Σκέψεις... I

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Mizzkaterinoula

Νεοφερμένος

Η Mizzkaterinoula αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 43 μηνύματα.
wolfe4ever φοβερο αυτο που εγραψες
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
Τι καλάάά!
Ξέθαψα πολλά θέματα του ischool, e-steki η σειρά σου! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ἅλς

Διάσημο μέλος

Ο ἅλς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 3,894 μηνύματα.
Συγγνώμη,evi_zoi! Aνασφαλής μέχρι ......., γιατί τον θες πίσω; Τα ίδια και χειρότερα θα κάνει!
Κρίμα!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_Silence_

Διάσημο μέλος

Η _Silence_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,382 μηνύματα.



:rofl::rofl::rofl::rofl::rofl::rofl::rofl::rofl::rofl::rofl::rofl::rofl::rofl::rofl:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Fashion designer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
Δεν αντέχω άλλο.
Δεν αντέχω άλλο.
Δεν αντέχω άλλο.
Δεν αντέχω άλλο.
Δεν αντέχω άλλο.
Δεν αντέχω άλλο.
Δεν αντέχω άλλο.
Δεν αντέχω άλλο.
Δεν αντέχω άλλο.
Δεν αντέχω άλλο.
Δεν αντέχω άλλο.
Δεν αντέχω άλλο.
Δεν αντέχω άλλο.
Δεν αντέχω άλλο.
Δεν αντέχω άλλο.
Δεν αντέχω άλλο.
Δεν αντέχω άλλο.
Δεν αντέχω άλλο.
Δεν αντέχω άλλο.
Δεν αντέχω άλλο.
Δεν αντέχω άλλο.
Δεν αντέχω άλλο.
Δεν αντέχω άλλο.
Δεν αντέχω άλλο.
Δεν αντέχω άλλο.
Δεν αντέχω άλλο.
Δεν αντέχω άλλο.
Δεν αντέχω άλλο.
Δεν αντέχω άλλο.
Δεν αντέχω άλλο.
Δεν αντέχω άλλο.
Δεν αντέχω άλλο.
Δεν αντέχω άλλο.
Δεν αντέχω άλλο.
Δεν αντέχω άλλο.
Δεν αντέχω άλλο.
Δεν αντέχω άλλο.
Δεν αντέχω άλλο.
Δεν αντέχω άλλο.
Δεν αντέχω άλλο.
Δεν αντέχω άλλο.
Δεν αντέχω άλλο.
Δεν αντέχω άλλο.
Δεν αντέχω άλλο.
Δεν αντέχω άλλο.
Δεν αντέχω άλλο.
Δεν αντέχω άλλο.
Δεν αντέχω άλλο.

Δεν αντέχω άλλο.
Δεν αντέχω άλλο.
Δεν αντέχω άλλο.
Δεν αντέχω άλλο.
Δεν αντέχω άλλο.
Δεν αντέχω άλλο.
Δεν αντέχω άλλο.
Δεν αντέχω άλλο.
Δεν αντέχω άλλο.
Δεν αντέχω άλλο.
Δεν αντέχω άλλο.
Δεν αντέχω άλλο.
Δεν αντέχω άλλο.
Δεν αντέχω άλλο.
Δεν αντέχω άλλο.
Δεν αντέχω άλλο.
Δεν αντέχω άλλο.
Δεν αντέχω άλλο.
Δεν αντέχω άλλο.
Δεν αντέχω άλλο.
Δεν αντέχω άλλο.
Δεν αντέχω άλλο.
Δεν αντέχω άλλο.
Δεν αντέχω άλλο.
Δεν αντέχω άλλο.
Δεν αντέχω άλλο.
Δεν αντέχω άλλο.
Δεν αντέχω άλλο.
Δεν αντέχω άλλο.
Δεν αντέχω άλλο.
Δεν αντέχω άλλο.
Δεν αντέχω άλλο.
Δεν αντέχω άλλο.
Δεν αντέχω άλλο.
Δεν αντέχω άλλο.
Δεν αντέχω άλλο.
Δεν αντέχω άλλο.
Δεν αντέχω άλλο.
Δεν αντέχω άλλο.
Δεν αντέχω άλλο.
Δεν αντέχω άλλο.
Δεν αντέχω άλλο.
Δεν αντέχω άλλο.
Δεν αντέχω άλλο.
Δεν αντέχω άλλο.
Δεν αντέχω άλλο.
Δεν αντέχω άλλο.


