Σκέψεις... I

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

JaneWin

Διάσημο μέλος

Η JaneWin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,240 μηνύματα.
Ουτε εγω βλεπω τα αστερια...:'(
Μα να εχει σημερα συννεφα.....:mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

roseberry

Διάσημο μέλος

Η roseberry αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,130 μηνύματα.
το ιδιο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

glukoula

Νεοφερμένος

Η glukoula αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 5 μηνύματα.
Αν αξίζει να το κάνεις, αξίζει και να το παρακάνεις!! ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Νευρολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,089 μηνύματα.
Πάω να κάνω ένα μπανάκι στην θάλασσα. Από τα τελευταία που μου μένουν.
Βαρύς Χειμώνας έρχεται μακρύς καιρός κοντεύει και η ψυχή παρακαλά το σώμα να νυστεύει. Νύχτα μεγάλη νύχτωσε σκοτάδι της αβίσου γυρεύει φάρο η καρδιά το φως του παραδείσου.
Λίγο πριν την θύελλα ο άνεμος κοπάζει, να βγει η ψυχη στην θάλασσα τον κύμα την αρπάζει.
:( Καλό Χειμώνα να έχουμε :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Angie_Ann

Διάσημο μέλος

Η Angie_Ann αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,330 μηνύματα.
'Ηταν 'ενα μικρό καράβι, ήταν ενά μικρό καράβι,
που ήταν α-α-α-αταξιδευτό, που ήταν α-α-α-αταξιδευτό, οε οε οε οεεεεεεεε

:D:redface:

Η ζωή είναι ωραία ρε, άστε τις καταθλίψεις και χαρείτε! :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aporw

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Σιμώνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Τουριστικά και μας γράφει απο Νέα Σμύρνη (Αττική). Έχει γράψει 1,053 μηνύματα.
Μια ζωη περιμενω..μα δεν γινονται θαυματα...:(:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jj!

Τιμώμενο Μέλος

Ο jj! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος. Έχει γράψει 13,487 μηνύματα.
Πάω να κάνω ένα μπανάκι στην θάλασσα. Από τα τελευταία που μου μένουν.
Βαρύς Χειμώνας έρχεται μακρύς καιρός κοντεύει και η ψυχή παρακαλά το σώμα να νυστεύει. Νύχτα μεγάλη νύχτωσε σκοτάδι της αβίσου γυρεύει φάρο η καρδιά το φως του παραδείσου.
Λίγο πριν την θύελλα ο άνεμος κοπάζει, να βγει η ψυχη στην θάλασσα τον κύμα την αρπάζει.
:( Καλό Χειμώνα να έχουμε :(

Βάλθηκες να καταστρέψεις το καλοκαίρι μας:P Επίσης, παίρνεις το laptop, στην παραλία;:worry:

Παιδιά, καλό καλοκαίρι να 'χουμε. Με πολλές βουτιές:D:D:D:D:D:D:D:clapup::clapup::clapup::clapup::clapup::clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aporw

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Σιμώνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Τουριστικά και μας γράφει απο Νέα Σμύρνη (Αττική). Έχει γράψει 1,053 μηνύματα.
Βάλθηκες να καταστρέψεις το καλοκαίρι μας:P Επίσης, παίρνεις το laptop, στην παραλία;:worry:

Παιδιά, καλό καλοκαίρι να 'χουμε. Με πολλές βουτιές:D:D:D:D:D:D:D:clapup::clapup::clapup::clapup::clapup::clapup:

Μα καταλαβε το! τελειωνει το καλοκαιρι!:mad::mad::P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mariza_93

Δραστήριο μέλος

Η mariza_93 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 770 μηνύματα.
έχετε βαλθεί όλοι σας(και πρωτος ο φοκος) να μου χαλάσετε αυτή την καλοκαιρινή διάθεση για τις 15 μέρες που απέμειναν.....που εμείς τις βλέπουμε σαν ένα μηνά .....αμάν πια!!!!!
καλοκαίρι είναι χαρείτε το
:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aporw

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Σιμώνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Τουριστικά και μας γράφει απο Νέα Σμύρνη (Αττική). Έχει γράψει 1,053 μηνύματα.
έχετε βαλθεί όλοι σας(και πρωτος ο φοκος) να μου χαλάσετε αυτή την καλοκαιρινή διάθεση για τις 15 μέρες που απέμειναν.....που εμείς τις βλέπουμε σαν ένα μηνά .....αμάν πια!!!!!
καλοκαίρι είναι χαρείτε το
:D

