Σκέψεις... I

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

element skate

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Βρασιδας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Λιχτενστάιν (Ευρώπη). Έχει γράψει 950 μηνύματα.
και τι εγινε που ειναι 8?που θα αρχισουν τα σχολεια ελα μωρε σιγα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Fashion designer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
Όχι ρε.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MissKit

Επιφανές μέλος

Η Bastet 1/3 ΜΕΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μελισσοκόμος και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,568 μηνύματα.
Έρχεται η Παρασκευή.. Άντε να δούμε τι θα κάνουμε. :worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maria_lulu

Επιφανές μέλος

Η Mαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 8,475 μηνύματα.
παλι αγγλικα.............
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Fashion designer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Rewial

Ειναι απο εκεινες τις φορες που θελεις να βγεις εξω και να φωναξεις η ζωη ειναι υπεροχη,ειστε ολοι υπεροχοι,ολο το συμπαν ειναι υπεροχο!καμια φορα η ζωη(λιγες φορες) ειναι πολυ γενναιοδωρη με καποιους.Επιτελους μια φορα ειμαι εγω ο καποιος.


(:

αυτά είναι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mariza_93

Δραστήριο μέλος

Η mariza_93 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 770 μηνύματα.
Γίναμε σκλάβοι δέκα τυπάκων ...που τον πλανήτη τον κρεμάνε σαν μπρελόκ
θερίζουν πλούτη και σπέρνουν πείνα...θέλουν να δουν να φτύνουμε αίμα στη ρουτίνα ....νοιάζονται τόσο για τα παιδιά σου
τους ψηφοφόρους που ʼχεις μέσα στην κοιλιά σου...θα τους σπουδάσουν, δουλειά να πιάσουν....και με ρουσφέτια υποκλίσεις να χορτάσουν.

Μα εγώ θα ζήσω μέσα στη μέρα...θέλω τα χέρια να σηκώνω στον αέρα
θέλω τον ήλιο και οξυγόνο...κι αυτό το μέλλον με ελπίδα νʼ ανταμώνω....θέλω οξυγόνο, θέλω να ζήσω, θέλω να ζήσω, θέλω να ζήσω.

Κι άμα τα πάρω, θα πάρω φόρα....θα σας ρημάξω στις κλοτσιές στην ανηφόρα
άμα τα πάρω, δε θα μπορέσουν δυο διμοιρίες από Μ.Α.Τ. να με βολέψουν...κι έτσι πλανιέμαι, έτσι ξεχνιέμαι....
κρύβομαι μέσα μου και κάνω πανικό...έτσι πλανιέμαι, έτσι ξεχνιέμαι....τη φαντασία μου χορεύω στο κενό.

Αξιοπρέπεια κι αρχές λείπουν ταξίδι ...και την καρδιά μας που διψά ποτίζουν ξίδι
ματαιόδοξοι μασόνοι κυβερνάνε ρε...μα οι μεγάλοι χορηγοί που πολύ μας αγαπάνε
θα μας γλιτώσουν, είναι σπουδαίοι...θα μας αφήσουν να ρημάξουμε στα βράχια τελευταίοι
δημοκρατία κι αξιοκρατία...πλέον πωλούνται σε πανέρια σʼ ευκαιρία
μα εμείς πονάμε αυτό τον τόπο...σφίγγουμε δόντια και λουριά για την Ελλάδα, ρε γαμώ το
νομίζουνε ποτέ δε θα μιλάμε, ...όμως τα πρόβατα τους λύκους θα τους φάνε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maria....

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 1,970 μηνύματα.
Άντε να έρθει το Σαββατοκύριακο.... :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maria_lulu

Επιφανές μέλος

Η Mαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 8,475 μηνύματα.
και μετα η δευτερα...:cry_x::cry_x::cry_x::cry_x::cry_x::cry_x::cry_x::cry_x::cry_x::cry_x::cry_x:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kate! =]

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η kate! =] αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 367 μηνύματα.
θελω να τον παρω τιλεφωνο...αλλα δεν γινεται...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eileen

Τιμώμενο Μέλος

Η Athena (1/3 ΜΕΤΣ) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,414 μηνύματα.
Να μην τον πάρεις εσύ τηλέφωνο...
Ας ρίξει εκείνος τον εγωισμό του και να σου τηλεφωνήσει!;)
Δεν καταλαβαίνω γιατί εμείς πρέπει να κάνουμε τις πρώτες κινήσεις πάντα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kate! =]

