Σκέψεις... I

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

aporw

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Σιμώνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Τουριστικά και μας γράφει απο Νέα Σμύρνη (Αττική). Έχει γράψει 1,053 μηνύματα.
Θελω να λυποθυμισω απο την νυστα...:(:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eileen

Τιμώμενο Μέλος

Η Athena (1/3 ΜΕΤΣ) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,414 μηνύματα.
Τα βράδια έχει τόση ζέστη που δεν μπορώ να κοιμηθώ!!!
:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DrStrangelove

Περιβόητο μέλος

Ο DrStrangelove αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μοντέλο. Έχει γράψει 5,311 μηνύματα.
χθες είδα έξω από ένα σπίτι μια πανέμορφη γάτα, την πλησίασα και άρχισα να την χαιδεύω. Της είχαν φορέσει λουράκι και μια χάντρα, μα τόσο όμορφη, καφέ με άσπρο και κάτι πανέμορφα μάτια σαν τιρκουάζ. Κάθησα εκεί αρκετά λεπτά και τη χάιδευα, μετά τριβόταν στα πόδια μου όταν πήγα να φύγω. Μα τι όμορφα ζώα και πόσο καθαρά και αθόρυβα, ούτε σάλια, ούτε γάβγισμα ούτε λαχάνιασμα όπως τα σκυλιά. Σκέφτομαι εδώ και καιρό να πάρω μια γάτα, αλλά δεν θέλω να περάσω τον πόνο της απώλειας πάλι όπως με τα σκυλιά μου. Μόνο αυτό με συγκρατεί, πόσο να ζουν κι αυτές ; 13-14 χρόνια και μετά πάπαλα. Ενώ τα καθίκια οι άνθρωποι ζουν 80-90 ενώ στους περισσότερους αξίζουν πολύ λιγότερα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aporw

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Σιμώνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Τουριστικά και μας γράφει απο Νέα Σμύρνη (Αττική). Έχει γράψει 1,053 μηνύματα.
χθες είδα έξω από ένα σπίτι μια πανέμορφη γάτα, την πλησίασα και άρχισα να την χαιδεύω. Της είχαν φορέσει λουράκι και μια χάντρα, μα τόσο όμορφη, καφέ με άσπρο και κάτι πανέμορφα μάτια σαν τιρκουάζ. Κάθησα εκεί αρκετά λεπτά και τη χάιδευα, μετά τριβόταν στα πόδια μου όταν πήγα να φύγω. Μα τι όμορφα ζώα και πόσο καθαρά και αθόρυβα, ούτε σάλια, ούτε γάβγισμα ούτε λαχάνιασμα όπως τα σκυλιά. Σκέφτομαι εδώ και καιρό να πάρω μια γάτα, αλλά δεν θέλω να περάσω τον πόνο της απώλειας πάλι όπως με τα σκυλιά μου. Μόνο αυτό με συγκρατεί, πόσο να ζουν κι αυτές ; 13-14 χρόνια και μετά πάπαλα. Ενώ τα καθίκια οι άνθρωποι ζουν 80-90 ενώ στους περισσότερους αξίζουν πολύ λιγότερα.

Σαν μαμα γατας (γατου για την ακριβεια:P) θα σε παροτρυνα να παρεις μια!:) ειναι απιστευτη η συμβιωση μαζι τους!:) Τρυφερες οταν πρεπει και ανεξαρτητες οταν πρεπει!:) Βεβαια εχοντας εσυ στο παρελθον σκυλακια θα δεις μεγαλη διαφορα! ειναι τελειως διαφορερικα ζωακια και χαρακτηρες! εχουν τελειως διαφορετικες αναγκες με κοινο παρανομαστη μονο την αγαπη!:redface:
Απλα δεν εχεις το αγχος για απλα καθημερινα πραγματα οπως να το πας βολτα, να το κανεις μπανιο, να κανει θορυβο και να τον ακουσει η μιση πολυκατοικια και τετοια!:P:redface: Επισης να σου πω οτι μια γατα εχει μεσω ορο ζωης τα 15-16 χρονια..