Τι ακριβως να χαρουμε?? :mad:
Την ελεεινη ζεστη, την υγρασια ή τα μπανια που δεν κανουμε??:mad::mad:

:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mariza_93

Δραστήριο μέλος

Η mariza_93 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 770 μηνύματα.
Τι ακριβως να χαρουμε?? :mad:
Την ελεεινη ζεστη, την υγρασια ή τα μπανια που δεν κανουμε??:mad::mad:

:P
εεεεεεε καλα με επεισες :pfff::whatever:........τουλάχιστον αφήστε εμάς που δεν κάναμε ακόμα διακοπές να νιώθουμε οτι ειναι ιουλιος......
γιατι και χειμωνας να έρθει εμείς καλοκαίρι θα το κάνουμε.........
κανε το χειμώνα καλοκαιριιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι..........:P:D:D:D:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jj!

Τιμώμενο Μέλος

Ο jj! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος. Έχει γράψει 13,487 μηνύματα.
Μα καταλαβε το! τελειωνει το καλοκαιρι!:mad::mad::P
Εγώ, όμως δε θέλω να τελειώσει. Δεν έχω πάει στη θάλασσα, ακόμη:cry_x::cry_x::cry_x::cry_x::cry_x::cry_x:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mariza_93

Δραστήριο μέλος

Η mariza_93 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 770 μηνύματα.
Εγώ, όμως δε θέλω να τελειώσει. Δεν έχω πάει στη θάλασσα, ακόμη:cry_x::cry_x::cry_x::cry_x::cry_x::cry_x:
μα καλοκαίρι είναι ακομααααααααααααααααααααα :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jj!

Τιμώμενο Μέλος

Ο jj! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος. Έχει γράψει 13,487 μηνύματα.
μα καλοκαίρι είναι ακομααααααααααααααααααααα :P
Γι' αυτό δε θέλω να τελειώσει:clapup::clapup:;);)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

element skate

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Βρασιδας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Λιχτενστάιν (Ευρώπη). Έχει γράψει 950 μηνύματα.
μα καλοκαίρι είναι ακομααααααααααααααααααααα :P

μαριζα γιατι δε το παραδεχεσαι τελιωσε το καλοκαιρι παει να ηταν και αλλο σε λιγο μπαινει φθινωπορο χειμωνας χιονια παει το καλοκαιρι:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mariza_93

Δραστήριο μέλος

Η mariza_93 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 770 μηνύματα.
Γι' αυτό δε θέλω να τελειώσει:clapup::clapup:;);)
:P
μαριζα γιατι δε το παραδεχεσαι τελιωσε το καλοκαιρι παει να ηταν και αλλο σε λιγο μπαινει φθινωπορο χειμωνας χιονια παει το καλοκαιρι:clapup:
γιατί δεν θέλω να τελειώσει.........https://www.youtube.com/watch?v=aBGYleLRWnQ&feature=related
άκου και λίγο ποιότητα να μαθαίνεις.....:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jj!

Τιμώμενο Μέλος

Ο jj! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος. Έχει γράψει 13,487 μηνύματα.
μαριζα γιατι δε το παραδεχεσαι τελιωσε το καλοκαιρι παει να ηταν και αλλο σε λιγο μπαινει φθινωπορο χειμωνας χιονια παει το καλοκαιρι:clapup:
Σύμφωνα με το Ιουλιανό ημερολόγιο, το καλοκαίρι τελειώνει στις 20 Σεπτεμβρίου:clapup::clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mariza_93

Δραστήριο μέλος

Η mariza_93 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 770 μηνύματα.
Σύμφωνα με το Ιουλιανό ημερολόγιο, το καλοκαίρι τελειώνει στις 20 Σεπτεμβρίου:clapup::clapup:
αυτο δεν το χα σκεφτεί ουτε εγω....:eek:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

JennyV

Δραστήριο μέλος

Η JennyV αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 735 μηνύματα.
https://www.odditieszone.com/funny-caricatures-of-celebrities bouhahahahaha!!

μα πείτε! δεν είναι φοβερα??!!! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gorgonokoritso

Πολύ δραστήριο μέλος

Η zenia.... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,328 μηνύματα.
εγω παντως ειμαι στο χωριο μου που κανει ψυχρα...
μαλιστα το βραδυ κοιμηθηκα με σεντονι και κουβερτακι...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 3 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 16 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top