Σκέψεις... I

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

jj!

Τιμώμενο Μέλος

Ο jj! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος. Έχει γράψει 13,477 μηνύματα.
Πότε δίνεις jj ? και μια χαρά είναι χωρίς διάβασμα.. αλλά θέλει δουλειά πολύ ακόμαα... πάρα πολύ! Να πιάνεις γύρω στα 80 και άνω για να είσαι σίγουρος πως και δύσκολα θέματα να πέσουν θα τα πας μια χαρά ! :)
Το Μάιο:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Drama Prinzessin

Περιβόητο μέλος

Η Drama Prinzessin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 5,089 μηνύματα.
Ευχαριστώ πολύ Mikaki!:D
Δεν είναι τίποτα σημαντικό αλλά είναι μια ηθική ικανοποιήση:)

@ jj! τελικά το αποφάσισες ότι θα δώσεις;:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mikaki04

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ξεχασμένες παραλίες αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αγρίνιο (Αιτωλοακαρνανία). Έχει γράψει 180 μηνύματα.

Έχεις καιρό ως τότε να διορθώσεις πολλά λάθη! Πάντως νομίζω πως πρέπει να στρωθείς λιγάκι στο διάβασμα... ! είναι πολύ καλό το 70 σαν βάση και απλά δουλεύεις πάνω σε αυτό μετά ...:)

Τίποτα Κλεοπάτρα ! Να σαι καλά!! :D :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

JennyV

Δραστήριο μέλος

Η JennyV αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 735 μηνύματα.

_Silence_

Διάσημο μέλος

Η _Silence_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,382 μηνύματα.
@JJ! = Kαλο ποσοστο ειναι αλλα θελει λιγο δουλεια ακομα αλλα εχεις χρονο!!


Εμενα σημερα στα αγγλικα μου εδωσε το τεστ που ειχα κανει (ECPE) !
Listening=40/50 !!!!! Στο ταβανι εφτασα οταν το ειδα !!
GCVR=89/120 !!!!!!
Την εκθεση βαριοταν να την διορθωσει ( το τεμπελχανιο...:P) οποτε next time!
:) Πληρως ικανοποιημενη !!
-----------------------------------------------------------------------
Σκεψη : Σημερα εχουμε παρτυ σημερα εχουμεεεεεεεεεε παρτυυυυυυυυυυυυυυυυυ!!!!!!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

αμφισβητίας

Νεοφερμένος

Η αδρανές μέλος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 53 μηνύματα.
μου θύμισες τον ευτό μου όταν έπιασα 48/50.Ήμουν κάπως έτσι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_Silence_

Διάσημο μέλος

Η _Silence_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,382 μηνύματα.
Xaxaxaxaxaxaxaxaxa αφου δεν λιποθυμησες παλι καλα !!!
ποτε εδωσες ??:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

αμφισβητίας

Νεοφερμένος

Η αδρανές μέλος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 53 μηνύματα.
το Μάιο δίνω κι εγώ :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_Silence_

Διάσημο μέλος

Η _Silence_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,382 μηνύματα.
Aaaa καλη επιτυχια !!!!! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
Δεν συγκρίνεται όμως με αυτό
View attachment 35650
οξεία μωρουλίαση κι εγώ
Aπαγορεύεται ρητά να χρησιμοποιείτε μωράκια για αβάταρ. :mad::P
Μόνο εγώ θα βάζω. :baby:
(Πλάκα κάνω :P)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

αμφισβητίας

Νεοφερμένος

Η αδρανές μέλος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 53 μηνύματα.
και να μην έκανες δε θα με πείραζε.
έχω μεγαλύτερο κόλλημα με τα παιδάκια.
"έτσι κι αλλιώς τα ξέρουν όλα..."
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tsarachaf

Περιβόητο μέλος

Ο Allah 1/3 MEΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,366 μηνύματα.
Μόνο GCVR και τολμώ να πω, ότι δε διάβασα καθόλου:look::redface:

Ε αμα δεν διαβασες κιολας, εισαι πολυ καλα...

Εσυ στο ECPE αλλου θα χεις προβλημα...

Στο writing... Κι οχι γιατι δεν γραφεις καλα, γιατι αυτο δεν το ξερω... Απλα η θεματολογια ειναι για ατομα μεγαλυτερης ηλικιας...

Υγ. Γι' αυτο θεωρω φοβερο αυτο που κανει το Goethe Institut για τα πτυχια των γερμανικων που εχει και οριο ηλικιας για να δωσει καποιος...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
Πονάει η κοιλίτσα μου. :no:
Θέλω το μωράκι μου. :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Fashion designer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
Έχετε 1653 μη αναγνωσμένα μηνύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MissKit

Επιφανές μέλος

Η Bastet 1/3 ΜΕΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μελισσοκόμος και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,568 μηνύματα.
Ήθελα να κάτσω λίγο ακόμη στο σπιτάκι μου τελικά. :( Περνάει γρήγορα ο καιρός.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~LoVeR BoY~

Διάσημο μέλος

Ο ~LoVeR BoY~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 2,344 μηνύματα.
Ναι ρε 1 στα 1 και περιμένουμε άλλα 2
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jj!

Τιμώμενο Μέλος

Ο jj! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος. Έχει γράψει 13,477 μηνύματα.
Έχετε 1653 μη αναγνωσμένα μηνύματα.
Πάτα "σήμανση όλων ως αναγνωσμένα". Νέα χρονιά, νέα μηνύματα:P

Κλεμμένη ατάκα:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Fashion designer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
Πάτα "σήμανση όλων ως αναγνωσμένα". Νέα χρονιά, νέα μηνύματα:P

Κλεμμένη ατάκα:P

Δε μπορώ.:worry:
Delete θα φάνε κάποια στιγμή.


Σκέψη:

Oh written in the stars
A million miles away
A message to the main
Ooooh
Seasons come and go
But I will never change
And Iʼm on my way
.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_Silence_

Διάσημο μέλος

Η _Silence_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,382 μηνύματα.
Που θα παει δεν θα ερθει καλοκαιρι ?! Θα ερθει ! Ε τοτε θα σου πω εγω :pfff:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 2 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 16 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top