Σκέψεις... I

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Drama Prinzessin

Περιβόητο μέλος

Η Drama Prinzessin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 5,089 μηνύματα.

Mikaki04

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ξεχασμένες παραλίες αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αγρίνιο (Αιτωλοακαρνανία). Έχει γράψει 180 μηνύματα.
:whistle::whistle::whistle:
Ωραία μέρα δεν έχει σήμερα;;:whistle::P

χαχα.. πολύ ωραία !!:D πάντως ωραίο είναι να περιμένεις κάποιον ...χιχι ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eileen

Τιμώμενο Μέλος

Η Athena (1/3 ΜΕΤΣ) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,414 μηνύματα.
Εμένα δεν μου άρεσε ποτέ να περιμένω!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

elena

Πολύ δραστήριο μέλος

Η elena αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ζωγράφος. Έχει γράψει 888 μηνύματα.
ούτε κ εμένα...δεν μου αρέσει να είμαι στην αναμονή...εκτός αν με περιμένει κ εκείνος....! :D:whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mikaki04

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ξεχασμένες παραλίες αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αγρίνιο (Αιτωλοακαρνανία). Έχει γράψει 180 μηνύματα.
Εμένα δεν μου άρεσε ποτέ να περιμένω!:P

ανάλογα πως το εννοούμε βέβαια το "περιμένω".. δλδ.. "σε περιμένω για πάντα".. όχι! αυτό το "περιμένω" ούτε εγώ το λατρεύω αν και μπορεί να το κάνω κάποτε.... αλλά και το να περιμένουμε χρειάζεται νομίζω zoitca !
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Drama Prinzessin

Περιβόητο μέλος

Η Drama Prinzessin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 5,089 μηνύματα.
χαχα.. πολύ ωραία !!:D πάντως ωραίο είναι να περιμένεις κάποιον ...χιχι ;)

ναι..πολύ ωραίο..αλλά μερικές φορές και ανυπόμονο. :P

Εμένα δεν μου άρεσε ποτέ να περιμένω!:P

όπως λέμε "το θέλω εδώ και τώρα"; :P

ούτε κ εμένα...δεν μου αρέσει να είμαι στην αναμονή...εκτός αν με περιμένει κ εκείνος....! :D:whistle:

αυτό είναι το μόνο σίγουρο! :redface::inlove:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eileen

Τιμώμενο Μέλος

Η Athena (1/3 ΜΕΤΣ) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,414 μηνύματα.
ούτε κ εμένα...δεν μου αρέσει να είμαι στην αναμονή...εκτός αν με περιμένει κ εκείνος....! :D:whistle:
Έτσι πρέπει!!:D

ανάλογα πως το εννοούμε βέβαια το "περιμένω".. δλδ.. "σε περιμένω για πάντα".. όχι! αυτό το "περιμένω" ούτε εγώ το λατρεύω αν και μπορεί να το κάνω κάποτε.... αλλά και το να περιμένουμε χρειάζεται νομίζω zoitca !
Δεν είπα ότι δεν είναι χρήσιμο! Ίσα - ίσα μάλιστα, η υπομονή είναι μεγάλη αρετή!;)
Αλλά δεν μπορώ να την επιστρατεύσω πάντοτε!:whistle:
όπως λέμε "το θέλω εδώ και τώρα"; :P
Κάπως έτσι...:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jj!

Τιμώμενο Μέλος

Ο jj! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος. Έχει γράψει 13,487 μηνύματα.
Έλα... Τον jj περιμένεις να μπει...:P
Παρών, παρών!!

Πράγματι, πολύ ωραία μέρα η σημερινή:whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mikaki04

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ξεχασμένες παραλίες αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αγρίνιο (Αιτωλοακαρνανία). Έχει γράψει 180 μηνύματα.
Έτσι πρέπει!!:D


Δεν είπα ότι δεν είναι χρήσιμο! Ίσα - ίσα μάλιστα, η υπομονή είναι μεγάλη αρετή!;)
Αλλά δεν μπορώ να την επιστρατεύσω πάντοτε!:whistle:

Κάπως έτσι...:redface:

όντως δεν γίνεται να την επιστρατευόμαστε πάντοτε! ισχύει αυτό! και συμφωνώ μαζί σου! όποτε μπορούμε πάντως καλή είναι η υπομονή ! με όρια..όλα θέλουν όρια άλλωστε ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

elena

Πολύ δραστήριο μέλος

Η elena αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ζωγράφος. Έχει γράψει 888 μηνύματα.
''....μ' αρέσει να μη λέω πολλά, μ' αρέσει να κοιτάω ψηλά στα ατέλειωτα τραγούδιααααα.....!!!
μάτια μου ψάξε να με βρεις ψάξε στους δρόμους της σιωπής...μοναχός θα σβήνω τη μορφή σουυ.....''

