Σκέψεις... I

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

DrStrangelove

Περιβόητο μέλος

Ο DrStrangelove αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μοντέλο. Έχει γράψει 5,311 μηνύματα.
Ήταν μια φορά ο Χριστός και πήγαινε στην Ναζαρέτ να βρει τον πατέρα του, τον Ιωσήφ, που είχε πολύ καιρό να τον δει. Στο δρόμο συναντάει έναν γεράκο:
- Γεια σου παιδί μου, που πηγαίνεις; του λέει ο γεράκος.
- Γεια σου και εσένα γέροντα, του λέει ο Ιησους, πηγαίνω στη Ναζαρέτ να βρω τον πατέρα μου που είναι μαραγκός.
- Α, τι σύμπτωση κι εγώ μαραγκός είμαι τέκνον μου!
- Ναι, αλλά ο πατέρας μου είναι αρκετά φτωχός...
- Κι εγώ το ίδιο νέε μου, τί να πεις, αναδουλειές...
- Όμως κι εγώ δεν είμαι ένα φυσιολογικό παιδί...
- Ούτε και το δικό μου παιδί είναι φυσιολογικό...!
Κοιτάζονται για λίγο στα μάτια και μετά, βουρκωμένοι και οι δύο πέφτουν ο ένας στην αγκαλιά του άλλου, και λέει ο Χριστός: "Πατέρα!" και λέει και ο γεράκος: "ΠΙΝΟΚΙΟ"!!!!!!!!!

Χαχαχα ο Τζεπέτο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Morelo

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Morelo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 1,475 μηνύματα.
γκαντ δαμν !
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
Κρυφτούλι; :baby:
:teasing:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

love_angel

Επιφανές μέλος

Η vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 11,721 μηνύματα.
βαριεμαι θελω ατα :'(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eileen

Τιμώμενο Μέλος

Η Athena (1/3 ΜΕΤΣ) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,414 μηνύματα.
θέλω να γίνω φοιτήτρια και να έχω το δικό μου σπίτι.....
:'(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tsarachaf

Περιβόητο μέλος

Ο Allah 1/3 MEΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,366 μηνύματα.
θέλω να γίνω φοιτήτρια και να έχω το δικό μου σπίτι.....
:'(

Ξερεις τι πρεπει να κανεις για να το πετυχεις...;);) Αλλαξε κατευθυνση!!!!!
Κι εγωωωωωω...

Θελω να βρω σπιτι.....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eileen

Τιμώμενο Μέλος

Η Athena (1/3 ΜΕΤΣ) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,414 μηνύματα.
Ξερεις τι πρεπει να κανεις για να το πετυχεις...;);) Αλλαξε κατευθυνση!!!!!
Κι εγωωωωωω...

Θελω να βρω σπιτι.....

Χαχαχα.. Τέτοια ώρα...
Έκανα μία επιλογή και θα την τηρήσω... :/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tsarachaf

Περιβόητο μέλος

Ο Allah 1/3 MEΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,366 μηνύματα.
Χαχαχα.. Τέτοια ώρα...
Έκανα μία επιλογή και θα την τηρήσω... :/:

Τωρα ακομη μπορεις... Ξερεις οτι εγω Β λυκειου ειχα ιδια σχεση με τα μαθηματα της θετικης οσο και ενα ατομο της θεωρητικης... Και τα κουτσοκαταφερα... Οποτε ναι, ειμαι βεβαιος οτι μπορεις... Και δεν πιστευω οτι αξιζει να ρισκαρεις τοσο...;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

t@nia

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η t@nia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 236 μηνύματα.
απο μια μπριζα στο σπιτι μου βγαινουν σκουληκια!
βοηθεια!


νομιζω ενα με ακολουθει..


δεν ξερω πως να τα εξολοθρευσω..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tsarachaf

Περιβόητο μέλος

Ο Allah 1/3 MEΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,366 μηνύματα.
απο μια μπριζα στο σπιτι μου βγαινουν σκουληκια!
βοηθεια!


νομιζω ενα με ακολουθει..


δεν ξερω πως να τα εξολοθρευσω..

Βγαινουν...εεεε πως να το πω??? :hmm::hmm:.......... Ζωντανα??????????? Οχι ψητα ας πουμε???

