Σκέψεις... I

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

maria_lulu

Επιφανές μέλος

Η Mαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 8,475 μηνύματα.
Εχω ψαξει ολο το ιντερνετ για να βρω πληροφοριες για την εργασια της τεχνολογιας και δεν μπορω να βρω::mad: Ψαχνω εδω και 2 ημερες:mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mikaki04

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ξεχασμένες παραλίες αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αγρίνιο (Αιτωλοακαρνανία). Έχει γράψει 180 μηνύματα.
Εχω ψαξει ολο το ιντερνετ για να βρω πληροφοριες για την εργασια της τεχνολογιας και δεν μπορω να βρω::mad: Ψαχνω εδω και 2 ημερες:mad:

Ποιο είναι το θέμα Μαρία ? Δεν μπορεί.. κάτι θα υπάρχει !! τι στο καλό ? :worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,964 μηνύματα.
Ένας με MACOSX ρε παιδιά καιγομαι με τα κωλοencodings!!! :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eupatridis

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 864 μηνύματα.
Θέλω να ξυπνήσω αυριο και να ξέρω τι , πως και πότε θα κάνω . Οργανωμένα πράγματα .
Ξέρω πως ακούγεται ρομποτίστικο , αλλα θα μπει μια τάξη . Α και τέρμα ,οι αναβολές .
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fantasmenos

Τιμώμενο Μέλος

Η Διαταραγμένη Προσωπικότητα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Θεολόγος και μας γράφει απο Μαυροβούνιο (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,026 μηνύματα.
Θέλω να κερδίσω το τζόκερ αύριο και να ξέρω τι, πως και πότε θα αγοράσω το προσωπικό μου χαρέμι αποτελούμενο από ταϊλανδέζες, ινδές και ρωσίδες. Οργανωμένα πράγματα, τα δωμάτια τους θα πηγαίνουν αναλόγως με το ύψος. Ξέρω ακούγεται διεστραμμένο αλλά ποιός είπε ότι δεν είμαι ο ορισμός της decadence. Α, και τέρμα τα λαδερά, έχουν χολιστερίνη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maria_lulu

Επιφανές μέλος

Η Mαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 8,475 μηνύματα.
Θα μας τρελανει ο μετρητης μηνυματων...:worry: Πρωτα προσθετει σε ολα τα μελη πανω απο 40 μηνυματα και μετα τα αφαιρει και μετα παλι το ιδιο...:ermm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Θα μας τρελανει ο μετρητης μηνυματων...:worry: Πρωτα προσθετει σε ολα τα μελη πανω απο 40 μηνυματα και μετα τα αφαιρει και μετα παλι το ιδιο...:ermm:
Τον πείραξα ώστε να σου αφαιρεί μηνύματα και να τα δίνει σε άλλους.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maria_lulu

Επιφανές μέλος

Η Mαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 8,475 μηνύματα.
Τον πείραξα ώστε να σου αφαιρεί μηνύματα και να τα δίνει σε άλλους.
Συγνωμη, αλλα το αντιθετο κανει.:D Κοιτα λιγο ποσο πηγαν τα μηνυματα μου:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
ΙΟΥ που θα λεγε και το Λαούρι.
Τι τραγικό να σαλιαρίζει ο κόσμος δημόσια. -.-

Υπάρχουν:

  • Τηλέφωνα
  • Κινητά
  • SMS
  • MSN
  • Skype
  • e-mails
  • IRC
  • blogs
  • Ταχυδρομείο
  • Αφιερώσεις σε ραδιόφωνο
  • Ταχυδρομικά περιστέρια
  • Σήματα Morse
  • Σήματα καπνού
  • Τύμπανα ταμ-ταμ

Πρέπει να σαλιαρίζετε δημόσια; (-.-)'''
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ceres Victoria

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ceres Victoria αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,934 μηνύματα.
Συγνωμη, αλλα το αντιθετο κανει.:D Κοιτα λιγο ποσο πηγαν τα μηνυματα μου:D

λεω να κανουμε reset τον μετρητη μηνυματων σου και να το βαλουμε στο -3500, τι λες; :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maria_lulu

Επιφανές μέλος

Η Mαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 8,475 μηνύματα.
λεω να κανουμε reset τον μετρητη μηνυματων σου και να το βαλουμε στο -3500, τι λες; :P
Απαξιώ:pfff:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ceres Victoria

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ceres Victoria αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,934 μηνύματα.

venividivici

Τιμώμενο Μέλος

Η venividivici αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 23,236 μηνύματα.
ΙΟΥ που θα λεγε και το Λαούρι.
Τι τραγικό να σαλιαρίζει ο κόσμος δημόσια. -.-

Υπάρχουν:

  • Τηλέφωνα
  • Κινητά
  • SMS
  • MSN
  • Skype
  • e-mails
  • IRC
  • blogs
  • Ταχυδρομείο
  • Αφιερώσεις σε ραδιόφωνο
  • Ταχυδρομικά περιστέρια
  • Σήματα Morse
  • Σήματα καπνού
  • Τύμπανα ταμ-ταμ

Πρέπει να σαλιαρίζετε δημόσια; (-.-)'''

άμα δεν σαλιαρίζεις tete a tete θα σαλιαρίζεις internet _ικώς only;;;;;;;;
χάνεις όλη τη μαγεία και παύεις να είσαι παιδί........
ε καλά δημοσίως δεν είπαμε να μας δείχνουν ποια σταση kama sutra προτιμούν .....:P αυτά είναι ιδιωτικές στιγμές.....
αλλά ένα φιλάκι ωρέ παιδιά δεν είναι κακό.... ε!!! καλά δεν είπαμε να μας κάνουν επίδειξη γαλλικού γλωσσόφιλου.....:P:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Χρόνια σου πολλά όπου κι αν είσαι, σ' αγαπώ πολύ και πάντα! ♥ ♥ ♥
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MissKit

Επιφανές μέλος

Η Bastet 1/3 ΜΕΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μελισσοκόμος και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,568 μηνύματα.
Κάποια δεν έχει πιάσει το νόημα. :whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Phoebe

Διακεκριμένο μέλος

Η Κομπάρσα α αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 7,312 μηνύματα.
Αυτή η διαφήμιση με τα μακαρόν πρέπει να απαγορευτεί πάραυτα.- :mad::mad::mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

moonlight

Διάσημο μέλος

Η moonlight αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,767 μηνύματα.
μου τη δινουν αυτοι που νομιζουν οτι ειναι καποιοι, το παιζουν δηθεν και καλα εγω ειμαι και κανεις αλλος. αει μωρε ουστ απο δω:mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

venividivici

Τιμώμενο Μέλος

Η venividivici αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 23,236 μηνύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Drama Prinzessin

Περιβόητο μέλος

Η Drama Prinzessin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 5,089 μηνύματα.

venividivici

Τιμώμενο Μέλος

Η venividivici αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 23,236 μηνύματα.
η αλήθεια είναι ότι δεν σε πήρα χαμπάρι.....:P

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 3 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 16 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top