Σκέψεις... I

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.
Ειρήνη, έλα στον μπόρατ...:P :panwkatw: :huglove:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kazmir84

Δραστήριο μέλος

Ο kazmir84 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 516 μηνύματα.
Έλεος... Τι άλλο θα ακούσω?! Λέω για δυο παιδιά, ούτε τα ξέρει, ούτε ξέρει καλά, καλά τι λέω και έχει το θράσσος να νομίζει ότι ασχολούμαι μαζί της, μετά απ' ότι μου έχει κάνει κιόλας. Καλά ποια νομίζει ότι είναι πια?! Έλεος. Και μετά μιλάμε για ωριμότητα. Τι γνώμη μου την κρατάω για μένα κοριτσάκι, αν ποτέ θες να την μάθεις μπορείς να με ρωτήσεις, άλλο αν δεν θα σου αρέσουν καθόλου αυτά που θα πω βέβαια. Απλά για τελευταία φορά σταμάτα να με υποτιμάς. Δεύτερη φορά που συγχωρώ, ε την τρίτη θα σε πάρει και θα σε σηκώσει. Με συγχίσες πάλι σήμερα... Αϊ στο δι@ολο. Ότι θυμάσαι χαίρεσαι πραγματικά όμως. Λες κι είσαι το κέντρο του σύμπαντος.:mad::mad::mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Το πλοίο θα σαλπάρει για λιμάνια ξέεεναααααα, για λιμάνια ξέναααααααααααα.... :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ghelly

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ghelly αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,188 μηνύματα.
Ο αποπάνω και το βαπόρι από την Περσία:P:P:P


Αχ πόσο θέλω να τον γδάρω:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Ο αποπάνω και το βαπόρι από την Περσία:P:P:P


Αχ πόσο θέλω να τον γδάρω:redface:
Εμένα; :bleh:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ghelly

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ghelly αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,188 μηνύματα.
Όχι καλέ, δεν κινδυνεύεις (ακόμα):P:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Έχουμε πάθει χοντρή ζημιά λέμε.. :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mitsos The Great

Διάσημο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Βαρθολομιό (Ηλεία). Έχει γράψει 2,165 μηνύματα.
Yeeees
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hunter

Περιβόητο μέλος

Ο Θοδωρής αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 53 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 6,241 μηνύματα.
γιατι μετα απο μια τοσο τελεια ημερα και νυχτα, πρεπει να γυρναω στην μουρμουρα και την μιζερια;

Βαρεθηκα.............
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
:(:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Γιατι μια Κυριακη με ηλιο πρεπει να συνδιαστει με παραλια και οχι με βολτα η και τα δυο;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

travel_lover

Διάσημο μέλος

Η travel_lover αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,202 μηνύματα.
άρχισα να γράφω το ημερόλογιό σου... το ξέρω θα με καταλάβεις όταν έρθει η ώρα. για την ώρα σε αφήνω να ηρεμήσεις κ να ηρεμήσω κ γω. μακάρι να ήξερα που είσαι κ τι σκέφτεσαι, αλλά θα κρατηθώ μέχρι το βράδυ για να σου πω μια καληνύχτα μετά από μια ακόμα μέρα θλίψης, αλλά φτιάχνω το δωράκι σου κ ξέρω ότι θα χαμογελάσεις, μου το είπες άλλωστε στον ύπνο σου όσο κοιμόσουν στην αγκαλιά μου προχτές τα χαράματα, όσο η μαμά σου μας χάζευε κ μου έκανε νοήματα, όσο έπαιζε η κιθάρα από τον τρελό, όσο σου ψιθύριζα ότι όποιοι κ αν περάσουν από την ζωή μας είναι κολλήματα, που απλά αφήνουν μια γεύση εμπειρίας στο στόμα κ ένα χαμόγελο ή μια θλίψη που όμως μας κάνει πλούσιους...
γιατί όμως έπρεπε να σπαράξω στην αγκαλιά σου για να καταλάβεις ότι ότι έχω κάνει δεν έχει πάρει την ευαισθησία μου μακριά;:'(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Μπα, δεν είναι για μένα αυτά...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vkey

Επιφανές μέλος

Η Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 8,253 μηνύματα.
Χθες πραγματοποίησα μια επιθυμία μου...μια φαντασίωση μου... κάτι που ήθελα από καιρό να το ζήσω και τα έφερε έτσι η μοίρα (; ) και το έκανα...
Σήμερα πρέπει να είμαι χαρούμενη που τα κατάφερα...αλλά ακόμα μια φορά είσαι στην σκέψη μου και μου τα χαλάς όλα... :worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

underwater

Περιβόητο μέλος

Η underwater αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,343 μηνύματα.
Είμαι χαζή που ακόμα τον σκέφτομαι; Που μου λείπει; Να μπορούσα να χαρώ το τώρα! Να ερωτευόμουν αύριο. Αλλά είναι τόσο δύσκολο!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Είμαι χαζή που ακόμα τον σκέφτομαι; Που μου λείπει; Να μπορούσα να χαρώ το τώρα! Να ερωτευόμουν αύριο. Αλλά είναι τόσο δύσκολο!
Ναι είσαι. :P



Once again: ξεκόλλα κι απόλαυσε την ελευθερία σου. :):)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hunter

Περιβόητο μέλος

Ο Θοδωρής αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 53 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 6,241 μηνύματα.
α παω η να μην παω; :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ghelly

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ghelly αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,188 μηνύματα.
ο απαπάνω γιατί άραγε αναρωτιέται?:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hunter

Περιβόητο μέλος

Ο Θοδωρής αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 53 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 6,241 μηνύματα.
η αποπανω εχει ενα δικιο..........
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vkey

Επιφανές μέλος

Η Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 8,253 μηνύματα.
Η από κάτω μπορεί να μάθει για ποιο πράγμα αναρωτιέται ο από πάνω :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 16 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top