:|
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

manolakis

Νεοφερμένος

Ο manolakis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 17 μηνύματα.
Δεν μπορώ να συκεντρωθω να διαβάσω για τις πανελλαδικές.Το πρώτο τρίμηνο διάβαζα τώρα είμαι λίγο στον κόσμο μου
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

skatoula14

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Μυρτω!!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 1,102 μηνύματα.
πως αρεσει τελικα σε καποιους να μην σ'αφηνουν να χαρεις ουτε μια φορα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

venividivici

Τιμώμενο Μέλος

Η venividivici αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 23,236 μηνύματα.


σκέψη.....
είναι απλά παίδαρος...... αν και 48 ετών.....;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

elena

Πολύ δραστήριο μέλος

Η elena αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ζωγράφος. Έχει γράψει 888 μηνύματα.
όταν σου πανε όλα στραβά στον έρωτα και τα χαρτιά να το γιορτάζεις :whistle:
όλα θα αλλάξουνε ξανά και θα κερδίσεις τη ζαριά με τη σειρά σου :clapup:
μια ρόδα είναι και γυρνά και ξαναπέρνουνε φωτιά τα όνειρά σου :verymad:
έπεσες τόσο χαμηλά για να πατήσεις πιο γερά και να πετάξεις :angel:

:worry:.....;).........:D......:yahoo:

https://www.youtube.com/watch?v=pWvrxcovosI
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
Καφεδάκι time! :D:D:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

venividivici

Τιμώμενο Μέλος

Η venividivici αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 23,236 μηνύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nafs

Διάσημο μέλος

Η nafs αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 2,862 μηνύματα.
Τι ωραία που ήταν χθες στην ταινία:happy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maria_lulu

Επιφανές μέλος

Η Mαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 8,475 μηνύματα.
:clapup:Τελεια!!!:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

JaneWin

Διάσημο μέλος

Η JaneWin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,240 μηνύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Fashion designer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
Τελικά είμαι τελείως ηλίθια. Μ αρέσει που στεναχωριομουν το πρωί και ένιωθα ενοχές η έξυπνη. Ρε δε πατε να αυτοκτονήσετε όλοι σας λέω γω, γιατί πολύ καλή είμαι με κάποιους και ειλικρινά δε το αξίζετε και στη τελική πάλι εγώ τη πληρώνω. Το βραβείο καλύτερης ερμηνείας πηγαίνει σε σένα. Μπράβο και εις ανώτερα καμάρι μου! Καληνύχτα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jesse_james

Δραστήριο μέλος

Ο jesse_james αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 464 μηνύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rosa azul

Πολύ δραστήριο μέλος

Η rosa azul αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,945 μηνύματα.
Και εδώ έρχεται η μεγάλη μου απορία...
PHP:
Αν αγαπάς πραγματικά κάποιον, δεν αξίζει μια φορά να ρίξεις και λίγο αυτό το ρημάδι τον εγωισμό; Διότι για εγωισμό πρόκειται, όχι για αξιοπρέπεια.
Αξιοπρέπεια είναι όταν ο άλλος είναι ένας κουβάς σκατά, κι εσύ δεν δέχεσαι να τον καθαρίζεις συνέχεια. Εγωισμός είναι όταν ο άλλος ΑΚΟΜΑ κι αν είναι καλός, δεν παίρνει το εισητήριο για την καρδιά μας, μην τυχόν και πούνε οι τρίτοι ότι κιοτέψαμε και μας σέρνει από τη μύτη.

Frak... Είμαι μεγάλος για τέτοια παιχνίδια πια...
Πες το ,πες το, πες το ...και ξαναπες το....,the true essence of love ,αυτος ο ρημαδιασμενος εγωισμος ...τυφλωνει τις σχεσεις....πατηστε τον ρε γμτ ....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
Διώξτε με, με περιμένει η μουσική.
Έχω διάβασμα λέμε!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

EliPat

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Κουφό χρυσόψαρο Β' αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και μας γράφει απο Λιτόχωρο (Πιερία). Έχει γράψει 346 μηνύματα.
καλά και άμα γράψω τπτ αύριο φυσική εμένα να μου τρυπήσετε την μύτη...AntziWin διάβασε τπτ εσύ ... pleaseeeeeeeeee JaneWin και εσυ το ιδιο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

JaneWin

Διάσημο μέλος

Η JaneWin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,240 μηνύματα.
Νταξ,σωθηκες.Δεν έχω ανοίξει βιβλιο σήμερα :'(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 4 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 16 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top