Σκέψεις... I

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Cherie

Δραστήριο μέλος

Η Cherie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 768 μηνύματα.
Το τι μπορεί να κάνει κάποιος για να τραβήξει την προσοχή είναι απίστευτο... Δεν είσαι το κέντρο του κόσμου και δν υπάρχει άνθρωπος που να μην έχει προβλήματα! Ξεκόλλα, βγες από το καβούκι σου, ζήσε!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tsarachaf

Περιβόητο μέλος

Ο Allah 1/3 MEΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,366 μηνύματα.
Τελεια ειναι!! Μακαρι να μπορουσα και εγω που οι υποχρεωσεις με κυνηγουν...:(:P

Εμενα μου δωσαν οι υποχρεωσεις ρεπο!!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,030 μηνύματα.
Χτες μάλλον δηλητηριάστηκα και αύριο πρέπει να πάω εκδρομή υποχρεωτικά. Πως βουλώνει ένας κώλος ΣΗΜΕΡΑ;;

Γιατροσόφι κανείς; Μη με πιάσει στο δρόμο αύριο...:mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gorgonokoritso

Πολύ δραστήριο μέλος

Η zenia.... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,328 μηνύματα.
ακομα χαλια εισαι??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Fashion designer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
Χτες μάλλον δηλητηριάστηκα και αύριο πρέπει να πάω εκδρομή υποχρεωτικά. Πως βουλώνει ένας κώλος ΣΗΜΕΡΑ;;

Γιατροσόφι κανείς; Μη με πιάσει στο δρόμο αύριο...:mad:

Υπάρχουν χάπια στο φαρμακείο. Πήγαινε (ή καλύτερα στείλε κάποιον άλλον) και άμα τους πεις το πρόβλημα θα στα δώσουν. Κάνουν δουλειά νομίζω.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tsarachaf

Περιβόητο μέλος

Ο Allah 1/3 MEΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,366 μηνύματα.
Χτες μάλλον δηλητηριάστηκα και αύριο πρέπει να πάω εκδρομή υποχρεωτικά. Πως βουλώνει ένας κώλος ΣΗΜΕΡΑ;;

Γιατροσόφι κανείς; Μη με πιάσει στο δρόμο αύριο...:mad:

Με ταπα???:P:P:P Ή αμα καταπιεις 5-6 πακετα τσιχλες??

Περα απο την πλακα... Δεν εχω ιδεα πως... Αλλα καλο θα ηταν να αποφυγεις τα πολλα φρουτα και τετοια, γιατι βοηθουν στην "καλη" λειτουργια του εντερου...;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gorgonokoritso

Πολύ δραστήριο μέλος

Η zenia.... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,328 μηνύματα.
σορρυ κι'ολας...
αλλα αντι να το βουλωσεις το εντερακι σου... δεν υπαρχει τιποτα να το ξεβουλωσεις??
κατι σαν το τουμποφλο βρε παιδι μου... :whistle::P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lacky

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Tουλίπα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 208 μηνύματα.
Υπαρχει ενα χαπακι, το περνεις και καθαρισες...:P Ζητα το στο φαρμακειο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

love_angel

Επιφανές μέλος

Η vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 11,721 μηνύματα.
καλο μηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηνα!!! σε ολους μας! :D


εδιτ: βαλντερακι περαστικουλιαααα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,030 μηνύματα.
ακομα χαλια εισαι??

Ναι ρε Γοργονίτσο... Αχ μ' έφαγες, μ' έφαγες... Και νιώθω καούρες και ανακάτεμα στο στομάχι... Κλασσική τροφική δηλητηρίαση δηλαδή... Όχι τώρα γαμώτο, όχι τώρα!:(:(:(

Έχω τσακίσει 2 Ercefuryl, ένα όταν κλείσαμε και ένα όταν ξύπνησα κι ακόμα νιώθω χάλια...

Υπαρχει ενα χαπακι, το περνεις και καθαρισες...:P Ζητα το στο φαρμακειο.

Immodium ναι, θενξ! Προμηθεύτηκα!:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lacky

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Tουλίπα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 208 μηνύματα.

Phoebe

Διακεκριμένο μέλος

Η Κομπάρσα α αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 7,312 μηνύματα.
Είναι φυσιολογικό να έχω γράψει ένα μάθημα, να το έχω περάσει με καλό βαθμό και όταν με ρωτάνε τι έβαλε ο καθηγητής ή τι έγραψα, εγώ να μην θυμάμαι τίποτα, να επικρατεί το απόλυτο κενό; :confused::worry:

Τελικά μάλλον έχουν δίκιο οτι ο εγκέφαλος διαγράφει οτι δεν θέλει να θυμάται! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,030 μηνύματα.
Δεν σε επιασε?:hmm:

Βασικά δε μ εχει ξαναπιάσει από τις 6 το πρωί ο πωπός, οπότε δεν το παίρνω ακόμα. Αν με πειράξει ως το βράδυ θα το πάρω. Μπορεί και προληπτικά αύριο πριν ξεκινήσω. Το immodium ούτως ή άλλως σταματάει την εντερική κίνηση, δεν γιατρεύει δηλαδή όπως το Ercefuryl που κάνει αντισηψία. Αυτά τα ξέρω από τον πατήρ που είναι της δουλειάς, απλά για να μη βάζω φάρμακα ήθελα κανα γιατροσόφι από σας, κανα αφεψηματάκι κλπ.