Και κανε μου μια χαρη... Πες μου οτι δεν σε πιανει το σκουληκι...:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eileen

Τιμώμενο Μέλος

Η Athena (1/3 ΜΕΤΣ) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,414 μηνύματα.
Τωρα ακομη μπορεις... Ξερεις οτι εγω Β λυκειου ειχα ιδια σχεση με τα μαθηματα της θετικης οσο και ενα ατομο της θεωρητικης... Και τα κουτσοκαταφερα... Οποτε ναι, ειμαι βεβαιος οτι μπορεις... Και δεν πιστευω οτι αξιζει να ρισκαρεις τοσο...;)

Χαχαχα.. Τα κουτσοκατάφερα λέει!!!:P
Γεια σου ρε Βούλη με τα ωραία σου!!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

JaneWin

Διάσημο μέλος

Η JaneWin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,240 μηνύματα.
απο μια μπριζα στο σπιτι μου βγαινουν σκουληκια!
βοηθεια!


νομιζω ενα με ακολουθει..


δεν ξερω πως να τα εξολοθρευσω..

Παντα ηθελα να ζησω μια τετοια εμπειρια....:hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tsarachaf

Περιβόητο μέλος

Ο Allah 1/3 MEΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,366 μηνύματα.
Χαχαχα.. Τα κουτσοκατάφερα λέει!!!:P
Γεια σου ρε Βούλη με τα ωραία σου!!:)

τι δεν τα πηγα καλα λες?????:redface:

πανω που με πλησιαζει του ξεφευγω!!!!!!!
και ναι ειναι ζωντανα , για την ακριβεια σπαρταρανε απο ζωη!

Μα πως τα καταφερνει να σε πλησιασει???? Ενα βημα να κανεις θελει μια ωρα να σε φτασει(καλα υπερεβαλα λιγο το ξερω:P)

Ουαου... Τωρα γινεται ενδιαφερον... Να υποθεσω οτι δεν βγαινουν μεσα απο καποια απο τις τρυπες τις πριζας ετσι??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

t@nia

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η t@nia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 236 μηνύματα.
Βγαινουν...εεεε πως να το πω??? :hmm::hmm:.......... Ζωντανα??????????? Οχι ψητα ας πουμε???

Και κανε μου μια χαρη... Πες μου οτι δεν σε πιανει το σκουληκι...:)
πανω που με πλησιαζει του ξεφευγω!!!!!!!
και ναι ειναι ζωντανα , για την ακριβεια σπαρταρανε απο ζωη!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

venividivici

Τιμώμενο Μέλος

Η venividivici αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 23,236 μηνύματα.
ποιος θα έρθει να μου βάψει τα καγκελάκια του μπαλκονιού μου δεύτερο χέρι;;;;; ........γιατί εγώ παρέδωσα χαχαχαχαχαχαχα!!!!

άσε που τo κόλπο με τη πατάτα για να απλώνεις την ειδική σιλικόνη είναι καλό, αλλά μόλις τελειώσεις είσαι σαν παιδάκι που έχει πασαλειφτεί με άσπρη πλαστελίνη....:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

JaneWin

Διάσημο μέλος

Η JaneWin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,240 μηνύματα.
ποιος θα έρθει να μου βάψει τα καγκελάκια του μπαλκονιού μου δεύτερο χέρι;;;;; ........γιατί εγώ παρέδωσα χαχαχαχαχαχαχα!!!!

Να ερθωωωωωωωωωωω????:D

(Δεν ξερω γιατι αλλα παντα μου αρεσε να βαφω τα καγκελα...να ανησυχισω??:worry:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

venividivici

Τιμώμενο Μέλος

Η venividivici αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 23,236 μηνύματα.
να ανησυχείς!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!;):P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eupatridis

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 864 μηνύματα.
Σήμερα ντράπηκα που είμαι ΑΕΚτζής ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

self-instructive depressing

Περιβόητο μέλος

Ο self-instructive depressing αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 6,397 μηνύματα.
:(σήμερα ντράπηκα που είμαι επιρρεπής...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Achilles

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο King of Myrmidons αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,699 μηνύματα.
Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 3 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 16 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top