:yahoo: :clapup::clapping: :clapup: :yahoo:

https://www.youtube.com/watch?v=dJgd4MsL_RE
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fly

Δραστήριο μέλος

Η Μαρια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 441 μηνύματα.
γιατι πρεπει παντα εγω να ειμαι ενταξει στις υποχρεωσεις μου και καλη με ολους για να μην τους δυσαρεστησω αλλα στο τελος βγαινω το αντιθετο?????:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

venividivici

Τιμώμενο Μέλος

Η venividivici αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 23,236 μηνύματα.
καταπληκτικός ήλιος, βγείτε όλοι έξω βολτούλα.....:clapup::clapup::clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mikaki04

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ξεχασμένες παραλίες αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αγρίνιο (Αιτωλοακαρνανία). Έχει γράψει 180 μηνύματα.
Έτσι πρέπει!!:D


Δεν είπα ότι δεν είναι χρήσιμο! Ίσα - ίσα μάλιστα, η υπομονή είναι μεγάλη αρετή!;)
Αλλά δεν μπορώ να την επιστρατεύσω πάντοτε!:whistle:

Κάπως έτσι...:redface:

γιατι πρεπει παντα εγω να ειμαι ενταξει στις υποχρεωσεις μου και καλη με ολους για να μην τους δυσαρεστησω αλλα στο τελος βγαινω το αντιθετο?????:(

αχ ναι ! δεν ξέρεις πως σε καταλαβαίνω fly μου! πραγματικά! αλλά το λάθος νομίζω είναι στο ότι νοιάζομαστε για το αν θα στεναχωρηθούν οι άλλοι! απλά υπάρχει κι ένας εαυτός πίσω που πρέπει να τον κοιτάξεις ! εγώ, επειδή τα πέρασα και σήμερα πάλι, θα σου πω να μην δίνεις σημασία όσο κι αν νιώθεις άσχημα γι αυτό! δεν αξίζουν όλοι! ίσως πρέπει να το πάρουμε χαμπάρι αυτό.... ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Apro

Διάσημο μέλος

Ο Apro αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 41 ετών, επαγγέλεται Tatoo artist και μας γράφει απο Άγιος Ιωάννης Ρέντης (Αττική). Έχει γράψει 2,031 μηνύματα.
born again....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fly

Δραστήριο μέλος

Η Μαρια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 441 μηνύματα.
αχ ναι ! δεν ξέρεις πως σε καταλαβαίνω fly μου! πραγματικά! αλλά το λάθος νομίζω είναι στο ότι νοιάζομαστε για το αν θα στεναχωρηθούν οι άλλοι! απλά υπάρχει κι ένας εαυτός πίσω που πρέπει να τον κοιτάξεις ! εγώ, επειδή τα πέρασα και σήμερα πάλι, θα σου πω να μην δίνεις σημασία όσο κι αν νιώθεις άσχημα γι αυτό! δεν αξίζουν όλοι! ίσως πρέπει να το πάρουμε χαμπάρι αυτό.... ;)

προσπαθω παντα να τα συνδυαζω ετσι για να ναι ολοι ευχαριστημενοι και τλκ αυτη που παντα πιεζεται ειμαι εγω....εχεις δικιο καποιες φορες πρεπει να κοιταμε και λιγακι τον εαυτο μας....:/: (κ εγω ξανα σημερα :))
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mikaki04

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ξεχασμένες παραλίες αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αγρίνιο (Αιτωλοακαρνανία). Έχει γράψει 180 μηνύματα.
προσπαθω παντα να τα συνδυαζω ετσι για να ναι ολοι ευχαριστημενοι και τλκ αυτη που παντα πιεζεται ειμαι εγω....εχεις δικιο καποιες φορες πρεπει να κοιταμε και λιγακι τον εαυτο μας....:/: (κ εγω ξανα σημερα :))

καταλαβαίνω απόλυτα τι λες! απόλυτα! κι εγώ έτσι νόμιζα! ότι τα συνδιάζω! Ουσιαστικά συνδιάζω τις υποχρεώσεις μου με το να είναι αυτού καλά! ο εαυτός δεν υπάρχει πουθενά! όμως αν το σκεφτείς όσοι αξίζουν θα καταλάβουν! στην αρχή θα γκρινιάζουν κι έτσι όμως αργότερα θα υπάρξουν μερικοί που θα δεχθούν πως δεν έχεις 24 χέρια ! και αυτοί θα αξίζουν! α, απλά πες τους ότι δεν μπορείς να βοηθήσεις και έχεις δουλειά! ξέρω πως είναι δύσκολο! έτσι έλεγα κι εγώ! αλλά δεν είναι ακατόρθωτο! τώρα το παλεύω και νιώθω πολύ καλύτερα αλήθεια! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_Silence_

Διάσημο μέλος

Η _Silence_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,382 μηνύματα.
One day in the year of the fox,
When the bell began to ring,
It meant the time had come for one to go
To the temple of the king.

... https://www.youtube.com/watch?v=Zj3mKYASycg
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

JosefK

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μιχαήλ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Tatoo artist. Έχει γράψει 1,361 μηνύματα.
One day in the year of the fox,
When the bell began to ring,
It meant the time had come for one to go
To the temple of the king.

... https://www.youtube.com/watch?v=Zj3mKYASycg


:eek:

2η φορά που το τραγούδι που βάζεις είναι αυτό που ακούω στον υπολογιστή μου την ίδια στιγμή!

:worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_Silence_

Διάσημο μέλος

Η _Silence_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,382 μηνύματα.
:eek:

2η φορά που το τραγούδι που βάζεις είναι αυτό που ακούω στον υπολογιστή μου την ίδια στιγμή!

:worry:

:eek::eek::eek:......χαχαχαχα......:P:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_Silence_

Διάσημο μέλος

Η _Silence_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,382 μηνύματα.
Τελευταία επεξεργασία:
Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 7 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 16 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top