Σκέψεις... I

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

aporw

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Σιμώνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Τουριστικά και μας γράφει απο Νέα Σμύρνη (Αττική). Έχει γράψει 1,053 μηνύματα.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
Είμαι με ανεμιστήρα αλλά αυτή τη στιγμή νιώθω πως θα πεθάνω :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

self-instructive depressing

Περιβόητο μέλος

Ο self-instructive depressing αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 6,397 μηνύματα.
είμαι με κλιματιστικό αλλά αυτή τη στιγμή νιώθω πως θα πεθάνω

(δεν το έχω ανοίξει - στην οικολογία είμαι όπως ο βουλευτής του σύριζα στην πολιτική - που θέλει να προστατεύει τους φτωχούς αλλά για σιγουριά να είναι πλούσιος)

έτσι και μένα με δροσίζει κλειστό


8):(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

aporw

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Σιμώνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Τουριστικά και μας γράφει απο Νέα Σμύρνη (Αττική). Έχει γράψει 1,053 μηνύματα.
είμαι με κλιματιστικό αλλά αυτή τη στιγμή νιώθω πως θα πεθάνω

(δεν το έχω ανοίξει - στην οικολογία είμαι όπως ο βουλευτής του σύριζα στην πολιτική - που θέλει να προστατεύει τους φτωχούς αλλά για σιγουριά να είναι πλούσιος)

έτσι και μένα με δροσίζει κλειστό


8)

Ανοιξε το καλε μην μας παθεις τιποτα..!:P:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aporw

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Σιμώνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Τουριστικά και μας γράφει απο Νέα Σμύρνη (Αττική). Έχει γράψει 1,053 μηνύματα.
Είμαι με ανεμιστήρα αλλά αυτή τη στιγμή νιώθω πως θα πεθάνω :(

Δεν κανει τιποτα ο ανεμιστηρας καρδια μου!:/: στο λεω εγω που μεχρι και πριν 10 μερες την εβγαζα με 2 ανεμιστηρες..μεγαλη πικρα..:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

self-instructive depressing

Περιβόητο μέλος

Ο self-instructive depressing αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 6,397 μηνύματα.
Δεν κανει τιποτα ο ανεμιστηρας καρδια μου!:/:


αυτό δεν είναι αλήθεια :pfff:

μερικοί είναι ωραία φωτιστικά

σκέψη :
But we did nothing, absolutely nothing that day, and I say:
What the hell am I doing drinking in L.A. at 26?
I got the fever for the flavour, the payback will be later, still I need a fix.
And the girls on the bus kept on laughing at us,
As we rode on the ten down to Venice again.
Flaring out the G-Funk,
Sipping on a juice and gin,
Just me and a friend.
Feeling kinda groovy,
Working on a movie. (Yeah right!)
But we did nothing, absolutely but kiss that day, and I say:
What the hell am I doing drinking in L.A. at 26?
With my mind on my money and my money on my... Beer, beer!
I know that life is for the taking, so I better wise up, and take it quick.
Yeah, one more time at Trader Vic's.
Some men there wanted to hurt us,
And other men said we weren't worth the fuss.
We could see them all bitching by the bar,
About the fine line, between the rich and the poor.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Νευρολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,089 μηνύματα.
μπλιο και τσοφ μαζί ενωμένοι ποτέ ηττημένοι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aporw

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Σιμώνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Τουριστικά και μας γράφει απο Νέα Σμύρνη (Αττική). Έχει γράψει 1,053 μηνύματα.

venividivici

Τιμώμενο Μέλος

Η venividivici αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 23,236 μηνύματα.
έφτιαξα καταπληκτικά γεμιστά........ γιάμιιιιιιιιιιιιιιιιιιι

πως μου αρέσει, να μυρίζει το σπιτικό με ζεστό καλό φαγητό.......

μια βδομάδα γεμιστά θα τρώω χαχαχα!!!!! έκανα μια ταψάρα νααααααααααααααααα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eupatridis

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 864 μηνύματα.
:shifty:

Διεύθυνση;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Fashion designer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
Η υπερβολική ζέστη με εξαντλεί. Νιώθω τόσο αδύναμη...:(

Είμαι με ανεμιστήρα αλλά αυτή τη στιγμή νιώθω πως θα πεθάνω :(

είμαι με κλιματιστικό αλλά αυτή τη στιγμή νιώθω πως θα πεθάνω

(δεν το έχω ανοίξει - στην οικολογία είμαι όπως ο βουλευτής του σύριζα στην πολιτική - που θέλει να προστατεύει τους φτωχούς αλλά για σιγουριά να είναι πλούσιος)