Εκείνο που με ενοχλεί τώρα είναι το στομάχι, νιώθω ένα απέραντο κενό, αλλά όχι το κενό της πείνας... Πήρα ένα φιλετάκι κοτόπουλο στεγνό να τσιμπήσω 2 μπουκίτσες! Μακάρι να στρώσω!:) Απλά αγχώνομαι από αυτό γτ έχω και το ταξίδι αύριο (νταξ στη χειρότερη δεν πάω, πληρωμένα είναι ούτως ή άλλως και έχω και όντως σοβαρό λόγο)


lacky, σ ευχαριστώ για το ενδιαφέρον, είσαι πολύ καλή.:D

(και τα άλλα παιδιά φυσικά:redface:)

Είναι φυσιολογικό να έχω γράψει ένα μάθημα, να το έχω περάσει με καλό βαθμό και όταν με ρωτάνε τι έβαλε ο καθηγητής ή τι έγραψα, εγώ να μην θυμάμαι τίποτα, να επικρατεί το απόλυτο κενό; :confused::worry:

Τελικά μάλλον έχουν δίκιο οτι ο εγκέφαλος διαγράφει οτι δεν θέλει να θυμάται! :P

Ισχύει Ινδικόν Φοιμπίδιον. Το πάθαινα κι εγώ, ειδικά σε ΤΕΛΕΙΩΣ άχρηστα μαθήματα ή σε μαθήματα που δεν ταίριαζαν στις αρέσκειές μου.:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tsarachaf

Περιβόητο μέλος

Ο Allah 1/3 MEΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,366 μηνύματα.
Αρχιζω να εχω πολυ σοβαρο προβλημα μου φαινεται...

Και δεν κανει... Δεν εχει κανεναν λογο να εμφανιστει...:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,030 μηνύματα.
Αρχιζω να εχω πολυ σοβαρο προβλημα μου φαινεται...

Και δεν κανει... Δεν εχει κανεναν λογο να εμφανιστει...:(

Περαστικά φιλαράκι, ότι και να ναι...:hug: (χωρίς το τρίψιμο η αγκαλιά)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

AntziWin

Διάσημο μέλος

Η Κουφό Χρυσόψαρο αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 2,096 μηνύματα.
Η ζωή δεν είναι ότι βλέπεις και ότι αγγίζεις, αλλά ότι αγαπάς και σκέφτεσαι..<3:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,030 μηνύματα.
Η ζωή δεν είναι ότι βλέπεις και ότι αγγίζεις, αλλά ότι αγαπάς και σκέφτεσαι..<3:)

Σκέψη: Αχ Άντζελα....


ΥΓ: Οι του chat ξέρετε... κατα τα πρότυπα του "Αχ Ελενάκι...." που έσπασε ταμεία στο US Box Office :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Σοφακι29785

Νεοφερμένος

Η Σοφια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, επαγγέλεται Αθλητής και μας γράφει απο Κιλκίς (Κιλκίς). Έχει γράψει 34 μηνύματα.
Δεν φοβάμαι τίποτα... Δεν ελπίζω σε τίποτα... Είμαι Ελεύθερος...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jj!

Τιμώμενο Μέλος

Ο jj! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος. Έχει γράψει 13,487 μηνύματα.
Καλό μήνα:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Με το δεξί μπήκε ο Οκτώβριος, σήμερα πήγαμε εκδρομή και συνάντησα κάτι φίλους μου, που πάνε λύκειο και κάτι άλλους, που πάνε σε άλλα γυμνάσια. Γενικά, όλα ήταν τέλεια:clapup:

@valder: Νομίζω ότι θα πρέπει να πιεις τσουκνίδα:)

Υλικά:

  • Τσουκνίδες
  • Νερό
  • Μπρίκι
  • Ηλεκτρική κουζίνα
Εκτέλεση:

Βάζουμε νερό στο μπρίκι και το βάζουμε να βράσει, όπως ακριβώς κάνουμε με το τσάι. Βάζουμε μερικά κλωνάρια από τσουκνίδα, μέσα στο μπρίκι (με γάντια φυσικά) και περιμένουμε μέχρι το νερό να πάρει ένα πρασινωπό χρώμα. Όταν πάρει αυτό το χρώμα, το αφέψημά μας είναι έτοιμο, από αυτό παίρνουμε μόνο το "ζουμί".

ΠΡΟΣΟΧΗ: Δεν έχει την καλύτερη δυνατή γεύση:mpliaks::mpliaks:

(Νομίζω ότι για το πρόβλημά σου είναι η τσουκνίδα. Αν είναι για άλλο πρόβλημα, δε φέρω καμία ευθύνη:pfff:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

venividivici

Τιμώμενο Μέλος

Η venividivici αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 23,236 μηνύματα.
https://www.scribd.com/doc/15567701/100-1000-
100 βότανα 1000 θεραπείες
για οποιοδήποτε πρόβλημα τα παλιά καλά γιατροσόφια...όχι μόνο του Valder
Διάρροια σελίδα 373 δεντρολίβανο, δυοσμος, μέντα, φασκομηλο, μοσχοκάρυδο, τσουκνίδα κλπκλπκλπ
επιπλέον
για το [γκου χου γκου χου....:P] μετα συγχωρήσεως "κόψιμο"
κλασικό είναι ο λαπάς με μπόλικο λεμονάκι
και η cocacola
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 13 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 16 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top