Σκέψεις... I

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

self-instructive depressing

Περιβόητο μέλος

Ο self-instructive depressing αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 6,397 μηνύματα.
Sid, Αφιερωμένο :flowers: (πλαστικό, χρώμα στρόγγυλο, σχήμα κόκκινο :P)
αν μου ξαναφιερώσεις κιάμο , θα φύγω στα αλήθεια :(
έχω λεπτά αισθήματα
θέλω χριστίνα κολέτσα :/:

Αντιο αγαπη διχασμενη, αντιο αγαπη δυνατη, δεν εχει συνορα η φυγη...
Πουλα με λοιπον στο ξαναλεω, πουλα με για λιγη σιγουρια ,πουλα με πολυ φθηνα δεν ξερω, ισως αυριο να ειναι αργα...
πήρα και εγώ το <<μπεστ οφ πυξ λαξ>> , συγκροτηματάρα :)

Και εδώ.. Αχ δεν τη μπορώ αυτή τη ζέστη!!! Θέλω βροχήήήήήήήή και κρύο!! :redface:
κλικ

την πλησίασα και άρχισα να την χαιδεύω. Κάθησα εκεί αρκετά λεπτά και τη χάιδευα, μετά τριβόταν στα πόδια μου όταν πήγα να φύγω. Μα τι όμορφα ζώα και πόσο καθαρά και αθόρυβα, ούτε σάλια

:confused:
ε υπάρχει ένα σχετικό subforum , δεν είναι ανάγκη να επεκταθείς εδώ :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.

Eileen

Τιμώμενο Μέλος

Η Athena (1/3 ΜΕΤΣ) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,414 μηνύματα.
To Κλικ σε εσένα σιδ..
Άντε τσοφ που λέει και η roseberry!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

love_angel

Επιφανές μέλος

Η vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 11,721 μηνύματα.
Και εδώ.. Αχ δεν τη μπορώ αυτή τη ζέστη!!! Θέλω βροχήήήήήήήή και κρύο!! :redface:

αχ πως φαινεται οτι εισαι καρκινακι μικρηηηη! :bigarmhug
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eileen

Τιμώμενο Μέλος

Η Athena (1/3 ΜΕΤΣ) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,414 μηνύματα.

tsarachaf

Περιβόητο μέλος

Ο Allah 1/3 MEΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,366 μηνύματα.
Οχι αλλα ζωδιααααααααααααααααααααα!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eileen

Τιμώμενο Μέλος

Η Athena (1/3 ΜΕΤΣ) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,414 μηνύματα.
Χμμμ... Τι ζώδιο είσαι εσύ???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

love_angel

Επιφανές μέλος

Η vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 11,721 μηνύματα.
καρκινακι και γω ντε! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tsarachaf

Περιβόητο μέλος

Ο Allah 1/3 MEΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,366 μηνύματα.
να το βρεις μονη σου...... ποτε εχω γενεθλια ξερεις


αλλααααααααααααα.... δεν ρωταγες εμενα ε??????????:redface::redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eileen

Τιμώμενο Μέλος

Η Athena (1/3 ΜΕΤΣ) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,414 μηνύματα.
καρκινακι και γω ντε! :P

Το ξέρω, αφού νομίζω το λέγαμε στα Ζώδια...:redface:

να το βρεις μονη σου...... ποτε εχω γενεθλια ξερεις


αλλααααααααααααα.... δεν ρωταγες εμενα ε??????????:redface::redface:

Καλέ μου εσένα ρωτούσα.. Και ναι, ξέρω πότε έχεις γενέθλια... Απλά δεν ξέρω ποιο ζώδιο είναι τότε.:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
Εδώ και πόση ώρα ψάχνω ένα συγκεκριμένο θέμα αλλά δεν το βρίσκω. :no:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tsarachaf

Περιβόητο μέλος

Ο Allah 1/3 MEΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,366 μηνύματα.
Χαιρομαι που δεν ξερεις τα ζωδια........

Τοξωτης ειμαι...:P

Εδώ και πόση ώρα ψάχνω ένα συγκεκριμένο θέμα αλλά δεν το βρίσκω. :no:

search εκανες???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eileen

Τιμώμενο Μέλος

Η Athena (1/3 ΜΕΤΣ) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,414 μηνύματα.

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.
Πρέπει να φύγεις ρημάδα πραγματική.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

JaneWin

Διάσημο μέλος

Η JaneWin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,240 μηνύματα.
Ποτε κιολας αρχισε το καινουριο παλερμο???:'(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
Σκέψη 1: Αξίζει να δώσω μία ακόμα ευκαιρία; :hmm:

Σκέψη 2: Το forum σέρνεται. :mad:

Σκέψη 3: Όπως στρώνει ο καθένας κοιμάται. :pfff:

Σκέψη 4: Σκέφτομαι πολύ τελευταία. :eek::P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Morelo

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Morelo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 1,475 μηνύματα.
Σκέψη 1: Αξίζει να δώσω μία ακόμα ευκαιρία; :hmm:

Σκέψη 2: Το forum σέρνεται. :mad:

Σκέψη 3: Όπως στρώνει ο καθένας κοιμάται. :pfff:

Σκέψη 4: Σκέφτομαι πολύ τελευταία. :eek::P

Ολοι αξιζουμε μια 2η ευκαιρια!:redface:

ειμαι στο παλερμο και καλα καλα δεν ξερω πως παιζεται... αυτους τους κανονες τους εχω διαβασει 50 φορες αλλα τα ξεχναω συνεχεια :confused::P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
Ολοι αξιζουμε μια 2η ευκαιρια!:redface:

ειμαι στο παλερμο και καλα καλα δεν ξερω πως παιζεται... αυτους τους κανονες τους εχω διαβασει 50 φορες αλλα τα ξεχναω συνεχεια :confused::P
Εσείς ίσως, αυτός αμφιβάλλω. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

JaneWin

Διάσημο μέλος

Η JaneWin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,240 μηνύματα.
Ολοι αξιζουμε μια 2η ευκαιρια!:redface:

ειμαι στο παλερμο και καλα καλα δεν ξερω πως παιζεται... αυτους τους κανονες τους εχω διαβασει 50 φορες αλλα τα ξεχναω συνεχεια :confused::P

:thumbup:

Λογικα ειναι επειδη δεν τους καταλαβες....(μην ανησυχεις κανενας δεν τους καταλαβαινει):P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

blue_butterfly

Τιμώμενο Μέλος

Η Ριρίκα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 25,456 μηνύματα.
Γιατί ποτέ δεν σκέφτηκες τι ήσουνα για μένα
γιατί ποτέ δεν έψαξες να βρεις
που έκρυβα τα όνειρα που έκανα για σένα
και το κουράγιο για να τραγουδώ

Γιατί ποτέ δεν ένιωσες τι ήσουνα για μένα
γιατί ποτέ δεν ένιωσες γιατί
κι αν η καρδια μου θάλασσα με κύμα ταραγμένη
βρήκα τη δύναμη να τραγουδώ

Πώς σ' αγαπώ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 2 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 16 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top