έτσι και μένα με δροσίζει κλειστό


8):(

  1. Σηκώνεστε από το πισί/λάπτοπ/κρεβάτι/καναπέ/καρέκλα/πατωμα.
  2. Φοράτε όσο το δυνατόν πιο κοντά/λίγα ρούχα.
  3. Κατευθήνεστε προς το μπάνιο, αφού έχετε ελέγξει πρώτα ότι δεν υπάρχει ούτε μια σταγόνα ζεστό νερό.
  4. Ανοίγεται το νερό του ντουζζζζ, το αφήνετε να τρέξει λίγο...
  5. Μπαίνετε στη μπανιέρα όπως είστε....
  6. Βρέχετε εσάς και τα ρούχα που φοράτε... (+ιδίως τα μαλλιά...[όσοι έχετε.]..)
  7. Όταν νιώσετε δροσιά, που θα νιώσετε είναι σίγουρο, βγαίνετε από τη μπανιέρα, φοράτε άλλες παντόφλες για να μην γλιστρίσετε με τις ίδιες βρεγμένες.
  8. Πάτε προς το πισί/λαπτοπ σας.
  9. Νιώθετε πολύ ωραία που επιτέλους δεν λιώνετε από τη ζέστη, αφού έχετε λιώσει από το κρύο νερό (:
  10. Μπαίνετε στο e-steki.gr
  11. Όλος χαρά ανυπομονείτε να γράψετε στις σκέψεις πόσο δίκιο είχε η πρίνσεςς με τις συμβουλές της...
  12. Πατάτε "Καταχώρηση Απαντησης"
  13. Κάνει κάνα 30 δευτερόλεπτα να πραγματοποιηθεί, αλλά δε σας πτωεί τίποτα αφού δε ζεστένεστε...!
  14. Φορτώνει!
  15. Κατωχηρώνεται...
  16. Παίρνετε και +1 από την πρίνσεςς ως ένδειξει "Παρακαλιού"...
  17. Κάνετε το ίδιο πριν πάτε για ύπνο, και κοιμάστε σαν πουλάκι..
  18. Είστε πολύ χαρούμενος το άλλο πρωί, που τρώτε ένα παγωτό, κι ας κάνετε διαίτα από Δευτέρα!
  19. Τρώτε και δεύτερο γιατί δε χορτάσατε...
  20. Μπαίνετε e-steki.gr για να γράψετε στις σκέψεις ότι είχατε ένα υπέροχο βράδυ, αφήνωντας να εννοηθεί ότι είχατε και παρέα.
  21. Αυτή η διαδικασία συνεχίζεται μέχρι 20 Αυγούστου, ώσπου καταλαβαίνετε ότι μάλλον έχετε κρυώσει.
  22. Στην αρχή δε δίνετε σημασία...
  23. Η γριπούλα όμως συνεχίζεται για πολλές μέρες ακόμα, ενώ ο καιρός έχει ήδη κρυώσει, και τα φύλλα έχουν αρχίσει ήδη να πέφτουν από τον δυνατό αέρα από την Αφρική...
  24. Τελικά, πάτε στον γιατρό και σας λέει ότι έχετε πάθει πνευμονία.
  25. Κάνετε τη κατάλληλη θεραπεία.
  26. Πάτε στο e-steki.gr βρίζετε την πρίνσεςς που με τις συμβουλές της κατάφερε να σας αρρωστήσει.
  27. Παίρνετε -1 από την ίδια, ως ένδειξη "Εγώ φταίω για τα αντισώματά σου;"
  28. Περνάνε οι μήνες.
  29. Περνάνε οι εποχές.
  30. Φτάνει πάλι Αύγουστος και έχετε σκάσει από την ζέστη.
  31. Τελικά αποφασίζετε ότι πρέπει να ανάψετε το κληματιστικό, γιατί δεν παλεύεται άλλο...
  32. Παίρνετε το τηλεκοντρόλ του...
  33. Πατάτε ΟΝ.
  34. Το πάτε στο cool...μη γίνει καμιά στραβή.
  35. Και συνειδητοποιείται ότι έχει χαλάσει.
  36. Βαριέστε να κάνετε το οτιδήποτε, οπότε κοιμάστε στο βαλκόνι παρέα με τις κατσαρίδες.

variomoun
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eupatridis

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 864 μηνύματα.
Λάουρα,πειράζει που απο το Νο 1 ,πήδηξα στο No 31; :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
Δε φάνηκε καθόλου. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Fashion designer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
@Χρήστο Μα δε το είπα για σένα βρε. Όπεν δε σπόιλερ!:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eupatridis

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 864 μηνύματα.

fantasmenos

Τιμώμενο Μέλος

Η Διαταραγμένη Προσωπικότητα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Θεολόγος και μας γράφει απο Μαυροβούνιο (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,026 μηνύματα.
'
ολο αντιδραση εισαι, τρελο αγορι!8)8)

Sid παίρνεις τηλέφωνο και βγαίνεις για καφέ οπωσδήποτε, λιώνει και δεν φταίει η ζέστη :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Morelo

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Morelo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 1,475 μηνύματα.
έφτιαξα καταπληκτικά γεμιστά........ γιάμιιιιιιιιιιιιιιιιιιι

πως μου αρέσει, να μυρίζει το σπιτικό με ζεστό καλό φαγητό.......

μια βδομάδα γεμιστά θα τρώω χαχαχα!!!!! έκανα μια ταψάρα νααααααααααααααααα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Αγαπημενο μου φαγητο οποτε φταχνει η μανα μου τρωω για 2 μερες (αν φτανει και για περισσοτερο) μονο γεμιστα... ευτυχως δε τα τρωει ο αδερφος μου οποτε περισσευουν αρκετα! :-)))
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Cherie

Δραστήριο μέλος

Η Cherie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 768 μηνύματα.
2 και σήμερα!:clapup::clapup::clapup:
Άντε:whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Fashion designer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
Sid παίρνεις τηλέφωνο και βγαίνεις για καφέ οπωσδήποτε, λιώνει και δεν φταίει η ζέστη :P

Καλέ θηλυκιά είσαι; Λολ!
Για αρσενικό σε είχα.:worry:

Αααα κάνεις και νύχια;;;; Πόσο πάει μανικιούρ- πεντικιούρ; :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rascal_gd

Περιβόητο μέλος

Ο Call me Joe!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 4,194 μηνύματα.
Καλέ θηλυκιά είσαι; Λολ!
Για αρσενικό σε είχα.:worry:

Αααα κάνεις και νύχια;;;; Πόσο πάει μανικιούρ- πεντικιούρ; :redface:
Για το ξεπατικιουρ μπορει να ξερει,:P για τα αλλα που λες δεν νομιζω..:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 2 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 16 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top