Σκέψεις... I

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

self-instructive depressing

Περιβόητο μέλος

Ο self-instructive depressing αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 6,397 μηνύματα.
Sid θες να φαω μπαν??:mad::'(
όχι , εγώ θέλω να φάω

Το να σου κλέψει ο sid το αβαταρ,ειναι κάτι σαν το Seal of Approval . Σαν να γίνες δεκτός στην μεγάλη σχολή,ενα πράγμα ... ;)
:confused:
μπορεί , αλλά είναι μόνο η αρχή
ακολουθούν όρκοι με αίμα , διονυσιακά μυστήρια και σπάσιμο πιάτων στον Πετρέλη
όλοι οι πρωτοετείς από εδώ παρακαλώ
xarry potter ?
τι κάνει πάλι το κωλόπαιδο ;;;;

Από 8 Σεπτεμβρίου με παίρνει η μαμά πατρίδα... Θα τα λέμε πιο αραιά...
:) - αν σου την σπάει καμιά παλιοκαραβάνα , πείσε τον να γραφτεί στο στέκι
θα φροντίσω τα υπόλοιπα

σκέψη : ξέρει κανείς αν σταμάτησε να πωλείται στην ελληνική αγορά το citroen c2 - βλέπω στο σάιτ το ds3 , ξέρω ότι ετοιμάζεται το ds2 αλλά πείτε μου ότι δεν αντικατέστησαν το c2 :confused: (έχει μόνο την επαγγελματική του έκδοση)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Fashion designer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
Αν κρίνω από τον Σιβιλάρα, κάθε μέρα στο στέκι θα΄σαι :hehe: αν και αυτός δεν είναι Ναυτικό:confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

self-instructive depressing

Περιβόητο μέλος

Ο self-instructive depressing αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 6,397 μηνύματα.
ποιος είναι ο σιβιλάρας ; :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Fashion designer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
Εδώ

πφφ πρέπει να ζητήσω ποσοστά :pfff:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vαc*

Νεοφερμένος

Η Vαc* αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
βαριεμαι κ θελω ν μιλησω μ καποιον :$
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eileen

Τιμώμενο Μέλος

Η Athena (1/3 ΜΕΤΣ) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,414 μηνύματα.
Αυτό θα πει πρωινό ξύπνημα!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Fashion designer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
Άλλαξαν τα ιμότικ καλέέέ;;;;;;;;;;:/: 8):eek::worry::worry::whistle::clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eileen

Τιμώμενο Μέλος

Η Athena (1/3 ΜΕΤΣ) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,414 μηνύματα.
πού? στο τσατ???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Fashion designer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
όχι εδω. η ιδέα μου θα' ταν. Από τον ύπνο βλέπεις...:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eileen

Τιμώμενο Μέλος

Η Athena (1/3 ΜΕΤΣ) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,414 μηνύματα.
Ωωωω.... Καλημέρα!!!!!!!!!! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Fashion designer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
Καλημέρα:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Fashion designer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DrStrangelove

Περιβόητο μέλος

Ο DrStrangelove αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μοντέλο. Έχει γράψει 5,311 μηνύματα.
Προτείνω να φτιάξουμε και 5ο forum στο στέκι. Το self instructive destructive - worshipperjesus - Nωεύς - DrStrangelove - Rembeskes - Great Chaos Δεσμώτης chat and fun. 'Οσοι μπαίνουν μέσα θα αυτοκτονούν ή θα σκοτώνουν. Θα είναι το site του θανάτου, οι μισοί θα αναλάβουν τις εκτελέσεις, οι άλλοι μισοί τις αυτοκτονίες και τις δολοφονίες. Ο Δεσμώτης δεν θα πεθαίνει ποτέ αλλά ούτε θα ανασταίνεται γιατί ως γνωστόν είναι ο Προμηθέας δεσμώτης. Και ο Νωεύς θα αναλαμβάνει τις αναστάσεις. Αλήθεια πού χάθηκε αυτός ;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eileen

