχει βουήξει ο τόπος αλλά εσύ δεν έχεις πάρει είδηση! :P

Και όχι...είναι κανονικό ζεύγάρι...σε αντίθεση με ένα άλλο που είναι "βιτρίνα" :P
Εγω ζω στον δικο μου κοσμο που ειναι καλυτερος:pfff:
Παντως εχω να δω μεσημεριανα εδω και καααατι μηνες για να ενημερωθω λιγακι,γι αυτο δεν το ηξερα:redface:

:confused:
Κι αλλο ζευγαρι της showbiz;;ποιο ειναιιιι;:redface::worry:
Αντε Μαρω,ενα-ενα μας τα λες....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Noisette

Περιβόητο μέλος

Η Φωτεινός Θάλαμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συντάκτης και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 4,754 μηνύματα.
Εγω ζω στον δικο μου κοσμο που ειναι καλυτερος:pfff:
Παντως εχω να δω μεσημεριανα εδω και καααατι μηνες για να ενημερωθω λιγακι,γι αυτο δεν το ηξερα:redface:

:confused:
Κι αλλο ζευγαρι της showbiz;;ποιο ειναιιιι;:redface::worry:
Αντε Μαρω,ενα-ενα μας τα λες....

Και γω τηλεόραση έχω να δω κάτι αιώνες...από άλλες πηγές ενημερώνομαι! :P


Αρχίζει σε Χατζή και τελειώνει σε γιάννης και η εν λόγω κυρία -που πληρώνεται- λέγεται Μακρύ και τελειώνει σε πούλια! :whistle: :whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,502 μηνύματα.
Άμα ανοίξει το κουτάκι με τις μαλακίες... άντε να το κλείσεις μετά!

Ααααχ τι ψάχνεις ρε Λυκ... Εσύ θα τους κάνεις ανθρώπους;:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

katalinos

Δραστήριο μέλος

Ο katalinos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 700 μηνύματα.
Άμα ανοίξει το κουτάκι με τις μαλακίες... άντε να το κλείσεις μετά!

Ααααχ τι ψάχνεις ρε Λυκ... Εσύ θα τους κάνεις ανθρώπους;:hmm:
ok :redface:

σταματώ να βάζω τραγούδια
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lucky sunray

Πολύ δραστήριο μέλος

Η lucky sunray αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,441 μηνύματα.
Και γω τηλεόραση έχω να δω κάτι αιώνες...από άλλες πηγές ενημερώνομαι! :P


Αρχίζει σε Χατζή και τελειώνει σε γιάννης και η εν λόγω κυρία -που πληρώνεται- λέγεται Μακρύ και τελειώνει σε πούλια! :whistle: :whistle:

ε;;:confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jj!

Τιμώμενο Μέλος

Ο jj! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος. Έχει γράψει 13,477 μηνύματα.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.

MissKit

Επιφανές μέλος

Η Bastet 1/3 ΜΕΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μελισσοκόμος και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,568 μηνύματα.
Εγώ δεν ξέρω τίποτα παραπάνω. Τις προάλλες τα κορίτσια το έλεγαν ότι αυτοί τα έχουν καιρό. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lucky sunray

Πολύ δραστήριο μέλος

Η lucky sunray αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,441 μηνύματα.
Καλως την :redface:
Εσυ τα ηξερες αυτα που λεει η Μαρω;;:worry:

Χατζηγιάννης+Μακρυπούλια:P
εγω το ειπα γιατι τους ειχα πιστεψει:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
Όσι, δε βλέπω τηλεόραση.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lucky sunray

Πολύ δραστήριο μέλος

Η lucky sunray αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,441 μηνύματα.
ουτε εγω,απο την Μαρω τα εμαθα:redface:

snoopy βγηκες απο το Παλερμο εμαθα:book:
μπορουμε να μιλαμε στο τσατ τωρα η θα μας αποκλεισουν τελειως τα μελη ΣΕ;;:look:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maria_lulu

Επιφανές μέλος

Η Mαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 8,475 μηνύματα.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
ουτε εγω,απο την Μαρω τα εμαθα:redface:

snoopy βγηκες απο το Παλερμο εμαθα:book:
μπορουμε να μιλαμε στο τσατ τωρα η θα μας αποκλεισουν τελειως τα μελη ΣΕ;;:look:
Ναι, δε με παίζουν. :cry_x:

Σκέψη: Μας την είπε η Λουλού. :drunk:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jj!

Τιμώμενο Μέλος

Ο jj! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος. Έχει γράψει 13,477 μηνύματα.
Σκέψη: Μας την είπε η Λουλού. :drunk:
:lol::lol::lol:

Θεοδώρα, έλα στους ischoolίτες ξενύχτηδες για να μην είμαι μόνος μου:D

Αν και θα πάω για ύπνο σε λίγο:worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lucky sunray

Πολύ δραστήριο μέλος

Η lucky sunray αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,441 μηνύματα.
Ναι καλα τωρα που φευγω:sleep::hello:

Ναι, δε με παίζουν. :cry_x:

Σκέψη: Μας την είπε η Λουλού. :drunk:
Ας ειναι,θα την περιποιηθω εγω αυριο στην κρεμαλα:loltooth::pfff:

Ενα εχω να πω:μας ζηλευει που βγηκαμε μετα απο αυτην στο Παλερμο:popcorn:
:drunk:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MissKit

Επιφανές μέλος

Η Bastet 1/3 ΜΕΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μελισσοκόμος και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,568 μηνύματα.
Είπατε κάτι για Παλέρμο; :mastigio
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,502 μηνύματα.
Μου αρέσει να δείχνω πραγματικό ενδιαφέρον για τους ανθρώπους που ζητάνε απλά να είναι το κέντρο της προσοχής.

Πραγματικό ενδιαφέρον όμως...

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rainbow Blues

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Rainbow Blues αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Έμπορος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 305 μηνύματα.
Κάποια πρωινά στο στεκι έχει πολύ ησυχία....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 16 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top