Η επιλογη δικη σου!:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eileen

Τιμώμενο Μέλος

Η Athena (1/3 ΜΕΤΣ) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,414 μηνύματα.
Αρχίζει το Παλέρμο!!!!!:clapup: :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

blue_butterfly

Τιμώμενο Μέλος

Η Ριρίκα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 25,456 μηνύματα.
Αντιο αγαπη διχασμενη, αντιο αγαπη δυνατη, δεν εχει συνορα η φυγη...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aporw

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Σιμώνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Τουριστικά και μας γράφει απο Νέα Σμύρνη (Αττική). Έχει γράψει 1,053 μηνύματα.

mariza_93

Δραστήριο μέλος

Η mariza_93 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 770 μηνύματα.
https://cnf.e-steki.gr/showthread.php?t=64723&page=22
εδώ αν θες δήλωσε συμμετοχή......ίσα που προλαβαίνεις! ε φοκο? :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eileen

Τιμώμενο Μέλος

Η Athena (1/3 ΜΕΤΣ) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,414 μηνύματα.
Αχ ωραία!!!!!!!!!!! :clapup:
μαζευόμαστε πολλοίίίίίί
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tsarachaf

Περιβόητο μέλος

Ο Allah 1/3 MEΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,366 μηνύματα.
Μουαχαχαχαχαχαχα... Περισσοτερα προβατα για σφαγη..........

Εν τω μεταξυ ακομη δεν ξερουμε ποιοι ειναι οι δολοφονοι οποτε τζαμπα χαιρομαι αλλα klein...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eileen

Τιμώμενο Μέλος

Η Athena (1/3 ΜΕΤΣ) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,414 μηνύματα.
Κοίτα, εμείς και αν δεν είμαστε δολοφόνοι θα σκοτώνουμε τους πολίτες!!!
Είσαι???? Έτσι στο άκυρο, θα μπλοφάρουμε τρελά όπως και ο Καρακώστας στην κατάλειψη!!!! :P :P :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tsarachaf

Περιβόητο μέλος

Ο Allah 1/3 MEΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,366 μηνύματα.
Κοίτα, εμείς και αν δεν είμαστε δολοφόνοι θα σκοτώνουμε τους πολίτες!!!
Είσαι???? Έτσι στο άκυρο, θα μπλοφάρουμε τρελά όπως και ο Καρακώστας στην κατάλειψη!!!! :P :P :P

Ειμαι... Αλλα τωρα που το εγραψες εδω πιστευεις οτι δεν θα μας παρουν χαμπαρι??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eileen

Τιμώμενο Μέλος

Η Athena (1/3 ΜΕΤΣ) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,414 μηνύματα.
Μα κανένας δεν είναι τόσο αφελής για να πιστέψει ότι σοβαρολογούμε.. Εννοείται ότι αστειευόμαστε Ακριβέ...;)
Άλλωστε από όσο με ξέρεις υπάρχει πιθανότητα να είμαι σε μία ομάδα Α και να βοηθήσω την αντίπαλη ομάδα Β να νικήσει????:whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

roseberry

Διάσημο μέλος

Η roseberry αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,130 μηνύματα.
:popcorn:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tsarachaf

Περιβόητο μέλος

Ο Allah 1/3 MEΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,366 μηνύματα.
Μα κανένας δεν είναι τόσο αφελής για να πιστέψει ότι σοβαρολογούμε.. Εννοείται ότι αστειευόμαστε Ακριβέ...;)
Άλλωστε από όσο με ξέρεις υπάρχει πιθανότητα να είμαι σε μία ομάδα Α και να βοηθήσω την αντίπαλη ομάδα Β να νικήσει????:whistle:

μμμμμμμμμμμμμμμμμμμμμμμμμμμμμμμμμμ... Εξαρταται σε ποια απο τις δυο ειμαι εγω....

:hehe::hehe::hehe::hehe::hehe: Just kidding
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aporw

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Σιμώνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Τουριστικά και μας γράφει απο Νέα Σμύρνη (Αττική). Έχει γράψει 1,053 μηνύματα.
Aλλαξα αβαταρ, αλλαξα υπογραφη..

Χρειαζομαι ανανεωση!:P
Πφφ!:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

blue_butterfly

Τιμώμενο Μέλος

Η Ριρίκα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 25,456 μηνύματα.
Πουλα με λοιπον στο ξαναλεω, πουλα με για λιγη σιγουρια ,πουλα με πολυ φθηνα δεν ξερω, ισως αυριο να ειναι αργα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aporw

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Σιμώνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Τουριστικά και μας γράφει απο Νέα Σμύρνη (Αττική). Έχει γράψει 1,053 μηνύματα.
Συννεφιαζει..:worry:
Λετε να βρεξει?? :D:D:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Morelo

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Morelo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 1,475 μηνύματα.
Εδω λιακαδα εχουμε!
33c!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eileen

Τιμώμενο Μέλος

Η Athena (1/3 ΜΕΤΣ) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,414 μηνύματα.
Και εδώ.. Αχ δεν τη μπορώ αυτή τη ζέστη!!! Θέλω βροχήήήήήήήή και κρύο!! :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 2 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 16 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top