Τιμώμενο Μέλος

Η Athena (1/3 ΜΕΤΣ) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,414 μηνύματα.
Προτείνω να φτιάξουμε και 5ο forum στο στέκι. Το self instructive destructive - worshipperjesus - Nωεύς - DrStrangelove - Rembeskes - Great Chaos chat and fun. 'Οσοι μπαίνουν μέσα θα αυτοκτονούν ή θα σκοτώνουν. Θα είναι το site του θανάτου, οι μισοί θα αναλάβουν τις εκτελέσεις, οι άλλοι μισοί τις αυτοκτονίες και τις δολοφονίες. Και ο Νωεύς τις αναστάσεις. Αλήθεια πού χάθηκε αυτός ;

Περιμένει την κατάλληλη μέρα για να αναστηθεί!!!
Εκτός αν μας κάνει πλάκα και είναι εκείνος ο worshiperjesus.........:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DrStrangelove

Περιβόητο μέλος

Ο DrStrangelove αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μοντέλο. Έχει γράψει 5,311 μηνύματα.
Το μόνο forum που εξ ορισμού δεν έχει off topic είναι οι Σκέψεις στο steki chat & fun. Μήπως γι'αυτό κάποτε είπε ο Great Chaos ότι οι Σκέψεις είναι η ντροπή του στεκίου ;

σκέψη 2. Μια εποχή οι διάλογοι DrStrangelove - Chaos θυμίζουν το "γιατί μπαμπά" στο ΑΜΑΝ.

σκέψη 3. Αν ο sid δεν υπήρχε, θα έπρεπε να τον εφεύρουμε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Πατρεύς

Περιβόητο μέλος

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών, επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ρέθυμνο (Ρέθυμνο). Έχει γράψει 5,268 μηνύματα.
Μόλις πριν από λίγο άκουσα στις ειδήσεις ότι επεβλήθη από το κράτος πρόστιμο συνολικής αξίας 902.000? σε συνολικά είκοσι τράπεζες. Κάνοντας λοιπόν τη διαίρεση, βγαίνει κατά μέσον όρο το ...αστρονομικό ποσό των 45.100? ανά τράπεζα. Μια Mercedes δηλαδή ενός χαμηλόβαθμου στελέχους...

Αυτό σημαίνει να έχεις ένα κράτος το οποίο να τιμωρεί παραδειγματικά τις τράπεζες που δεν τηρούν τους κανόνες της αγοράς... :whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

self-instructive depressing

Περιβόητο μέλος

Ο self-instructive depressing αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 6,397 μηνύματα.
και πάλι ευχαριστημένοι να είμαστε

σκέψου να έχεις μία τράπεζα που να τιμωρεί παραδειγματικά το κράτος αν δεν τηρεί τους κανόνες της αγοράς

καλά , δεν χρειάζεται να σκεφτείς πολύ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rempeskes

Επιφανές μέλος

Ο Rempeskes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Hair stylist. Έχει γράψει 8,045 μηνύματα.
σκέψη 3. Αν ο sid δεν υπήρχε, θα έπρεπε να τον εφεύρουμε.


Μα... τον εφεύραμε :P

μπήκε στο στέκι ξύλινος πινόκιο, και φεύγει μια χαρά ζωντανό παιδί
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

self-instructive depressing

Περιβόητο μέλος

Ο self-instructive depressing αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 6,397 μηνύματα.
Ήταν μια φορά ο Χριστός και πήγαινε στην Ναζαρέτ να βρει τον πατέρα του, τον Ιωσήφ, που είχε πολύ καιρό να τον δει. Στο δρόμο συναντάει έναν γεράκο:
- Γεια σου παιδί μου, που πηγαίνεις; του λέει ο γεράκος.
- Γεια σου και εσένα γέροντα, του λέει ο Ιησους, πηγαίνω στη Ναζαρέτ να βρω τον πατέρα μου που είναι μαραγκός.
- Α, τι σύμπτωση κι εγώ μαραγκός είμαι τέκνον μου!
- Ναι, αλλά ο πατέρας μου είναι αρκετά φτωχός...
- Κι εγώ το ίδιο νέε μου, τί να πεις, αναδουλειές...
- Όμως κι εγώ δεν είμαι ένα φυσιολογικό παιδί...
- Ούτε και το δικό μου παιδί είναι φυσιολογικό...!
Κοιτάζονται για λίγο στα μάτια και μετά, βουρκωμένοι και οι δύο πέφτουν ο ένας στην αγκαλιά του άλλου, και λέει ο Χριστός: "Πατέρα!" και λέει και ο γεράκος: "ΠΙΝΟΚΙΟ"!!!!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 2 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 16 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top