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η kate! =] αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 367 μηνύματα.
γι αυτο δεν τον παιρνω εγω τλφ γιατι εχω ριξει πολλες φορες τον εγωισμο μου!!
αλλα ξερω οτι εκεινος δεν θα παρει...:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eileen

Τιμώμενο Μέλος

Η Athena (1/3 ΜΕΤΣ) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,414 μηνύματα.
Γιατί να μην σε πάρει εκείνος??
Τότε αναρωτήσου... Αξίζει πραγματικά κάποιος που δεν καταδέχεται να σε πάρει τηλ?
Βέβαια οκ, αν έκανες κάτι εσύ, θα πρέπει να πάρει εσύ τηλ, αλλά αν μαλώσατε έτσι στο άσχετο μην πάρεις...

Μπορώ να σου κάνω παρέα αν θέλεις... Ούτε εγώ παίρνω και άντε! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Fashion designer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
Η βρώμα του σώματος,φεύγει με ένα μπάνιο.
Η βρώμα της πιάτσας,φεύγει με ένα ξεκαθάρισμα.
Η βρώμα του συστήματος,φευγει με μια επανάσταση.
Η βρώμα της ψυχης μένει για πάντα.

Τι λένε ρε σήμερα;
Όλγα, φταίει ο έρωτας; :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

JosefK

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μιχαήλ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Tatoo artist. Έχει γράψει 1,361 μηνύματα.
Μικρό μου πόνυ,
ο κόσμος τελειώνει...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chemwizard

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, επαγγέλεται Χημικός και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 3,379 μηνύματα.

Apro

Διάσημο μέλος

Ο Apro αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 41 ετών, επαγγέλεται Tatoo artist και μας γράφει απο Άγιος Ιωάννης Ρέντης (Αττική). Έχει γράψει 2,031 μηνύματα.
βαρέθηκα τις καλημέρες, βαρέθηκα τα ευχαριστώ, βαρέθηκα τις καλοσύνες, βαρέθηκα τη βαρεμάρα, βαρέθηκα εσένα, βαρέθηκα εμένα, βαρέθηκα την κάθε μέρα που πέρασε και αυτή που θα έρθει....
καμμιά αλλαγή στο πρόγραμμα...; :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_Silence_

Διάσημο μέλος

Η _Silence_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,382 μηνύματα.
πολλη βαρεμαρα ρε Apro τι γινεται εδω περα ....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Apro

Διάσημο μέλος

Ο Apro αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 41 ετών, επαγγέλεται Tatoo artist και μας γράφει απο Άγιος Ιωάννης Ρέντης (Αττική). Έχει γράψει 2,031 μηνύματα.
πολλη βαρεμαρα ρε Apro τι γινεται εδω περα ....

αν δε μπορείς να ξεφύγεις, έστω για λίγο από τον εαυτό σου, αυτό συμβαίνει....
είναι πολλοί αυτοί, που είναι στη θέση μου και δε μπορούν απλά να ξεφύγουν....
όχι γιατί δε θέλουν, απλά γιατί δε μπορούν.... και αυτό οξύνει τα πράγματα αρκετά....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_Silence_

Διάσημο μέλος

Η _Silence_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,382 μηνύματα.
δυστηχως Apro δεν υπαρχει δεν μπορω αλλα δεν θελω και δεν υπαρχει τπτ που σε καταπιεζει και σε πνιγει που δεν μπορεις να το λυσεις η τουλαχιστον να το ελαχιστοποιησεις ~~~
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Apro

Διάσημο μέλος

Ο Apro αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 41 ετών, επαγγέλεται Tatoo artist και μας γράφει απο Άγιος Ιωάννης Ρέντης (Αττική). Έχει γράψει 2,031 μηνύματα.
δυστηχως Apro δεν υπαρχει δεν μπορω αλλα δεν θελω και δεν υπαρχει τπτ που σε καταπιεζει και σε πνιγει που δεν μπορεις να το λυσεις η τουλαχιστον να το ελαχιστοποιησεις ~~~

είναι πολύ απλά λόγια αυτά....
δυστυχώς αυτά, δεν αντιπροσωπεύουν πάντα την πραγματικότητα και αυτή δε βρίσκεται μέσα σε αυτά, αλλά κάπου εκεί έξω....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 12 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 16 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top